Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

14 - P - Dwufazowy (274.5.3) - 01 10 2017
2017-10-01
Wysokość przeszkód:
110 cm
Dystans:
410 m
Ilość przeszkód:
8
Ilość skoków:
9
Tempo:
350 m/min
Norma czasu [s]:
71 s
Sedzia główny:
Sylwia Bogacz
Gospodarz toru:
Bartosz Skrzypczyk
Lp. Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty karne
FAZA 1
Czas
FAZA 1
Punkty karne
FAZA 2
Czas
FAZA 2
Nagroda
1 8 Aleksandra Ryt
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Laconiek Z (39)
gn. / - / Wałach / Lawito / Landgold / Sarastra Stern / Quick Star / Krzysztof Goraus / Paul Schockemohle
0.0 53.83s 0.0 23.58s
2 22 Łukasz Koza
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Checkpoint (192)
gn. / - / Ogier / Check In / Cardalme / Enny / Escudo Ii / Barbara Kollar / Eva Prus
0.0 62.89s 4.0 27.20s
3 9 Katarzyna Gola
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Conika Z (200)
siwa / - / Klacz / Contefino / Contender / Noika Rouge / Papillon Rouge / Iwona Gola / o
0.0 52.18s 0.0 24.13s
4 31 Roxana Gajdzik
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Gadia (212)
gn. / - / Klacz / Grand Step Kolacek / Grand Step / Colette / Catango Z / Lidia Gajdzik / Lidia Gajdzik
4.0 52.16s
5 42 Oliwia Kulej
Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o.
Dominacja (93)
kaszt. / - / Klacz / Mag / Empik / Dolce Vita / Veloce De Favi / Aleksandra Kosmol / Stadnina Koni Prudnik
13.0 71.52s
6 18 Sonia Janus
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Sciara Hs (87)
kaszt. / - / Klacz / Salito / Stakkato / Elektra / Escudo I / Sonia Janus / Hans-Heinrich Schmidt
0.0 56.92s 0.0 28.31s
7 1 Dorota Korek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Cassawa (150)
kaszt.w siw. / - / Klacz / Ałtaj / Silver / Castella / Cedrus / Zbigniew Korek / Pol
0.0 49.86s 0.0 22.15s
8 23 Agata Skrzypiec
Stowarzyszenie-Klub Sportowy KJK Szary Michałowice
Roxy (73)
gn. / - / Klacz / ROCK'N ROLL / RASSO / CITA / DOVEN / Aleksandra Kościelna / ---
0.0 51.81s 4.0 27.70s
9 33 Kaja Gwoździewicz
Klub Jeździecki Zbrosławice
Cyrus (68)
siwa / - / Wałach / Ogar / Aspirant / Ceta / Consor / Bogna Gwoździewicz / Krzysztof Borys
4.0 57.10s
10 39 Ida Gajewska
Klub Jeździecki Zbrosławice
Gardenia (54)
c.gn. / - / Klacz / Abke / Acorado / Gala / Agar / Joanna Gajewska / SK Dębno
8.0 68.46s
11 32 Jakub Jędruch
Klub Jeździecki Zbrosławice
Rowitto (164)
kaszt. / - / Ogier / Wiwat / Grey / Rosita / Top Gun / Jakub Jędruch / SK Prudnik
4.0 57.04s
12 36 Alicja Kistowska
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Pyrus (21)
gn. / - / Wałach / Duran Duran / Czarownik / Pola / Profos / Alicja Kistowska / Adam Mazur
4.0 63.35s
13 15 Natalia Godela
Klub Jeździecki Zbrosławice
Life dream (33)
gn. / - / Klacz / LANDOR S / LANDADEL / KURMUSIK / SANDRO / ANNA ROGOWSKA-GODELA / VOLKER WIEHE
0.0 55.99s 0.0 26.77s
14 34 Liwia Król
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Cytat (43)
c.gn. / - / Wałach / Nn / Nn / Liwia Król / Brak
4.0 57.86s
15 37 Wiktoria Szynkiewicz
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Hattrick (122)
siwa / - / Wałach / Carlos Oz / Cantus / Hellana / Liban / Tomasz Szynkiewicz / Jolanta Jarecka
4.0 66.30s
16 Eliminacja Patrycja Ksiądz
Bez Przynależności Klubowej S L A
Centessa (47)
kara / - / Klacz / C-Indoctro / Capitol I / Sally / Stakkato / Iwona Kluska / Friedrich Niemeyer
17 41 Marta Baczyńska
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
Kia (65)
kaszt. / - / Klacz / Gawor / Apasz / Kurosava / Hower / Renata Węgrzyn / Anna Pianka
12.0 62.51s
18 20 Agata Arendt
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Kiara (214)
gn. / - / Klacz / DROSSELKLANG II / DON CARLOS / CABANA / CALVERO / Dorota Okopień / Pavel Holesovsky
0.0 58.27s 4.0 26.38s
19 38 Kamil Puliński
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
Hankee doodle (215)
gn. / - / Wałach / QUASIMODO VAN DE MOLENDREEF / HEARTBREAKER / K-ALLEGRA I / AHORN Z / Sebastian Kancelista / J. Beute
8.0 54.22s
20 40 Anna Makowska
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Britan lan go (107)
gn. / - / Wałach / LANDOR / LACATRAZ / BRANDY / SEXMAN / Andrzej Makowski / Goliński Edward
8.0 68.76s
21 Eliminacja Dorota Lenik
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
LA COSTA (108)
siwa / - / Klacz / Catilio / Cassini I / La Barcelona / Leandro / Dorota Lenik / Wojciech Cypser
22 Eliminacja Emilia Wiśniewska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Emet (113)
kara / - / Wałach / Salazar / Elmeto / Emilia / Albrex G / Artur Wiśniewski / Jerzy Dominiak
23 2 Aleksandra Ryt
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Paloma (40)
c.gn. / - / Klacz / Love Affair / Lauries Crusador / Pampa / Pumpers / Aleksandra Ryt / Szczepan Prokopowicz
0.0 53.48s 0.0 22.27s
24 13 Łukasz Koza
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Graziano pk (191)
kaszt. / - / Wałach / ANDIAMO / BIENVENUE / CHACCO BLUE / Barbara Kollar / P.Kert khosss
0.0 56.46s 0.0 26.05s
25 24 Marta Kwiecińska
Klub Jeździecki Zbrosławice
LA BELLE (187)
gn. / - / Klacz / Kurdesz / Kartacz / Loznna / Lemnos / Marta Kwiecińska / Dybała Aneta
0.0 57.03s 4.0 27.72s
26 17 Henryk Polednia
Lkj Moszna
Kalister (207)
kara / - / Wałach / LIGUSTER / CZANDOR / KARIERA / NURJEV / Henryk Polednia / Xxp
0.0 66.05s 0.0 28.10s
27 29 Klaudia Danecka
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Milwi (209)
gn. / - / Klacz / WIWAT / GREY / MICHELLE / CHEF SUPREME / - / -
4.0 51.93s
28 25 Wiktoria Dżugaj
Klub Jeździecki Turbud Brzeg
Turbud consul (206)
c.gn. / - / Wałach / CON CAPITOL / CONTENDER / STARANDA / STALON / Henryk Polednia / xx
0.0 51.87s 4.0 27.94s
29 21 Maja Kluka
KJ Volta
Junak (167)
gn. / - / Wałach / Ludger / Jakuza / Navarro / Anna Miśkiewicz / Sylwester Kosiński
0.0 52.87s 4.0 26.94s
30 28 Natalia Nabiałczyk
Klub Jeździecki Volta
Lombiqueen (180)
gn. / - / Klacz / Qumball / Kimball / Lombardia / Lombard / Tomasz Nabiałczyk /
4.0 51.29s
31 11 Joanna Woszczyna
Bpk
Kenia (64)
gn. / - / Klacz / MABANT / BABANT / KARIMA / ISMAEL / J Woszczyna / .
0.0 51.92s 0.0 25.78s
32 3 Zuzanna Kumorek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Salvator "m" (30)
gn. / - / Wałach / SOKRATES / CORRADO I / SAMARKANDA / LE VOLTAIRE / Zuzanna Kumorek / KJ OCHABY
0.0 55.73s 0.0 22.50s
33 19 Wiktor Larkowski
Klub Jeździecki Zbrosławice
Check Out 7 (156)
gn. / - / Wałach / Check In / Cordalme / Gran Argentina / Grannus / B.V.H. Sp. z o.o. / Niem
0.0 59.49s 0.0 29.19s
34 35 Magdalena Ferdyn
Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
Cantanis (199)
c.gn. / - / Wałach / Barros / Riverman / Centka / Caretino K / Magdalena Ferdyn / Jakub Rogacki
4.0 58.30s
35 30 Wiesław Piecha
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Bosch i i (201)
gn. / - / Wałach / SIR LARYKS / LARYKS / BONITACJA / ARCUS / Anna Rosińska / SK Ochaby Sp. z o.o.
4.0 52.05s
36 6 Kevin Nagórka
Klub Jeździecki Global
Chalandra (211)
gn. / - / Klacz / Ciacomo / Cor De La Bryere / Salandra / Sandro / Patryk Mike / P.Mike
0.0 59.17s 0.0 22.89s
37 10 Katarzyna Gola
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Ritus (15)
gn. / - / Wałach / Ritual / Ramiro / Granessa / Grannus / Beata Broniatowska / 0
0.0 57.22s 0.0 25.57s
38 26 Dominika Raczkowska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Carmen-N (56)
gn. / - / Klacz / Cancoon / Colman / Capri / Campari "M" / Grażyna Kozioł / Włodzimierz Niedźwiedzki
0.0 63.84s 4.0 29.11s
39 7 Roxana Gajdzik
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Valea (183)
gn. / - / Klacz / Caretino K / Caretino / Vistula / Firstgraaf / Izabela Marchewka / Izabela Marchewka
0.0 55.48s 0.0 23.48s
40 12 Oliwia Kulej
Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o.
Pretty boy (92)
gn. / - / Wałach / PRINZENADEL / PEKING / GRANSIA / LANDFRIEDEN / Magdalena Kulej / Antonius Kessing
0.0 57.30s 0.0 25.79s
41 14 Sonia Janus
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Bingo (88)
sk.gn. / - / Wałach / Horalas / Brazilija / Elektronas / IWONA STRZAŁKOWSKA -JAROCKA / NEMUNO ZIRGYNAS
0.0 49.94s 0.0 26.39s
42 4 Dorota Korek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Neron (151)
gn. / - / Wałach / Cottonclub / Cantus / Nawa Iv / Gorset / Zbigniew Korek / Pol
0.0 47.34s 0.0 22.61s
43 5 Aleksandra Ryt
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Samiro (41)
gn. / - / Wałach / Satisfaction I / Stakkato / Ramira G Z / Ramiro Z / Krzysztof Goraus / Krzysztof Goraus
0.0 53.08s 0.0 22.79s
44 27 Łukasz Koza
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
G-Cares (193)
gn. / - / Wałach / Cartouche / Contender / Gini / Atylla / Agnieszka Gruca / Jerzy Różecki
0.0 61.74s 4.0 31.24s
45 16 Agata Skrzypiec
Stowarzyszenie-Klub Sportowy KJK Szary Michałowice
Landliebe jo we (72)
gn. / - / Klacz / LANDLOB / LANCER III / FINDRA / FREDERIKO / Iwona Skrzypiec / Łukasz Wyszkowski
0.0 52.37s 0.0 26.86s
1
8
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Laconiek Z (39)
gn. / - / Wałach / Lawito / Landgold / Sarastra Stern / Quick Star / Krzysztof Goraus / Paul Schockemohle
0.0 / 53.83s / 0.0 / 23.58s
2
22
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Checkpoint (192)
gn. / - / Ogier / Check In / Cardalme / Enny / Escudo Ii / Barbara Kollar / Eva Prus
0.0 / 62.89s / 4.0 / 27.20s
3
9
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Conika Z (200)
siwa / - / Klacz / Contefino / Contender / Noika Rouge / Papillon Rouge / Iwona Gola / o
0.0 / 52.18s / 0.0 / 24.13s
4
31
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Gadia (212)
gn. / - / Klacz / Grand Step Kolacek / Grand Step / Colette / Catango Z / Lidia Gajdzik / Lidia Gajdzik
4.0 / 52.16s
5
42
Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o.
Dominacja (93)
kaszt. / - / Klacz / Mag / Empik / Dolce Vita / Veloce De Favi / Aleksandra Kosmol / Stadnina Koni Prudnik
13.0 / 71.52s
6
18
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Sciara Hs (87)
kaszt. / - / Klacz / Salito / Stakkato / Elektra / Escudo I / Sonia Janus / Hans-Heinrich Schmidt
0.0 / 56.92s / 0.0 / 28.31s
7
1
Klub Jeździecki Zbrosławice
Cassawa (150)
kaszt.w siw. / - / Klacz / Ałtaj / Silver / Castella / Cedrus / Zbigniew Korek / Pol
0.0 / 49.86s / 0.0 / 22.15s
8
23
Stowarzyszenie-Klub Sportowy KJK Szary Michałowice
Roxy (73)
gn. / - / Klacz / ROCK'N ROLL / RASSO / CITA / DOVEN / Aleksandra Kościelna / ---
0.0 / 51.81s / 4.0 / 27.70s
9
33
Klub Jeździecki Zbrosławice
Cyrus (68)
siwa / - / Wałach / Ogar / Aspirant / Ceta / Consor / Bogna Gwoździewicz / Krzysztof Borys
4.0 / 57.10s
10
39
Klub Jeździecki Zbrosławice
Gardenia (54)
c.gn. / - / Klacz / Abke / Acorado / Gala / Agar / Joanna Gajewska / SK Dębno
8.0 / 68.46s
11
32
Klub Jeździecki Zbrosławice
Rowitto (164)
kaszt. / - / Ogier / Wiwat / Grey / Rosita / Top Gun / Jakub Jędruch / SK Prudnik
4.0 / 57.04s
12
36
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Pyrus (21)
gn. / - / Wałach / Duran Duran / Czarownik / Pola / Profos / Alicja Kistowska / Adam Mazur
4.0 / 63.35s
13
15
Klub Jeździecki Zbrosławice
Life dream (33)
gn. / - / Klacz / LANDOR S / LANDADEL / KURMUSIK / SANDRO / ANNA ROGOWSKA-GODELA / VOLKER WIEHE
0.0 / 55.99s / 0.0 / 26.77s
14
34
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Cytat (43)
c.gn. / - / Wałach / Nn / Nn / Liwia Król / Brak
4.0 / 57.86s
15
37
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Hattrick (122)
siwa / - / Wałach / Carlos Oz / Cantus / Hellana / Liban / Tomasz Szynkiewicz / Jolanta Jarecka
4.0 / 66.30s
16
Elim
Bez Przynależności Klubowej S L A
Centessa (47)
kara / - / Klacz / C-Indoctro / Capitol I / Sally / Stakkato / Iwona Kluska / Friedrich Niemeyer
17
41
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
Kia (65)
kaszt. / - / Klacz / Gawor / Apasz / Kurosava / Hower / Renata Węgrzyn / Anna Pianka
12.0 / 62.51s
18
20
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Kiara (214)
gn. / - / Klacz / DROSSELKLANG II / DON CARLOS / CABANA / CALVERO / Dorota Okopień / Pavel Holesovsky
0.0 / 58.27s / 4.0 / 26.38s
19
38
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
Hankee doodle (215)
gn. / - / Wałach / QUASIMODO VAN DE MOLENDREEF / HEARTBREAKER / K-ALLEGRA I / AHORN Z / Sebastian Kancelista / J. Beute
8.0 / 54.22s
20
40
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Britan lan go (107)
gn. / - / Wałach / LANDOR / LACATRAZ / BRANDY / SEXMAN / Andrzej Makowski / Goliński Edward
8.0 / 68.76s
21
Elim
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
LA COSTA (108)
siwa / - / Klacz / Catilio / Cassini I / La Barcelona / Leandro / Dorota Lenik / Wojciech Cypser
22
Elim
Bez Przynależności Klubowej S L A
Emet (113)
kara / - / Wałach / Salazar / Elmeto / Emilia / Albrex G / Artur Wiśniewski / Jerzy Dominiak
23
2
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Paloma (40)
c.gn. / - / Klacz / Love Affair / Lauries Crusador / Pampa / Pumpers / Aleksandra Ryt / Szczepan Prokopowicz
0.0 / 53.48s / 0.0 / 22.27s
24
13
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Graziano pk (191)
kaszt. / - / Wałach / ANDIAMO / BIENVENUE / CHACCO BLUE / Barbara Kollar / P.Kert khosss
0.0 / 56.46s / 0.0 / 26.05s
25
24
Klub Jeździecki Zbrosławice
LA BELLE (187)
gn. / - / Klacz / Kurdesz / Kartacz / Loznna / Lemnos / Marta Kwiecińska / Dybała Aneta
0.0 / 57.03s / 4.0 / 27.72s
26
17
Kalister (207)
kara / - / Wałach / LIGUSTER / CZANDOR / KARIERA / NURJEV / Henryk Polednia / Xxp
0.0 / 66.05s / 0.0 / 28.10s
27
29
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Milwi (209)
gn. / - / Klacz / WIWAT / GREY / MICHELLE / CHEF SUPREME / - / -
4.0 / 51.93s
28
25
Klub Jeździecki Turbud Brzeg
Turbud consul (206)
c.gn. / - / Wałach / CON CAPITOL / CONTENDER / STARANDA / STALON / Henryk Polednia / xx
0.0 / 51.87s / 4.0 / 27.94s
29
21
KJ Volta
Junak (167)
gn. / - / Wałach / Ludger / Jakuza / Navarro / Anna Miśkiewicz / Sylwester Kosiński
0.0 / 52.87s / 4.0 / 26.94s
30
28
Klub Jeździecki Volta
Lombiqueen (180)
gn. / - / Klacz / Qumball / Kimball / Lombardia / Lombard / Tomasz Nabiałczyk /
4.0 / 51.29s
Kenia (64)
gn. / - / Klacz / MABANT / BABANT / KARIMA / ISMAEL / J Woszczyna / .
0.0 / 51.92s / 0.0 / 25.78s
32
3
Klub Jeździecki Zbrosławice
Salvator "m" (30)
gn. / - / Wałach / SOKRATES / CORRADO I / SAMARKANDA / LE VOLTAIRE / Zuzanna Kumorek / KJ OCHABY
0.0 / 55.73s / 0.0 / 22.50s
33
19
Klub Jeździecki Zbrosławice
Check Out 7 (156)
gn. / - / Wałach / Check In / Cordalme / Gran Argentina / Grannus / B.V.H. Sp. z o.o. / Niem
0.0 / 59.49s / 0.0 / 29.19s
34
35
Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
Cantanis (199)
c.gn. / - / Wałach / Barros / Riverman / Centka / Caretino K / Magdalena Ferdyn / Jakub Rogacki
4.0 / 58.30s
35
30
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Bosch i i (201)
gn. / - / Wałach / SIR LARYKS / LARYKS / BONITACJA / ARCUS / Anna Rosińska / SK Ochaby Sp. z o.o.
4.0 / 52.05s
36
6
Klub Jeździecki Global
Chalandra (211)
gn. / - / Klacz / Ciacomo / Cor De La Bryere / Salandra / Sandro / Patryk Mike / P.Mike
0.0 / 59.17s / 0.0 / 22.89s
37
10
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Ritus (15)
gn. / - / Wałach / Ritual / Ramiro / Granessa / Grannus / Beata Broniatowska / 0
0.0 / 57.22s / 0.0 / 25.57s
38
26
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Carmen-N (56)
gn. / - / Klacz / Cancoon / Colman / Capri / Campari "M" / Grażyna Kozioł / Włodzimierz Niedźwiedzki
0.0 / 63.84s / 4.0 / 29.11s
39
7
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Valea (183)
gn. / - / Klacz / Caretino K / Caretino / Vistula / Firstgraaf / Izabela Marchewka / Izabela Marchewka
0.0 / 55.48s / 0.0 / 23.48s
40
12
Klub Jeździecki Avanti Sp z o.o.
Pretty boy (92)
gn. / - / Wałach / PRINZENADEL / PEKING / GRANSIA / LANDFRIEDEN / Magdalena Kulej / Antonius Kessing
0.0 / 57.30s / 0.0 / 25.79s
41
14
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Bingo (88)
sk.gn. / - / Wałach / Horalas / Brazilija / Elektronas / IWONA STRZAŁKOWSKA -JAROCKA / NEMUNO ZIRGYNAS
0.0 / 49.94s / 0.0 / 26.39s
42
4
Klub Jeździecki Zbrosławice
Neron (151)
gn. / - / Wałach / Cottonclub / Cantus / Nawa Iv / Gorset / Zbigniew Korek / Pol
0.0 / 47.34s / 0.0 / 22.61s
43
5
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Samiro (41)
gn. / - / Wałach / Satisfaction I / Stakkato / Ramira G Z / Ramiro Z / Krzysztof Goraus / Krzysztof Goraus
0.0 / 53.08s / 0.0 / 22.79s
44
27
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
G-Cares (193)
gn. / - / Wałach / Cartouche / Contender / Gini / Atylla / Agnieszka Gruca / Jerzy Różecki
0.0 / 61.74s / 4.0 / 31.24s
45
16
Stowarzyszenie-Klub Sportowy KJK Szary Michałowice
Landliebe jo we (72)
gn. / - / Klacz / LANDLOB / LANCER III / FINDRA / FREDERIKO / Iwona Skrzypiec / Łukasz Wyszkowski
0.0 / 52.37s / 0.0 / 26.86s

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl