Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

12 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 10 2017
2017-10-01
Wysokość przeszkód:
100 cm
Dystans:
470 m
Ilość przeszkód:
10
Ilość skoków:
12
Tempo:
350 m/min
Norma czasu [s]:
81 s
Sedzia główny:
Sylwia Bogacz
Gospodarz toru:
Bartosz Skrzypczyk
Lp. Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas
1 17 Małgorzata Ćwikło
Klub Jeździecki Zbrosławice
Lyjaneiro Z (159)
gn. / - / Wałach / Lyjanero / Landos / Safari / Aloube Z / Gerard Grutza / Gerard Grutza
0.0 73.87s
2 4 Magdalena Gut
Klub Jeździecki Zbrosławice
Gerson (149)
gn. / - / Wałach / SWORD / GLIMMERMAN / GALERIA / FANIMO / Agnieszka Kostempska / SK Prudnik
0.0 60.93s
3 (T) Przejazd treningowy Małgorzata Ćwikło
Klub Jeździecki Zbrosławice
Lyjaneiro Z (159)
gn. / - / Wałach / Lyjanero / Landos / Safari / Aloube Z / Gerard Grutza / Gerard Grutza
5.0 84.20s
4 34 Łukasz Koza
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Imiro vdh (194)
gn. / - / Ogier / G.RAMIRO Z. / PACCALONIE K / VOLTAIRE / Barbara Kollar / Van De Haar
8.0 95.54s
5 6 Roxana Gajdzik
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Valea (183)
gn. / - / Klacz / Caretino K / Caretino / Vistula / Firstgraaf / Izabela Marchewka / Izabela Marchewka
0.0 61.62s
6 (T) Przejazd treningowy Łukasz Koza
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Imiro vdh (194)
gn. / - / Ogier / G.RAMIRO Z. / PACCALONIE K / VOLTAIRE / Barbara Kollar / Van De Haar
9.0 81.85s
7 33 Wojciech Korzeczek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Klara (115)
kara / - / Klacz / Evento / Erbe / Karina / Kurant / Justyna Korzeczek / Ryszard Górski
8.0 74.62s
8 5 Anna Posyłek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Tarnina (3)
siwa / - / Klacz / Bolero De Ravel / Bachus / Taczanka / Miami Prince / Dariusz Donderowicz / SK JAROSZÓWKA
0.0 61.60s
9 2 Elżbieta Bujna
Klub Jeździecki Zbrosławice
Lupimaxi (82)
gn. / - / Klacz / Lupicor / Lux / Jung Maksyma / Cavalier (Mister) / Elżbieta Bujna / Lelkowo
0.0 57.83s
10 24 Natalia Godela
Klub Jeździecki Zbrosławice
Life dream (33)
gn. / - / Klacz / LANDOR S / LANDADEL / KURMUSIK / SANDRO / ANNA ROGOWSKA-GODELA / VOLKER WIEHE
4.0 61.48s
11 14 Oliwia Kulej
Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o.
Dominacja (93)
kaszt. / - / Klacz / Mag / Empik / Dolce Vita / Veloce De Favi / Aleksandra Kosmol / Stadnina Koni Prudnik
0.0 72.10s
12 35 Liwia Król
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Cytat (43)
c.gn. / - / Wałach / Nn / Nn / Liwia Król / Brak
12.0 63.62s
13 8 Wiktoria Szynkiewicz
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Hattrick (122)
siwa / - / Wałach / Carlos Oz / Cantus / Hellana / Liban / Tomasz Szynkiewicz / Jolanta Jarecka
0.0 64.03s
14 28 Oliwia Lampart
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Lucy (81)
siwa / - / Klacz / Cardento 2 / Capitol I / Lalique / Limelight / Oliwia lampart / korczyk jerzy
4.0 74.84s
15 29 Patrycja Ksiądz
Bez Przynależności Klubowej S L A
Centessa (47)
kara / - / Klacz / C-Indoctro / Capitol I / Sally / Stakkato / Iwona Kluska / Friedrich Niemeyer
4.0 76.07s
16 (T) Przejazd treningowy Oliwia Lampart
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Lucy (81)
siwa / - / Klacz / Cardento 2 / Capitol I / Lalique / Limelight / Oliwia lampart / korczyk jerzy
0.0 72.44s
17 32 Aleksandra Dziwisz
BPK S L A
Samuraj (83)
gn. / - / Wałach / Barnaba / Bolivar / Samba / Brek / Anna Ostafińska-Dziwisz / Ćwiertniak Henryk
8.0 69.63s
18 (T) Przejazd treningowy Aleksandra Dziwisz
BPK S L A
Samuraj (83)
gn. / - / Wałach / Barnaba / Bolivar / Samba / Brek / Anna Ostafińska-Dziwisz / Ćwiertniak Henryk
4.0 67.74s
19 36 Julia Gaweł
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Luna (99)
sk.gn. / - / Klacz / Bre Gun / Top Gun / Lima / Larysz / Jakub Gaweł / Marta Heblik
20.0 111.19s
20 18 Małgorzata Ćwikło
Klub Jeździecki Zbrosławice
Deneris z (160)
gn. / - / Klacz / DE QUDAMS / QUIDAM'S RUBIN / WHY VALENTINE / ARCUS / Gerard Grutza / Gerard Grutza
0.0 75.51s
21 (T) Przejazd treningowy Julia Gaweł
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Luna (99)
sk.gn. / - / Klacz / Bre Gun / Top Gun / Lima / Larysz / Jakub Gaweł / Marta Heblik
8.0 68.91s
22 23 Monika Respondek
Klub Jeździecki Zbrosławice
DRAGO (152)
kaszt. / - / Wałach / Duran Duran / Czarownik / Izii / Nn / Aleksandra Respondek / Pol
4.0 61.34s
23 31 Wiktor Larkowski
Klub Jeździecki Zbrosławice
Sabatini (154)
gn. / - / Klacz / Stoizenberg / Stakkato / Bahiya / Balou Du Rouet / Wiktor Larkowski / Niemcy
8.0 62.69s
24 (T) Przejazd treningowy Monika Respondek
Klub Jeździecki Zbrosławice
DRAGO (152)
kaszt. / - / Wałach / Duran Duran / Czarownik / Izii / Nn / Aleksandra Respondek / Pol
4.0 62.09s
25 (T) Przejazd treningowy Wiktor Larkowski
Klub Jeździecki Zbrosławice
Sabatini (154)
gn. / - / Klacz / Stoizenberg / Stakkato / Bahiya / Balou Du Rouet / Wiktor Larkowski / Niemcy
0.0 59.66s
26 3 Julia Kramarz
Klub Jeździecki Zbrosławice
Madeira (157)
gn. / - / Klacz / CATANGO Z / CANTUS / MARION / LONG MEADOWS / Małgorzata Kramarz / Czechy
0.0 58.88s
27 30 Mirella Ruczka
Klub Jeździecki Turbud Brzeg
Quattro 16 (78)
gn. / - / Wałach / Biju Be / Balou Du Rouet / Quality / Quidam's Rubin / . / .
7.0 90.76s
28 (T) Przejazd treningowy Julia Kramarz
Klub Jeździecki Zbrosławice
Madeira (157)
gn. / - / Klacz / CATANGO Z / CANTUS / MARION / LONG MEADOWS / Małgorzata Kramarz / Czechy
0.0 63.76s
29 (T) Przejazd treningowy Mirella Ruczka
Klub Jeździecki Turbud Brzeg
Quattro 16 (78)
gn. / - / Wałach / Biju Be / Balou Du Rouet / Quality / Quidam's Rubin / . / .
21.0 98.46s
30 25 Maja Kluka
KJ Volta
Junak (167)
gn. / - / Wałach / Ludger / Jakuza / Navarro / Anna Miśkiewicz / Sylwester Kosiński
4.0 63.90s
31 9 Emilia Wiśniewska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Emet (113)
kara / - / Wałach / Salazar / Elmeto / Emilia / Albrex G / Artur Wiśniewski / Jerzy Dominiak
0.0 65.24s
32 22 Henryk Polednia
Lkj Moszna
Kalister (207)
kara / - / Wałach / LIGUSTER / CZANDOR / KARIERA / NURJEV / Henryk Polednia / Xxp
2.0 88.53s
33 15 Marta Kwiecińska
Klub Jeździecki Zbrosławice
LA BELLE (187)
gn. / - / Klacz / Kurdesz / Kartacz / Loznna / Lemnos / Marta Kwiecińska / Dybała Aneta
0.0 72.57s
34 11 Klaudia Danecka
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Milwi (209)
gn. / - / Klacz / WIWAT / GREY / MICHELLE / CHEF SUPREME / - / -
0.0 68.88s
35 13 Anna Makowska
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Britan lan go (107)
gn. / - / Wałach / LANDOR / LACATRAZ / BRANDY / SEXMAN / Andrzej Makowski / Goliński Edward
0.0 71.14s
36 20 Dorota Lenik
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
LA COSTA (108)
siwa / - / Klacz / Catilio / Cassini I / La Barcelona / Leandro / Dorota Lenik / Wojciech Cypser
0.0 79.44s
37 37 Kinga Piechaczek
Soymax Horse Team
Malaga (62)
gn. / - / Klacz / WIKING "W" / FIRST DES TERMES / MALWA / REN / Ren / Anna Holewa-Cosar
32.0 112.66s
38 27 Zofia Bugla
Bez Przynależności Klubowej S L A
Every Time (79)
gn. / - / Wałach / Edminton / Emilion / Klasika (Zabudka Ii) / Zenit - 72 / Katarzyna Bugla / TJ SLOVAN
4.0 73.14s
39 26 Marta Baczyńska
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
Kia (65)
kaszt. / - / Klacz / Gawor / Apasz / Kurosava / Hower / Renata Węgrzyn / Anna Pianka
4.0 71.83s
40 16 Agata Arendt
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Kiara (214)
gn. / - / Klacz / DROSSELKLANG II / DON CARLOS / CABANA / CALVERO / Dorota Okopień / Pavel Holesovsky
0.0 73.71s
41 10 Kamil Puliński
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
Hankee doodle (215)
gn. / - / Wałach / QUASIMODO VAN DE MOLENDREEF / HEARTBREAKER / K-ALLEGRA I / AHORN Z / Sebastian Kancelista / J. Beute
0.0 66.23s
42 7 Wiktoria Dżugaj
Klub Jeździecki Turbud Brzeg
Turbud consul (206)
c.gn. / - / Wałach / CON CAPITOL / CONTENDER / STARANDA / STALON / Henryk Polednia / xx
0.0 63.48s
43 21 Łukasz Koza
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Messi s (195)
kaszt. / - / Wałach / MESSENGER / MONTENDER / SOBOTA / WANTOZ / Adam Safinowski / Adam Safinowski
1.0 81.61s
44 1 Roxana Gajdzik
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Gadia (212)
gn. / - / Klacz / Grand Step Kolacek / Grand Step / Colette / Catango Z / Lidia Gajdzik / Lidia Gajdzik
0.0 55.08s
45 (T) Przejazd treningowy Łukasz Koza
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Messi s (195)
kaszt. / - / Wałach / MESSENGER / MONTENDER / SOBOTA / WANTOZ / Adam Safinowski / Adam Safinowski
5.0 81.13s
46 19 Magdalena Gut
Klub Jeździecki Zbrosławice
Chicharito (148)
kaszt. / - / Wałach / LEVON / CISHANA / Zbigniew Korek / Niemcy
0.0 76.61s
47 12 Małgorzata Ćwikło
Klub Jeździecki Zbrosławice
Montenea Z (161)
gn. / - / Klacz / Montender / Contender / Carenza / Carenzo / Gerard Grutza / Gerard Grutza
0.0 69.30s
48 (T) Przejazd treningowy Małgorzata Ćwikło
Klub Jeździecki Zbrosławice
Montenea Z (161)
gn. / - / Klacz / Montender / Contender / Carenza / Carenzo / Gerard Grutza / Gerard Grutza
0.0 73.35s
1
17
Klub Jeździecki Zbrosławice
Lyjaneiro Z (159)
gn. / - / Wałach / Lyjanero / Landos / Safari / Aloube Z / Gerard Grutza / Gerard Grutza
0.0 / 73.87s
2
4
Klub Jeździecki Zbrosławice
Gerson (149)
gn. / - / Wałach / SWORD / GLIMMERMAN / GALERIA / FANIMO / Agnieszka Kostempska / SK Prudnik
0.0 / 60.93s
3 (T)
Klub Jeździecki Zbrosławice
Lyjaneiro Z (159)
gn. / - / Wałach / Lyjanero / Landos / Safari / Aloube Z / Gerard Grutza / Gerard Grutza
5.0 / 84.20s
4
34
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Imiro vdh (194)
gn. / - / Ogier / G.RAMIRO Z. / PACCALONIE K / VOLTAIRE / Barbara Kollar / Van De Haar
8.0 / 95.54s
5
6
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Valea (183)
gn. / - / Klacz / Caretino K / Caretino / Vistula / Firstgraaf / Izabela Marchewka / Izabela Marchewka
0.0 / 61.62s
6 (T)
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Imiro vdh (194)
gn. / - / Ogier / G.RAMIRO Z. / PACCALONIE K / VOLTAIRE / Barbara Kollar / Van De Haar
9.0 / 81.85s
7
33
Bez Przynależności Klubowej S L A
Klara (115)
kara / - / Klacz / Evento / Erbe / Karina / Kurant / Justyna Korzeczek / Ryszard Górski
8.0 / 74.62s
8
5
Klub Jeździecki Zbrosławice
Tarnina (3)
siwa / - / Klacz / Bolero De Ravel / Bachus / Taczanka / Miami Prince / Dariusz Donderowicz / SK JAROSZÓWKA
0.0 / 61.60s
9
2
Klub Jeździecki Zbrosławice
Lupimaxi (82)
gn. / - / Klacz / Lupicor / Lux / Jung Maksyma / Cavalier (Mister) / Elżbieta Bujna / Lelkowo
0.0 / 57.83s
10
24
Klub Jeździecki Zbrosławice
Life dream (33)
gn. / - / Klacz / LANDOR S / LANDADEL / KURMUSIK / SANDRO / ANNA ROGOWSKA-GODELA / VOLKER WIEHE
4.0 / 61.48s
11
14
Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o.
Dominacja (93)
kaszt. / - / Klacz / Mag / Empik / Dolce Vita / Veloce De Favi / Aleksandra Kosmol / Stadnina Koni Prudnik
0.0 / 72.10s
12
35
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Cytat (43)
c.gn. / - / Wałach / Nn / Nn / Liwia Król / Brak
12.0 / 63.62s
13
8
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Hattrick (122)
siwa / - / Wałach / Carlos Oz / Cantus / Hellana / Liban / Tomasz Szynkiewicz / Jolanta Jarecka
0.0 / 64.03s
14
28
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Lucy (81)
siwa / - / Klacz / Cardento 2 / Capitol I / Lalique / Limelight / Oliwia lampart / korczyk jerzy
4.0 / 74.84s
15
29
Bez Przynależności Klubowej S L A
Centessa (47)
kara / - / Klacz / C-Indoctro / Capitol I / Sally / Stakkato / Iwona Kluska / Friedrich Niemeyer
4.0 / 76.07s
16 (T)
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Lucy (81)
siwa / - / Klacz / Cardento 2 / Capitol I / Lalique / Limelight / Oliwia lampart / korczyk jerzy
0.0 / 72.44s
17
32
Samuraj (83)
gn. / - / Wałach / Barnaba / Bolivar / Samba / Brek / Anna Ostafińska-Dziwisz / Ćwiertniak Henryk
8.0 / 69.63s
18 (T)
Samuraj (83)
gn. / - / Wałach / Barnaba / Bolivar / Samba / Brek / Anna Ostafińska-Dziwisz / Ćwiertniak Henryk
4.0 / 67.74s
19
36
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Luna (99)
sk.gn. / - / Klacz / Bre Gun / Top Gun / Lima / Larysz / Jakub Gaweł / Marta Heblik
20.0 / 111.19s
20
18
Klub Jeździecki Zbrosławice
Deneris z (160)
gn. / - / Klacz / DE QUDAMS / QUIDAM'S RUBIN / WHY VALENTINE / ARCUS / Gerard Grutza / Gerard Grutza
0.0 / 75.51s
21 (T)
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Luna (99)
sk.gn. / - / Klacz / Bre Gun / Top Gun / Lima / Larysz / Jakub Gaweł / Marta Heblik
8.0 / 68.91s
22
23
Klub Jeździecki Zbrosławice
DRAGO (152)
kaszt. / - / Wałach / Duran Duran / Czarownik / Izii / Nn / Aleksandra Respondek / Pol
4.0 / 61.34s
23
31
Klub Jeździecki Zbrosławice
Sabatini (154)
gn. / - / Klacz / Stoizenberg / Stakkato / Bahiya / Balou Du Rouet / Wiktor Larkowski / Niemcy
8.0 / 62.69s
24 (T)
Klub Jeździecki Zbrosławice
DRAGO (152)
kaszt. / - / Wałach / Duran Duran / Czarownik / Izii / Nn / Aleksandra Respondek / Pol
4.0 / 62.09s
25 (T)
Klub Jeździecki Zbrosławice
Sabatini (154)
gn. / - / Klacz / Stoizenberg / Stakkato / Bahiya / Balou Du Rouet / Wiktor Larkowski / Niemcy
0.0 / 59.66s
26
3
Klub Jeździecki Zbrosławice
Madeira (157)
gn. / - / Klacz / CATANGO Z / CANTUS / MARION / LONG MEADOWS / Małgorzata Kramarz / Czechy
0.0 / 58.88s
27
30
Klub Jeździecki Turbud Brzeg
Quattro 16 (78)
gn. / - / Wałach / Biju Be / Balou Du Rouet / Quality / Quidam's Rubin / . / .
7.0 / 90.76s
28 (T)
Klub Jeździecki Zbrosławice
Madeira (157)
gn. / - / Klacz / CATANGO Z / CANTUS / MARION / LONG MEADOWS / Małgorzata Kramarz / Czechy
0.0 / 63.76s
29 (T)
Klub Jeździecki Turbud Brzeg
Quattro 16 (78)
gn. / - / Wałach / Biju Be / Balou Du Rouet / Quality / Quidam's Rubin / . / .
21.0 / 98.46s
30
25
KJ Volta
Junak (167)
gn. / - / Wałach / Ludger / Jakuza / Navarro / Anna Miśkiewicz / Sylwester Kosiński
4.0 / 63.90s
31
9
Bez Przynależności Klubowej S L A
Emet (113)
kara / - / Wałach / Salazar / Elmeto / Emilia / Albrex G / Artur Wiśniewski / Jerzy Dominiak
0.0 / 65.24s
32
22
Kalister (207)
kara / - / Wałach / LIGUSTER / CZANDOR / KARIERA / NURJEV / Henryk Polednia / Xxp
2.0 / 88.53s
33
15
Klub Jeździecki Zbrosławice
LA BELLE (187)
gn. / - / Klacz / Kurdesz / Kartacz / Loznna / Lemnos / Marta Kwiecińska / Dybała Aneta
0.0 / 72.57s
34
11
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Milwi (209)
gn. / - / Klacz / WIWAT / GREY / MICHELLE / CHEF SUPREME / - / -
0.0 / 68.88s
35
13
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Britan lan go (107)
gn. / - / Wałach / LANDOR / LACATRAZ / BRANDY / SEXMAN / Andrzej Makowski / Goliński Edward
0.0 / 71.14s
36
20
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
LA COSTA (108)
siwa / - / Klacz / Catilio / Cassini I / La Barcelona / Leandro / Dorota Lenik / Wojciech Cypser
0.0 / 79.44s
37
37
Soymax Horse Team
Malaga (62)
gn. / - / Klacz / WIKING "W" / FIRST DES TERMES / MALWA / REN / Ren / Anna Holewa-Cosar
32.0 / 112.66s
38
27
Bez Przynależności Klubowej S L A
Every Time (79)
gn. / - / Wałach / Edminton / Emilion / Klasika (Zabudka Ii) / Zenit - 72 / Katarzyna Bugla / TJ SLOVAN
4.0 / 73.14s
39
26
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
Kia (65)
kaszt. / - / Klacz / Gawor / Apasz / Kurosava / Hower / Renata Węgrzyn / Anna Pianka
4.0 / 71.83s
40
16
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Kiara (214)
gn. / - / Klacz / DROSSELKLANG II / DON CARLOS / CABANA / CALVERO / Dorota Okopień / Pavel Holesovsky
0.0 / 73.71s
41
10
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
Hankee doodle (215)
gn. / - / Wałach / QUASIMODO VAN DE MOLENDREEF / HEARTBREAKER / K-ALLEGRA I / AHORN Z / Sebastian Kancelista / J. Beute
0.0 / 66.23s
42
7
Klub Jeździecki Turbud Brzeg
Turbud consul (206)
c.gn. / - / Wałach / CON CAPITOL / CONTENDER / STARANDA / STALON / Henryk Polednia / xx
0.0 / 63.48s
43
21
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Messi s (195)
kaszt. / - / Wałach / MESSENGER / MONTENDER / SOBOTA / WANTOZ / Adam Safinowski / Adam Safinowski
1.0 / 81.61s
44
1
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Gadia (212)
gn. / - / Klacz / Grand Step Kolacek / Grand Step / Colette / Catango Z / Lidia Gajdzik / Lidia Gajdzik
0.0 / 55.08s
45 (T)
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Messi s (195)
kaszt. / - / Wałach / MESSENGER / MONTENDER / SOBOTA / WANTOZ / Adam Safinowski / Adam Safinowski
5.0 / 81.13s
46
19
Klub Jeździecki Zbrosławice
Chicharito (148)
kaszt. / - / Wałach / LEVON / CISHANA / Zbigniew Korek / Niemcy
0.0 / 76.61s
47
12
Klub Jeździecki Zbrosławice
Montenea Z (161)
gn. / - / Klacz / Montender / Contender / Carenza / Carenzo / Gerard Grutza / Gerard Grutza
0.0 / 69.30s
48 (T)
Klub Jeździecki Zbrosławice
Montenea Z (161)
gn. / - / Klacz / Montender / Contender / Carenza / Carenzo / Gerard Grutza / Gerard Grutza
0.0 / 73.35s

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl