Logo EQUITA.PL
× Strona główna Oferta Kontakt Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

14 - P - Dwufazowy (274.5.3) - 01 10 2017
2017-10-01
Wysokość przeszkód:
110 cm
Dystans:
410 m
Ilość przeszkód:
8
Ilość skoków:
9
Tempo:
350 m/min
Norma czasu [s]:
71 s
Sedzia główny:
Sylwia Bogacz
Gospodarz toru:
Bartosz Skrzypczyk
Miejsce Zawodnik Przynależność Koń (nr startowy) Czas FAZA 1 Punkty karne FAZA 1 Czas FAZA 2 Punkty karne FAZA 2 Nagroda
1 Dorota Korek Klub Jeździecki Zbrosławice Cassawa (150) 49.86s 0.0 22.15s 0.0
2 Aleksandra Ryt Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój Paloma (40) 53.48s 0.0 22.27s 0.0
3 Zuzanna Kumorek Klub Jeździecki Zbrosławice Salvator "m" (30) 55.73s 0.0 22.50s 0.0
4 Dorota Korek Klub Jeździecki Zbrosławice Neron (151) 47.34s 0.0 22.61s 0.0
5 Aleksandra Ryt Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój Samiro (41) 53.08s 0.0 22.79s 0.0
6 Kevin Nagórka Klub Jeździecki Global Chalandra (211) 59.17s 0.0 22.89s 0.0
7 Roxana Gajdzik Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój Valea (183) 55.48s 0.0 23.48s 0.0
8 Aleksandra Ryt Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój Laconiek Z (39) 53.83s 0.0 23.58s 0.0
9 Katarzyna Gola Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice Conika Z (200) 52.18s 0.0 24.13s 0.0
10 Katarzyna Gola Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice Ritus (15) 57.22s 0.0 25.57s 0.0
11 Joanna Woszczyna Kj Zbrosławice Kenia (64) 51.92s 0.0 25.78s 0.0
12 Oliwia Kulej Sportowy Klub Jeździecki Bajardo Pretty boy (92) 57.30s 0.0 25.79s 0.0
13 Łukasz Koza Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice Graziano pk (191) 56.46s 0.0 26.05s 0.0
14 Sonia Janus Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice Bingo (88) 49.94s 0.0 26.39s 0.0
15 Natalia Godela Klub Jeździecki Zbrosławice Life dream (33) 55.99s 0.0 26.77s 0.0
16 Agata Skrzypiec Stowarzyszenie-Klub Sportowy KJK Szary Michałowice Landliebe jo we (72) 52.37s 0.0 26.86s 0.0
17 Henryk Polednia Lkj Moszna Kalister (207) 66.05s 0.0 28.10s 0.0
18 Sonia Janus Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice Sciara Hs (87) 56.92s 0.0 28.31s 0.0
19 Wiktor Larkowski Klub Jeździecki Zbrosławice Check Out 7 (156) 59.49s 0.0 29.19s 0.0
20 Agata Arendt Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice Kiara (214) 58.27s 0.0 26.38s 4.0
21 Maja Kluka KJ Volta Junak (167) 52.87s 0.0 26.94s 4.0
22 Łukasz Koza Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice Check point (192) 62.89s 0.0 27.20s 4.0
23 Agata Skrzypiec Stowarzyszenie-Klub Sportowy KJK Szary Michałowice Roxy (73) 51.81s 0.0 27.70s 4.0
24 Marta Kwiecińska Klub Jeździecki Zbrosławice La Belle (187) 57.03s 0.0 27.72s 4.0
25 Wiktoria Dżugaj Klub Jeździecki Turbud Brzeg Turbud consul (206) 51.87s 0.0 27.94s 4.0
26 Dominika Raczkowska Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice Carmen-N (56) 63.84s 0.0 29.11s 4.0
27 Łukasz Koza Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice G-cares (193) 61.74s 0.0 31.24s 4.0
28 Natalia Nabiałczyk Klub Jeździecki Volta Lombiqueen (180) 51.29s 4.0
29 Klaudia Danecka Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice Milwi (209) 51.93s 4.0
30 Wiesław Piecha Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój Bosch i i (201) 52.05s 4.0
31 Roxana Gajdzik Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój Gadia (212) 52.16s 4.0
32 Jakub Jędruch Klub Jeździecki Zbrosławice Rowitto (164) 57.04s 4.0
33 Kaja Gwoździewicz Klub Jeździecki Zbrosławice Cyrus (68) 57.10s 4.0
34 Liwia Król Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda Cytat (43) 57.86s 4.0
35 Magdalena Ferdyn Klub Jeździecki Zbrosławice Cantanis (199) 58.30s 4.0
36 Alicja Kistowska Klub Jeździecki Lando Pyrus (21) 63.35s 4.0
37 Wiktoria Szynkiewicz Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice Hattrick (122) 66.30s 4.0
38 Kamil Puliński Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków Hankee doodle (215) 54.22s 8.0
39 Ida Gajewska Klub Jeździecki Zbrosławice Gardenia (54) 68.46s 8.0
40 Anna Makowska Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice Britan lan go (107) 68.76s 8.0
41 Marta Baczyńska-nowak Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek Kia (65) 62.51s 12.0
42 Oliwia Kulej Sportowy Klub Jeździecki Bajardo Dominacja (93) 71.52s 13.0
Patrycja Ksiądz Bez Przynależności Klubowej S L A Centessa (47) Eliminacja
Emilia Wiśniewska Bez Przynależności Klubowej S L A Emet (113) Eliminacja
Dorota Lenik Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój La Costa (108) Eliminacja
1. Dorota Korek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Cassawa (150)
Czas: 49.86s Punkty: 0.0 Czas FAZY 2: 22.15s Punkty FAZY 2: 0.0
2. Aleksandra Ryt
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Paloma (40)
Czas: 53.48s Punkty: 0.0 Czas FAZY 2: 22.27s Punkty FAZY 2: 0.0
3. Zuzanna Kumorek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Salvator "m" (30)
Czas: 55.73s Punkty: 0.0 Czas FAZY 2: 22.50s Punkty FAZY 2: 0.0
4. Dorota Korek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Neron (151)
Czas: 47.34s Punkty: 0.0 Czas FAZY 2: 22.61s Punkty FAZY 2: 0.0
5. Aleksandra Ryt
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Samiro (41)
Czas: 53.08s Punkty: 0.0 Czas FAZY 2: 22.79s Punkty FAZY 2: 0.0
6. Kevin Nagórka
Klub Jeździecki Global
Chalandra (211)
Czas: 59.17s Punkty: 0.0 Czas FAZY 2: 22.89s Punkty FAZY 2: 0.0
7. Roxana Gajdzik
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Valea (183)
Czas: 55.48s Punkty: 0.0 Czas FAZY 2: 23.48s Punkty FAZY 2: 0.0
8. Aleksandra Ryt
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Laconiek Z (39)
Czas: 53.83s Punkty: 0.0 Czas FAZY 2: 23.58s Punkty FAZY 2: 0.0
9. Katarzyna Gola
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Conika Z (200)
Czas: 52.18s Punkty: 0.0 Czas FAZY 2: 24.13s Punkty FAZY 2: 0.0
10. Katarzyna Gola
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Ritus (15)
Czas: 57.22s Punkty: 0.0 Czas FAZY 2: 25.57s Punkty FAZY 2: 0.0
11. Joanna Woszczyna
Kj Zbrosławice
Kenia (64)
Czas: 51.92s Punkty: 0.0 Czas FAZY 2: 25.78s Punkty FAZY 2: 0.0
12. Oliwia Kulej
Sportowy Klub Jeździecki Bajardo
Pretty boy (92)
Czas: 57.30s Punkty: 0.0 Czas FAZY 2: 25.79s Punkty FAZY 2: 0.0
13. Łukasz Koza
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Graziano pk (191)
Czas: 56.46s Punkty: 0.0 Czas FAZY 2: 26.05s Punkty FAZY 2: 0.0
14. Sonia Janus
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Bingo (88)
Czas: 49.94s Punkty: 0.0 Czas FAZY 2: 26.39s Punkty FAZY 2: 0.0
15. Natalia Godela
Klub Jeździecki Zbrosławice
Life dream (33)
Czas: 55.99s Punkty: 0.0 Czas FAZY 2: 26.77s Punkty FAZY 2: 0.0
16. Agata Skrzypiec
Stowarzyszenie-Klub Sportowy KJK Szary Michałowice
Landliebe jo we (72)
Czas: 52.37s Punkty: 0.0 Czas FAZY 2: 26.86s Punkty FAZY 2: 0.0
17. Henryk Polednia
Lkj Moszna
Kalister (207)
Czas: 66.05s Punkty: 0.0 Czas FAZY 2: 28.10s Punkty FAZY 2: 0.0
18. Sonia Janus
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Sciara Hs (87)
Czas: 56.92s Punkty: 0.0 Czas FAZY 2: 28.31s Punkty FAZY 2: 0.0
19. Wiktor Larkowski
Klub Jeździecki Zbrosławice
Check Out 7 (156)
Czas: 59.49s Punkty: 0.0 Czas FAZY 2: 29.19s Punkty FAZY 2: 0.0
20. Agata Arendt
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Kiara (214)
Czas: 58.27s Punkty: 0.0 Czas FAZY 2: 26.38s Punkty FAZY 2: 4.0
21. Maja Kluka
KJ Volta
Junak (167)
Czas: 52.87s Punkty: 0.0 Czas FAZY 2: 26.94s Punkty FAZY 2: 4.0
22. Łukasz Koza
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Check point (192)
Czas: 62.89s Punkty: 0.0 Czas FAZY 2: 27.20s Punkty FAZY 2: 4.0
23. Agata Skrzypiec
Stowarzyszenie-Klub Sportowy KJK Szary Michałowice
Roxy (73)
Czas: 51.81s Punkty: 0.0 Czas FAZY 2: 27.70s Punkty FAZY 2: 4.0
24. Marta Kwiecińska
Klub Jeździecki Zbrosławice
La Belle (187)
Czas: 57.03s Punkty: 0.0 Czas FAZY 2: 27.72s Punkty FAZY 2: 4.0
25. Wiktoria Dżugaj
Klub Jeździecki Turbud Brzeg
Turbud consul (206)
Czas: 51.87s Punkty: 0.0 Czas FAZY 2: 27.94s Punkty FAZY 2: 4.0
26. Dominika Raczkowska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Carmen-N (56)
Czas: 63.84s Punkty: 0.0 Czas FAZY 2: 29.11s Punkty FAZY 2: 4.0
27. Łukasz Koza
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
G-cares (193)
Czas: 61.74s Punkty: 0.0 Czas FAZY 2: 31.24s Punkty FAZY 2: 4.0
28. Natalia Nabiałczyk
Klub Jeździecki Volta
Lombiqueen (180)
Czas: 51.29s Punkty: 4.0 Punkty FAZY 2: 0.0
29. Klaudia Danecka
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Milwi (209)
Czas: 51.93s Punkty: 4.0 Punkty FAZY 2: 0.0
30. Wiesław Piecha
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Bosch i i (201)
Czas: 52.05s Punkty: 4.0 Punkty FAZY 2: 0.0
31. Roxana Gajdzik
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Gadia (212)
Czas: 52.16s Punkty: 4.0 Punkty FAZY 2: 0.0
32. Jakub Jędruch
Klub Jeździecki Zbrosławice
Rowitto (164)
Czas: 57.04s Punkty: 4.0 Punkty FAZY 2: 0.0
33. Kaja Gwoździewicz
Klub Jeździecki Zbrosławice
Cyrus (68)
Czas: 57.10s Punkty: 4.0 Punkty FAZY 2: 0.0
34. Liwia Król
Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
Cytat (43)
Czas: 57.86s Punkty: 4.0 Punkty FAZY 2: 0.0
35. Magdalena Ferdyn
Klub Jeździecki Zbrosławice
Cantanis (199)
Czas: 58.30s Punkty: 4.0 Punkty FAZY 2: 0.0
36. Alicja Kistowska
Klub Jeździecki Lando
Pyrus (21)
Czas: 63.35s Punkty: 4.0 Punkty FAZY 2: 0.0
37. Wiktoria Szynkiewicz
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Hattrick (122)
Czas: 66.30s Punkty: 4.0 Punkty FAZY 2: 0.0
38. Kamil Puliński
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
Hankee doodle (215)
Czas: 54.22s Punkty: 8.0 Punkty FAZY 2: 0.0
39. Ida Gajewska
Klub Jeździecki Zbrosławice
Gardenia (54)
Czas: 68.46s Punkty: 8.0 Punkty FAZY 2: 0.0
40. Anna Makowska
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Britan lan go (107)
Czas: 68.76s Punkty: 8.0 Punkty FAZY 2: 0.0
41. Marta Baczyńska-nowak
Tuszyński Klub Jeździecki Garbówek
Kia (65)
Czas: 62.51s Punkty: 12.0 Punkty FAZY 2: 0.0
42. Oliwia Kulej
Sportowy Klub Jeździecki Bajardo
Dominacja (93)
Czas: 71.52s Punkty: 13.0 Punkty FAZY 2: 0.0
43. Patrycja Ksiądz
Bez Przynależności Klubowej S L A
Centessa (47)
Eliminacja
44. Emilia Wiśniewska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Emet (113)
Eliminacja
45. Dorota Lenik
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
La Costa (108)
Eliminacja

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877
tel: +48 533 453 305

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2018 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl