Logo EQUITA.PL
× Strona główna Oferta Kontakt Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

7 - N - Zwykły (Art. 238.2.1) - 30 09 2017
2017-09-30
Wysokość przeszkód:
120 cm
Dystans:
480 m
Ilość przeszkód:
10
Ilość skoków:
11
Tempo:
350 m/min
Norma czasu [s]:
83 s
Sedzia główny:
Sylwia Bogacz
Gospodarz toru:
Bartosz Skrzypczyk
Miejsce Zawodnik Klub Koń (nr startowy) Czas Punkty karne Nagroda
1 Tomasz Kumorek Klub Jeździecki Zbrosławice Gostera (31) 54.01s 0.0
2 Magdalena Gut Klub Jeździecki Zbrosławice Arena (147) 59.84s 0.0
3 Klaudia Rajtar-wojciechowska Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o. Quintus (145) 60.10s 0.0
4 Dominik Słodczyk Klub Jeździecki Zbrosławice Atlanto (169) 62.62s 0.0
5 Aleksandra Ryt Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój Laconiek Z (39) 63.60s 0.0
6 Dorota Korek Klub Jeździecki Zbrosławice Neron (151) 63.69s 0.0
7 Weronika Klabisz Stajnia Don Camillo Notis (25) 63.87s 0.0
8 Jacek Mierzwiński Klub Sportowy Pegaz w Chwałowicach Golden (135) 64.67s 0.0
9 Beata Krawczyk Vanto Jumping Team Implay (49) 70.52s 0.0
10 Łukasz Koza Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice Stigmatica (196) 71.97s 0.0
11 Klaudia Rajtar-wojciechowska Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o. Dame de pique (146) 75.74s 0.0
12 Łukasz Koza Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice Check point (192) 77.95s 0.0
13 Dominik Słodczyk Klub Jeździecki Zbrosławice Demeter (170) 54.22s 4.0
14 Zuzanna Kumorek Klub Jeździecki Zbrosławice Salvator "m" (30) 58.46s 4.0
15 Dominik Słodczyk Klub Jeździecki Zbrosławice Ambasador (171) 62.77s 4.0
16 Natalia Nabiałczyk Klub Jeździecki Volta Olimpic Lady (179) 64.32s 4.0
17 Gerard Grutza Klub Jeździecki Zbrosławice Carenza (162) 66.29s 4.0
18 Łukasz Koza Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice Graziano pk (191) 68.65s 4.0
19 Jacek Mierzwiński Klub Sportowy Pegaz w Chwałowicach Never (134) 69.62s 4.0
20 Wiktor Larkowski Klub Jeździecki Zbrosławice Check Out 7 (156) 75.29s 4.0
21 Gerard Grutza Klub Jeździecki Zbrosławice Beau Du Sancy (163) 75.41s 4.0
22 Agata Skrzypiec Stowarzyszenie-Klub Sportowy KJK Szary Michałowice Landliebe jo we (72) 76.00s 4.0
23 Łukasz Koza Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice G-cares (193) 77.67s 4.0
24 Oliwia Kulej Sportowy Klub Jeździecki Bajardo Pretty boy (92) 84.70s 5.0
25 Dorota Korek Klub Jeździecki Zbrosławice Cassawa (150) 63.36s 8.0
26 Magdalena Ferdyn Klub Jeździecki Zbrosławice Cantanis (199) 67.32s 8.0
27 Aleksandra Ryt Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój Samiro (41) 67.70s 8.0
Natalia Nabiałczyk Klub Jeździecki Volta Lombiqueen (180) Eliminacja
Dominika Raczkowska Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice Carmen-N (56) Rezygnacja
1. Tomasz Kumorek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Gostera (31)
Czas: 54.01s Punkty: 0.0
2. Magdalena Gut
Klub Jeździecki Zbrosławice
Arena (147)
Czas: 59.84s Punkty: 0.0
3. Klaudia Rajtar-wojciechowska
Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o.
Quintus (145)
Czas: 60.10s Punkty: 0.0
4. Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Atlanto (169)
Czas: 62.62s Punkty: 0.0
5. Aleksandra Ryt
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Laconiek Z (39)
Czas: 63.60s Punkty: 0.0
6. Dorota Korek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Neron (151)
Czas: 63.69s Punkty: 0.0
7. Weronika Klabisz
Stajnia Don Camillo
Notis (25)
Czas: 63.87s Punkty: 0.0
8. Jacek Mierzwiński
Klub Sportowy Pegaz w Chwałowicach
Golden (135)
Czas: 64.67s Punkty: 0.0
9. Beata Krawczyk
Vanto Jumping Team
Implay (49)
Czas: 70.52s Punkty: 0.0
10. Łukasz Koza
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Stigmatica (196)
Czas: 71.97s Punkty: 0.0
11. Klaudia Rajtar-wojciechowska
Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o.
Dame de pique (146)
Czas: 75.74s Punkty: 0.0
12. Łukasz Koza
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Check point (192)
Czas: 77.95s Punkty: 0.0
13. Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Demeter (170)
Czas: 54.22s Punkty: 4.0
14. Zuzanna Kumorek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Salvator "m" (30)
Czas: 58.46s Punkty: 4.0
15. Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Ambasador (171)
Czas: 62.77s Punkty: 4.0
16. Natalia Nabiałczyk
Klub Jeździecki Volta
Olimpic Lady (179)
Czas: 64.32s Punkty: 4.0
17. Gerard Grutza
Klub Jeździecki Zbrosławice
Carenza (162)
Czas: 66.29s Punkty: 4.0
18. Łukasz Koza
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Graziano pk (191)
Czas: 68.65s Punkty: 4.0
19. Jacek Mierzwiński
Klub Sportowy Pegaz w Chwałowicach
Never (134)
Czas: 69.62s Punkty: 4.0
20. Wiktor Larkowski
Klub Jeździecki Zbrosławice
Check Out 7 (156)
Czas: 75.29s Punkty: 4.0
21. Gerard Grutza
Klub Jeździecki Zbrosławice
Beau Du Sancy (163)
Czas: 75.41s Punkty: 4.0
22. Agata Skrzypiec
Stowarzyszenie-Klub Sportowy KJK Szary Michałowice
Landliebe jo we (72)
Czas: 76.00s Punkty: 4.0
23. Łukasz Koza
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
G-cares (193)
Czas: 77.67s Punkty: 4.0
24. Oliwia Kulej
Sportowy Klub Jeździecki Bajardo
Pretty boy (92)
Czas: 84.70s Punkty: 5.0
25. Dorota Korek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Cassawa (150)
Czas: 63.36s Punkty: 8.0
26. Magdalena Ferdyn
Klub Jeździecki Zbrosławice
Cantanis (199)
Czas: 67.32s Punkty: 8.0
27. Aleksandra Ryt
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Samiro (41)
Czas: 67.70s Punkty: 8.0
28. Natalia Nabiałczyk
Klub Jeździecki Volta
Lombiqueen (180)
Eliminacja
29. Dominika Raczkowska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Carmen-N (56)
Rezygnacja

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877
tel: +48 533 453 305

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2017 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl