Logo EQUITA.PL
× Gówna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

8 - L, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2017-10-01
2017-10-01
Wysokość przeszkód:
100 cm
Dystans:
400 m
Ilość przeszkód:
9
Ilość skoków:
10
Tempo:
350 m/min
Norma czasu [s]:
69 s
Sedzia główny:
Sławomir Lasota
Gospodarz toru:
Marcin Pacyński
Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas Punkty - ROZGRYWKA Czas - ROZGRYWKA
1 Gabriella Niklińska
OSK Kucykowo
Bajtek (18)
siwa / - / Wałach / Bard / Barbie / Andrzej Maleszko / -
0.0 59.27s 0.0 25.22s
2 Julia Paszko
KJ BIK Gieniusze
Salma (28)
gn / - / Klacz / Niels, Smuga / Maliszewski Jerzy / - / Marta Gut
0.0 59.17s 0.0 26.27s
3 Julia Paszko
KJ BIK Gieniusze
Tornado (30)
kara / - / Wałach / Damon / Karia / Jerzy Żuk / Jerzy Żuk
0.0 58.06s 0.0 26.35s
4 Patrycja Mościcka
KJ Ostoja
Faktor (46)
sp / Koń duży / Wałach / O. Lord Star, M. Flora / / - /
0.0 58.48s 4.0 24.01s
5 Julia Paszko
KJ BIK Gieniusze
Salma (28)
gn / - / Klacz / Niels, Smuga / Maliszewski Jerzy / - / Marta Gut
0.0 56.73s 4.0 25.28s
6 Patrycja Mościcka
KJ Ostoja
Faktor (46)
sp / Koń duży / Wałach / O. Lord Star, M. Flora / / - /
0.0 56.85s 4.0 25.80s
7 Anna Kałużyńska
MKS Sprząśla
Kardynawa (14)
Skarogniada / - / Klacz / - / - / - / -
0.0 64.47s 4.0 30.77s
8 Milena Jakubiak
BPK
Toyota (20)
kasztanowata / - / Klacz / IMEQUYL / TALWARA / WNOROWSKA PAULINA / NIKOŁAJUK WITALIS
0.0 67.40s 8.0 34.56s
9-10 Julia Paszko
KJ BIK Gieniusze
Tornado (30)
kara / - / Wałach / Damon / Karia / Jerzy Żuk / Jerzy Żuk
4.0 57.39s
9-10 Julia Paszko
KJ BIK Gieniusze
Sunny boy (29)
- / - / Wałach / Ignam, Sewilla / Maliszewski Jerzy / - / SK Plękity
4.0 61.53s
11 Patrycja Mościcka
KJ Ostoja
Hekate (53)
Sarta / Koń duży / Klacz / / / - / -
7.0 79.61s
12 Łuszcz Sylwia
BPK
Dona (37)
Gniada / - / Klacz / Cenzus / Dandela / Cezary Antoni łuszcz / Wojciech Krzesicki
8.0 59.72s
13 Agnieszka Prokop
MKS Sprząśla
Just ice (10)
Kara / - / Klacz / ICY WALKER / JUDEA / Agnieszka Prokop / Piotr Melnik
9.0 69.36s
14 Agata Klentak
KJ Ostoja
Petunia (44)
gniada / Koń duży / Klacz / O. Harnaś, M. Polisa / / - / -
10.0 73.17s
15 Cezary antoni Łuszcz
BPK
Geronimo (38)
Gniada / - / Wałach / Herkules / Giokonda / Cezary Antoni Łuszcz / Dawid Budnik
13.0 70.35s
16 Julia Paszko
KJ BIK
Cedar (59)
kara / Koń duży / Wałach / AKTYW / AGAR / CELINA / CENTAUER Z / - / Grażyna Tadaj
16.0 65.86s
17 Patrycja Mościcka
KJ Ostoja
Sekwana (58)
kara / Koń duży / Klacz / O.Grand Amour, M.Sora / / - / -
17.0 85.35s
18 Łuszcz Sylwia
BPK
Dona (37)
Gniada / - / Klacz / Cenzus / Dandela / Cezary Antoni łuszcz / Wojciech Krzesicki
20.0 82.56s
Eliminacja Cezary antoni Łuszcz
BPK
Geronimo (38)
Gniada / - / Wałach / Herkules / Giokonda / Cezary Antoni Łuszcz / Dawid Budnik
Eliminacja Patrycja Mościcka
KJ Ostoja
Sekwana (58)
kara / Koń duży / Klacz / O.Grand Amour, M.Sora / / - / -
Eliminacja Kinga Fiedziukiewicz
KJ BIK
Gretka (24)
kasztanowata / - / Klacz / Demetrios / Grota / Andrzej Fiedziukiewicz / Andrzej Fiedziukiewicz
25
1
Bajtek (18)
siwa / - / Wałach / Bard / Barbie / Andrzej Maleszko / -
0.0 / 59.27s / 0.0 / 25.22s
1
2
KJ BIK Gieniusze
Salma (28)
gn / - / Klacz / Niels, Smuga / Maliszewski Jerzy / - / Marta Gut
0.0 / 59.17s / 0.0 / 26.27s
22
3
KJ BIK Gieniusze
Tornado (30)
kara / - / Wałach / Damon / Karia / Jerzy Żuk / Jerzy Żuk
0.0 / 58.06s / 0.0 / 26.35s
20
4
Faktor (46)
sp / Koń duży / Wałach / O. Lord Star, M. Flora / / - /
0.0 / 58.48s / 4.0 / 24.01s
3
5
KJ BIK Gieniusze
Salma (28)
gn / - / Klacz / Niels, Smuga / Maliszewski Jerzy / - / Marta Gut
0.0 / 56.73s / 4.0 / 25.28s
4
6
Faktor (46)
sp / Koń duży / Wałach / O. Lord Star, M. Flora / / - /
0.0 / 56.85s / 4.0 / 25.80s
14
7
MKS Sprząśla
Kardynawa (14)
Skarogniada / - / Klacz / - / - / - / -
0.0 / 64.47s / 4.0 / 30.77s
Toyota (20)
kasztanowata / - / Klacz / IMEQUYL / TALWARA / WNOROWSKA PAULINA / NIKOŁAJUK WITALIS
0.0 / 67.40s / 8.0 / 34.56s
7
9-10
KJ BIK Gieniusze
Tornado (30)
kara / - / Wałach / Damon / Karia / Jerzy Żuk / Jerzy Żuk
4.0 / 57.39s
19
9-10
KJ BIK Gieniusze
Sunny boy (29)
- / - / Wałach / Ignam, Sewilla / Maliszewski Jerzy / - / SK Plękity
4.0 / 61.53s
15
11
Hekate (53)
Sarta / Koń duży / Klacz / / / - / -
7.0 / 79.61s
Dona (37)
Gniada / - / Klacz / Cenzus / Dandela / Cezary Antoni łuszcz / Wojciech Krzesicki
8.0 / 59.72s
5
13
MKS Sprząśla
Just ice (10)
Kara / - / Klacz / ICY WALKER / JUDEA / Agnieszka Prokop / Piotr Melnik
9.0 / 69.36s
16
14
KJ Ostoja
Petunia (44)
gniada / Koń duży / Klacz / O. Harnaś, M. Polisa / / - / -
10.0 / 73.17s
Geronimo (38)
Gniada / - / Wałach / Herkules / Giokonda / Cezary Antoni Łuszcz / Dawid Budnik
13.0 / 70.35s
23
16
Cedar (59)
kara / Koń duży / Wałach / AKTYW / AGAR / CELINA / CENTAUER Z / - / Grażyna Tadaj
16.0 / 65.86s
18
17
Sekwana (58)
kara / Koń duży / Klacz / O.Grand Amour, M.Sora / / - / -
17.0 / 85.35s
Dona (37)
Gniada / - / Klacz / Cenzus / Dandela / Cezary Antoni łuszcz / Wojciech Krzesicki
20.0 / 82.56s
Geronimo (38)
Gniada / - / Wałach / Herkules / Giokonda / Cezary Antoni Łuszcz / Dawid Budnik
17
Elim
Sekwana (58)
kara / Koń duży / Klacz / O.Grand Amour, M.Sora / / - / -
Gretka (24)
kasztanowata / - / Klacz / Demetrios / Grota / Andrzej Fiedziukiewicz / Andrzej Fiedziukiewicz

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl