Logo EQUITA.PL
× Strona główna Oferta Kontakt Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

12 - L - Zwykły (Art. 238.2.1) - 01 10 2017
2017-10-01
Wysokość przeszkód:
100 cm
Dystans:
470 m
Ilość przeszkód:
10
Ilość skoków:
12
Tempo:
350 m/min
Norma czasu [s]:
81 s
Sedzia główny:
Sylwia Bogacz
Gospodarz toru:
Bartosz Skrzypczyk
Miejsce Zawodnik Klub Koń (nr startowy) Czas Punkty karne
1 Roxana Gajdzik Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój Gadia (212) 55.08s 0.0
2 Elżbieta Bujna Bez Przynależności Klubowej S L A Lupimaxi (82) 57.83s 0.0
3 Julia Kramarz Klub Jeździecki Zbrosławice Madeira (157) 58.88s 0.0
4 Magdalena Gut Klub Jeździecki Zbrosławice Gerson (149) 60.93s 0.0
5 Anna Posyłek BPK S L A Tarnina (3) 61.60s 0.0
6 Roxana Gajdzik Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój Valea (183) 61.62s 0.0
7 Wiktoria Dżugaj Klub Jeździecki Turbud Brzeg Turbud consul (206) 63.48s 0.0
8 Wiktoria Szynkiewicz Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice Hattrick (122) 64.03s 0.0
9 Emilia Wiśniewska Bez Przynależności Klubowej S L A Emet (113) 65.24s 0.0
10 Kamil Puliński Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach Hankee doodle (215) 66.23s 0.0
11 Klaudia Danecka Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice Milwi (209) 68.88s 0.0
12 Małgorzata Ćwikło Klub Jeździecki Zbrosławice Montenea Z (161) 69.30s 0.0
13 Anna Makowska Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice Britan lan go (107) 71.14s 0.0
14 Oliwia Kulej Sportowy Klub Jeździecki Bajardo Dominacja (93) 72.10s 0.0
15 Marta Kwiecińska Klub Jeździecki Zbrosławice La Belle (187) 72.57s 0.0
16 Agata Arendt Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice Kiara (214) 73.71s 0.0
17 Małgorzata Ćwikło Klub Jeździecki Zbrosławice Lyjaneiro Z (159) 73.87s 0.0
18 Małgorzata Ćwikło Klub Jeździecki Zbrosławice Deneris z (160) 75.51s 0.0
19 Magdalena Gut Klub Jeździecki Zbrosławice Chicharito (148) 76.61s 0.0
20 Dorota Lenik Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój La costa (108) 79.44s 0.0
21 Łukasz Koza Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice Messi s (195) 81.61s 1.0
22 Henryk Polednia Klub Jeździecki Turbud Brzeg Kalister (207) 88.53s 2.0
23 Monika Respondek Klub Jeździecki Zbrosławice Drago (152) 61.34s 4.0
24 Natalia Godela Klub Jeździecki Zbrosławice Life dream (33) 61.48s 4.0
25 Maja Kluka KJ Volta Junak (167) 63.90s 4.0
26 Marta Baczyńska-nowak Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek Kia (65) 71.83s 4.0
27 Zofia Bugla Bez Przynależności Klubowej S L A Every Time (79) 73.14s 4.0
28 Oliwia Lampart Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka " Lucy (81) 74.84s 4.0
29 Patrycja Ksiądz Bez Przynależności Klubowej S L A Centessa (47) 76.07s 4.0
30 Mirella Ruczka Klub Jeździecki Turbud Brzeg Quattro 16 (78) 90.76s 7.0
31 Wiktor Larkowski Klub Jeździecki Zbrosławice Sabatini (154) 62.69s 8.0
32 Aleksandra Dziwisz BPK S L A Samuraj (83) 69.63s 8.0
33 Wojciech Korzeczek Bez Przynależności Klubowej S L A Klara (115) 74.62s 8.0
34 Łukasz Koza Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice Imiro vdh (194) 95.54s 8.0
35 Liwia Król Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda Cytat (43) 63.62s 12.0
36 Julia Gaweł Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice Luna (99) 111.19s 20.0
37 Kinga Piechaczek Soymax Horse Team Malaga (62) 112.66s 32.0
T Wiktor Larkowski Klub Jeździecki Zbrosławice Sabatini (154) 59.66s 0.0
T Julia Kramarz Klub Jeździecki Zbrosławice Madeira (157) 63.76s 0.0
T Oliwia Lampart Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka " Lucy (81) 72.44s 0.0
T Małgorzata Ćwikło Klub Jeździecki Zbrosławice Montenea Z (161) 73.35s 0.0
T Monika Respondek Klub Jeździecki Zbrosławice Drago (152) 62.09s 4.0
T Aleksandra Dziwisz BPK S L A Samuraj (83) 67.74s 4.0
T Łukasz Koza Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice Messi s (195) 81.13s 5.0
T Małgorzata Ćwikło Klub Jeździecki Zbrosławice Lyjaneiro Z (159) 84.20s 5.0
T Julia Gaweł Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice Luna (99) 68.91s 8.0
T Łukasz Koza Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice Imiro vdh (194) 81.85s 9.0
T Mirella Ruczka Klub Jeździecki Turbud Brzeg Quattro 16 (78) 98.46s 21.0
1. Roxana Gajdzik
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Gadia (212)
Czas: 55.08s Punkty: 0.0
2. Elżbieta Bujna
Bez Przynależności Klubowej S L A
Lupimaxi (82)
Czas: 57.83s Punkty: 0.0
3. Julia Kramarz
Klub Jeździecki Zbrosławice
Madeira (157)
Czas: 58.88s Punkty: 0.0
4. Magdalena Gut
Klub Jeździecki Zbrosławice
Gerson (149)
Czas: 60.93s Punkty: 0.0
5. Anna Posyłek
BPK S L A
Tarnina (3)
Czas: 61.60s Punkty: 0.0
6. Roxana Gajdzik
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Valea (183)
Czas: 61.62s Punkty: 0.0
7. Wiktoria Dżugaj
Klub Jeździecki Turbud Brzeg
Turbud consul (206)
Czas: 63.48s Punkty: 0.0
8. Wiktoria Szynkiewicz
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Hattrick (122)
Czas: 64.03s Punkty: 0.0
9. Emilia Wiśniewska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Emet (113)
Czas: 65.24s Punkty: 0.0
10. Kamil Puliński
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Hankee doodle (215)
Czas: 66.23s Punkty: 0.0
11. Klaudia Danecka
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Milwi (209)
Czas: 68.88s Punkty: 0.0
12. Małgorzata Ćwikło
Klub Jeździecki Zbrosławice
Montenea Z (161)
Czas: 69.30s Punkty: 0.0
13. Anna Makowska
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Britan lan go (107)
Czas: 71.14s Punkty: 0.0
14. Oliwia Kulej
Sportowy Klub Jeździecki Bajardo
Dominacja (93)
Czas: 72.10s Punkty: 0.0
15. Marta Kwiecińska
Klub Jeździecki Zbrosławice
La Belle (187)
Czas: 72.57s Punkty: 0.0
16. Agata Arendt
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Kiara (214)
Czas: 73.71s Punkty: 0.0
17. Małgorzata Ćwikło
Klub Jeździecki Zbrosławice
Lyjaneiro Z (159)
Czas: 73.87s Punkty: 0.0
18. Małgorzata Ćwikło
Klub Jeździecki Zbrosławice
Deneris z (160)
Czas: 75.51s Punkty: 0.0
19. Magdalena Gut
Klub Jeździecki Zbrosławice
Chicharito (148)
Czas: 76.61s Punkty: 0.0
20. Dorota Lenik
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
La costa (108)
Czas: 79.44s Punkty: 0.0
21. Łukasz Koza
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Messi s (195)
Czas: 81.61s Punkty: 1.0
22. Henryk Polednia
Klub Jeździecki Turbud Brzeg
Kalister (207)
Czas: 88.53s Punkty: 2.0
23. Monika Respondek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Drago (152)
Czas: 61.34s Punkty: 4.0
24. Natalia Godela
Klub Jeździecki Zbrosławice
Life dream (33)
Czas: 61.48s Punkty: 4.0
25. Maja Kluka
KJ Volta
Junak (167)
Czas: 63.90s Punkty: 4.0
26. Marta Baczyńska-nowak
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
Kia (65)
Czas: 71.83s Punkty: 4.0
27. Zofia Bugla
Bez Przynależności Klubowej S L A
Every Time (79)
Czas: 73.14s Punkty: 4.0
28. Oliwia Lampart
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka "
Lucy (81)
Czas: 74.84s Punkty: 4.0
29. Patrycja Ksiądz
Bez Przynależności Klubowej S L A
Centessa (47)
Czas: 76.07s Punkty: 4.0
30. Mirella Ruczka
Klub Jeździecki Turbud Brzeg
Quattro 16 (78)
Czas: 90.76s Punkty: 7.0
31. Wiktor Larkowski
Klub Jeździecki Zbrosławice
Sabatini (154)
Czas: 62.69s Punkty: 8.0
32. Aleksandra Dziwisz
BPK S L A
Samuraj (83)
Czas: 69.63s Punkty: 8.0
33. Wojciech Korzeczek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Klara (115)
Czas: 74.62s Punkty: 8.0
34. Łukasz Koza
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Imiro vdh (194)
Czas: 95.54s Punkty: 8.0
35. Liwia Król
Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
Cytat (43)
Czas: 63.62s Punkty: 12.0
36. Julia Gaweł
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Luna (99)
Czas: 111.19s Punkty: 20.0
37. Kinga Piechaczek
Soymax Horse Team
Malaga (62)
Czas: 112.66s Punkty: 32.0
38. Wiktor Larkowski
Klub Jeździecki Zbrosławice
Sabatini (154)
Czas: 59.66s Punkty: 0.0
39. Julia Kramarz
Klub Jeździecki Zbrosławice
Madeira (157)
Czas: 63.76s Punkty: 0.0
40. Oliwia Lampart
Pszczyński Ludowy Klub Jeździecki " Plessówka "
Lucy (81)
Czas: 72.44s Punkty: 0.0
41. Małgorzata Ćwikło
Klub Jeździecki Zbrosławice
Montenea Z (161)
Czas: 73.35s Punkty: 0.0
42. Monika Respondek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Drago (152)
Czas: 62.09s Punkty: 4.0
43. Aleksandra Dziwisz
BPK S L A
Samuraj (83)
Czas: 67.74s Punkty: 4.0
44. Łukasz Koza
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Messi s (195)
Czas: 81.13s Punkty: 5.0
45. Małgorzata Ćwikło
Klub Jeździecki Zbrosławice
Lyjaneiro Z (159)
Czas: 84.20s Punkty: 5.0
46. Julia Gaweł
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Luna (99)
Czas: 68.91s Punkty: 8.0
47. Łukasz Koza
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Imiro vdh (194)
Czas: 81.85s Punkty: 9.0
48. Mirella Ruczka
Klub Jeździecki Turbud Brzeg
Quattro 16 (78)
Czas: 98.46s Punkty: 21.0

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877
tel: +48 533 453 305

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2017 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl