Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

30 - LL, Finał ZMŚl Amatorów, Dwunawrotowy, 2017-11-12
2017-11-12
Wysokość przeszkód:
90 cm
Norma czasu [s]:
77 s
Sedzia główny:
Andrzej Jońca
Gospodarz toru:
Krzysztof Kierzek
Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas Punkty - ROZGRYWKA Czas - ROZGRYWKA
1 Weronika Tokarska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Euforia (30)
c.gn. / - / Klacz / Armand / Veritas ( Quidam De Reval) / Elena / Cytrus / Anna Tokarska / Robert Sawczak
0.0 68.24s 0.0 56.53s
2 Dalia Syrokosz
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
Julissi (99)
gn. / - / Klacz / Landino / Junona / Consor / Syrokosz Konstnacja / Korczyk Jerzy
0.0 74.96s 0.0 58.49s
3 Angelika Michalik
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Cicha Toń I (20)
c.gn. / - / Klacz / Akant / Arcus / Cicha Toń / Dinard / MARCIN MICHALIK / KOZA TADEUSZ
0.0 70.54s 0.0 59.62s
4 Aleksandra Barszczak
BPK
Emma (34)
Skarogniada / - / Klacz / Nn / Nn / Marcin Jonca / Nn
2.0 76.52s 0.0 50.52s
5 Zofia Bugla
Bez Przynależności Klubowej S L A
Every Time (48)
gn. / - / Wałach / Edminton / Emilion / Klasika (Zabudka Ii) / Zenit - 72 / Katarzyna Bugla / TJ SLOVAN
0.0 64.13s 2.0 51.61s
6 Dorota Potrzebka
Bez Przynależności Klubowej S L A
PABLO (57)
siwa / - / Wałach / Elvis / Le Mexico / Pilica / Electric Charger / Dorota Potrzebka / Agnieszka Krysik
2.0 65.21s 0.0 55.78s
7 Monika Respondek
Klub Jeździecki Zbrosławice
DRAGO (74)
kaszt. / - / Wałach / Duran Duran / Czarownik / Izii / Nn / Monika Respondek / Teodor Mazur
0.0 69.55s 2.0 56.91s
8 Wiktoria Skorupa
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Ciułala (141)
gn. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / Izabela Skorupa / Marek Szweda
2.0 59.64s 2.0 49.08s
9 Larysa Haberstroh
Klub Jeździecki Zbrosławice
Claire Lg (75)
kaszt. / - / Klacz / Puma / Pikant / Carrara N / Charmant / Larysa Haberstroh / Agro-Mazury
0.0 64.98s 4.0 66.05s
Eliminacja Nicol Hercog
BPK
Drako (50)
kara / - / Wałach / Celt / Dziewanna / Ksymena Okręt / NN
2.0 61.30s Eliminacja
11 Mariam Pervez
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Haker (9)
gn. / - / Wałach / Komplement / Orkisz / Hadyna / Egon / Anna Pervez / Laura Szendzielorz
0.0 73.31s
12-16 Oliwer Bule
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Werter (167)
gn. / - / Wałach / Paquito Go / Maizauber / Weteranka / Trawers / Przemysław Bule / SK Rzeczna
2.0 66.49s
12-16 Karolina Leda
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
DOMARE G (7)
gn. / - / Wałach / Campari "M" / Carprilli / Dabelia / Bonaparte / Katarzyna Leda / Brak
2.0 67.32s
12-16 Natalia Kluska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Junisza (98)
gn. / - / Klacz / Szkrab / Arcus / Junida / Divisor / Dariusz Kluska / Stadnina Koni Prudnik
2.0 67.54s
12-16 Natalia Bartosik
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Sawant (31)
sk.gn. / - / Wałach / Bibigar / Emetyt / Sabinka / Brest / Natalia Bartosik / Guniewicz Barbara
2.0 71.31s
12-16 Aniela Jeżyna
SKJ OMEGA
Polly victory (160)
kasztanowata / - / Klacz / Victory Piper USA / Polly Muldowney GB / PIOTR KUNICKI / nn
2.0 73.85s
17 Martyna Tomalik
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Athena (161)
gn. / - / Klacz / Empire / Embassy / Algeria / Warus / Martyna Tomalik / nn
4.0 68.71s
Eliminacja Wktoria Pinkawa
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Quasi Una Fantasia (157)
gn.sr. / - / Klacz / Turbud Quirinus / Pavarotti Van Helle / Bajka / Nn / Grażyna Bogus / NN
6
1
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Euforia (30)
c.gn. / - / Klacz / Armand / Veritas ( Quidam De Reval) / Elena / Cytrus / Anna Tokarska / Robert Sawczak
0.0 / 68.24s / 0.0 / 56.53s
1
2
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
Julissi (99)
gn. / - / Klacz / Landino / Junona / Consor / Syrokosz Konstnacja / Korczyk Jerzy
0.0 / 74.96s / 0.0 / 58.49s
4
3
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Cicha Toń I (20)
c.gn. / - / Klacz / Akant / Arcus / Cicha Toń / Dinard / MARCIN MICHALIK / KOZA TADEUSZ
0.0 / 70.54s / 0.0 / 59.62s
Emma (34)
Skarogniada / - / Klacz / Nn / Nn / Marcin Jonca / Nn
2.0 / 76.52s / 0.0 / 50.52s
10
5
Bez Przynależności Klubowej S L A
Every Time (48)
gn. / - / Wałach / Edminton / Emilion / Klasika (Zabudka Ii) / Zenit - 72 / Katarzyna Bugla / TJ SLOVAN
0.0 / 64.13s / 2.0 / 51.61s
5
6
Bez Przynależności Klubowej S L A
PABLO (57)
siwa / - / Wałach / Elvis / Le Mexico / Pilica / Electric Charger / Dorota Potrzebka / Agnieszka Krysik
2.0 / 65.21s / 0.0 / 55.78s
8
7
Klub Jeździecki Zbrosławice
DRAGO (74)
kaszt. / - / Wałach / Duran Duran / Czarownik / Izii / Nn / Monika Respondek / Teodor Mazur
0.0 / 69.55s / 2.0 / 56.91s
3
8
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Ciułala (141)
gn. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / Izabela Skorupa / Marek Szweda
2.0 / 59.64s / 2.0 / 49.08s
9
9
Klub Jeździecki Zbrosławice
Claire Lg (75)
kaszt. / - / Klacz / Puma / Pikant / Carrara N / Charmant / Larysa Haberstroh / Agro-Mazury
0.0 / 64.98s / 4.0 / 66.05s
7
Elim
Drako (50)
kara / - / Wałach / Celt / Dziewanna / Ksymena Okręt / NN
2.0 / 61.30s / Eliminacja
14
11
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Haker (9)
gn. / - / Wałach / Komplement / Orkisz / Hadyna / Egon / Anna Pervez / Laura Szendzielorz
0.0 / 73.31s
17
12-16
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Werter (167)
gn. / - / Wałach / Paquito Go / Maizauber / Weteranka / Trawers / Przemysław Bule / SK Rzeczna
2.0 / 66.49s
18
12-16
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
DOMARE G (7)
gn. / - / Wałach / Campari "M" / Carprilli / Dabelia / Bonaparte / Katarzyna Leda / Brak
2.0 / 67.32s
12
12-16
Bez Przynależności Klubowej S L A
Junisza (98)
gn. / - / Klacz / Szkrab / Arcus / Junida / Divisor / Dariusz Kluska / Stadnina Koni Prudnik
2.0 / 67.54s
16
12-16
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Sawant (31)
sk.gn. / - / Wałach / Bibigar / Emetyt / Sabinka / Brest / Natalia Bartosik / Guniewicz Barbara
2.0 / 71.31s
15
12-16
Polly victory (160)
kasztanowata / - / Klacz / Victory Piper USA / Polly Muldowney GB / PIOTR KUNICKI / nn
2.0 / 73.85s
13
17
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Athena (161)
gn. / - / Klacz / Empire / Embassy / Algeria / Warus / Martyna Tomalik / nn
4.0 / 68.71s
11
Elim
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Quasi Una Fantasia (157)
gn.sr. / - / Klacz / Turbud Quirinus / Pavarotti Van Helle / Bajka / Nn / Grażyna Bogus / NN

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl