Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

2 - 70 cm, Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2018-06-30
2018-06-30
Wysokość przeszkód:
70 cm
Dystans:
340 m
Ilość przeszkód:
8
Ilość skoków:
8
Tempo:
325 m/min
Norma czasu [s]:
63 s
Sedzia główny:
Sylwia Bogacz
Gospodarz toru:
Bartosz Skrzypczyk
Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas
1-30 Klaudia Fiołek
Bez Przynależności Klubowej S L A
Gold Marke (22)
kaszt. / - / Wałach / Calato Kama / Calato / Gitane De Furnes / Plein D'espoir Iv / Aleksandra Fiołek / Łopuszyński Władysław
0.0 36.66s
1-30 Natalia Nosal
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Grentina Gold (209)
c.gn. / - / Klacz / Louis / Landgraf I / Gotiwa / Warus / anna nowak / marek siwiec
0.0 41.65s
1-30 Zuzanna Klak
ASK Świerklaniec
Bajarz (24)
tarantowata / - / Wałach / Łyk Szampana / Borówka / Nina Jarosz / Karolina Rogalska
0.0 42.11s
1-30 Zuzanna Klak
ASK Świerklaniec
Bajarz (24)
tarantowata / - / Wałach / Łyk Szampana / Borówka / Nina Jarosz / Karolina Rogalska
0.0 43.75s
1-30 Dominika Smyrak
LKJ Ochaby
Sisaida (100)
- / - / Klacz / - / - / - / -
0.0 44.03s
1-30 Kamila Czartoryska
Piaff Equestrian
Burzanna Di (82)
- / - / Klacz / - / - / - / -
0.0 45.20s
1-30 Oliwia Jakubowska
Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
ENRICO PONY SPORT (101)
gn.w siw. / Kuc / Wałach / Waron / Waluś / Eza-Eris / Drinck / - / -
0.0 45.27s
1-30 Klaudia Neugebauer
BPK
Laura (176)
- / - / Klacz / Hindostan / Lutnia / Marta Szuścik / -
0.0 45.69s
1-30 Zuzanna Grabowska
Stajnia Pasat
Luna (205)
siwa / - / Klacz / Emetyt / Liwia / Zuzanna Grabowska / Sławomir Grabowski
0.0 45.70s
1-30 Martyna Witoszek
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Havana (20)
gn. / - / Klacz / Califax / Calido / Hrabina / Grand De La Cour / Grażyna Witoszek / D.Staniek
0.0 45.84s
1-30 Daria Feliks
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Electra MK (58)
gn. / - / Klacz / Avero / Athlet Z / Emilla / Correro / - / -
0.0 46.19s
1-30 Paulina Klimek
BPK
Pola (160)
gn. / - / Klacz / Profos / Probus / Lota / Nn / Paulina Klimek / Biernacki Władysław
0.0 46.65s
1-30 Jagoda Kuszka
Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
Samiro "Ka" (102)
kaszt. / - / Wałach / Ramstein / Radiator / Samanta / Rubin / - / -
0.0 46.70s
1-30 Amelia Lodek
Klub Jazdy Konnej Solka
Orina (29)
sk.gn. / Kuc / Klacz / Nn / Nn / - / -
0.0 47.03s
1-30 Paulina Gonera
Stajnia Bastion
Bianco (112)
sk.gn. / - / Wałach / Audan / Pluton / Birma / Magg / Gonera Paulina / .
0.0 47.30s
1-30 Katarzyna Cieślińska
SKJ OMEGA
Sabra (90)
c.gn. / - / Klacz / Silverwhistle (Usa) / Scandinavia / Special Power (Ire) / KATARZYNA CIEŚLIŃSKA / NN
0.0 47.74s
1-30 Patrycja Kościańska
Bpk
Bryza (17)
Kasztanowata / - / Klacz / Berlin Bej / Bella / Patrycja Kościańska / Wójtowicz Paweł
0.0 47.96s
1-30 Klara Zegar
Bez Przynależności Klubowej S L A
Salsa (121)
gn. / - / Klacz / Caprioland / Caprisio / Sorbona / Emir / Martyna Barczyk / Nowak Tomasz
0.0 48.13s
1-30 Marta Gomoluch
Bpk
Dolce Vita (16)
- / - / Klacz / - / - / - / -
0.0 48.90s
1-30 Kinga Gdynia
Klub Jeździecki Zbrosławice
Karino (188)
siwa / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / Sylwia Gdynia / Zbigniew Zdyb
0.0 49.46s
1-30 Natalia Babicka
Towarzystwo Sportowe Kuźnia
Pati (32)
bul. / - / Klacz / Kentacky / Kalisto / Persi / Nn / Natalia Babicka / Helena Wiosna
0.0 51.80s
1-30 Zuzanna Grabowska
Stajnia Pasat
Luna (205)
siwa / - / Klacz / Emetyt / Liwia / Zuzanna Grabowska / Sławomir Grabowski
0.0 52.20s
1-30 Matylda Miska
Klub Jeździecki Zbrosławice
Nequima (174)
gn. / - / Klacz / Imequyl / Luron / Nequa / Qulester / - / -
0.0 52.29s
1-30 Przemysław Czekaj
Piaff Equestrian
Cuerly Sue (99)
gn. / - / Klacz / Contender / Calypso I I / Hanaria / Corleone / Agnieszka czekaj / -
0.0 52.67s
1-30 Aleksandra Panek
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Kosmiczny Przypadek (193)
gn. / - / Wałach / Nn / Kopciuszek / Centesimo / Roman Panek / Jarosław Poręba
0.0 53.90s
1-30 Daria Feliks
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Electra MK (58)
gn. / - / Klacz / Avero / Athlet Z / Emilla / Correro / - / -
0.0 54.33s
1-30 Aleksandra Bałut
Bpk
Shanti (130)
- / - / Klacz / - / - / - / -
0.0 55.86s
1-30 Matylda Miska
Klub Jeździecki Zbrosławice
Nequima (174)
gn. / - / Klacz / Imequyl / Luron / Nequa / Qulester / - / -
0.0 56.42s
1-30 Joanna Lisewska
Klub Jeździecki Fart
Lilly (8)
- / - / Klacz / - / - / - / -
0.0 57.83s
1-30 Magdalena Ferdyn
Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
De Cameron (175)
gn. / - / Wałach / Check In 2 / Cordalme / Dolores / Welt Gang / - / Remigiusz Makowski
0.0 58.39s
31-35 Martyna Witoszek
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Havana (20)
gn. / - / Klacz / Califax / Calido / Hrabina / Grand De La Cour / Grażyna Witoszek / D.Staniek
4.0 45.98s
31-35 Paulina Sowa
Klub Jeździecki Amigo
Joanna D'arc (98)
kasztanowata / - / Klacz / Dereń / Jurta / - / Szczepanek Zdzisław
4.0 47.61s
31-35 Aleksandra Bałut
Bpk
Shanti (130)
- / - / Klacz / - / - / - / -
4.0 55.37s
31-35 Aleksandra Panek
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Kosmiczny Przypadek (193)
gn. / - / Wałach / Nn / Kopciuszek / Centesimo / Roman Panek / Jarosław Poręba
4.0 55.59s
31-35 Klara Zegar
Bez Przynależności Klubowej S L A
Salsa (121)
gn. / - / Klacz / Caprioland / Caprisio / Sorbona / Emir / Martyna Barczyk / Nowak Tomasz
4.0 59.14s
36-37 Paulina Matuszczyk
Ludowy Jeździecki Klub Sportowy " Eldorado " Świerklany
Ewerton (150)
gn. / - / Wałach / Emetyt / Kwartet (Ex Quatuor Charriere) / Elegancja / Harpun / Iwona Matuszczyk / Paulina Matuszczyk
6.0 67.33s
36-37 Paulina Sowa
Klub Jeździecki Amigo
Joanna D'arc (98)
kasztanowata / - / Klacz / Dereń / Jurta / - / Szczepanek Zdzisław
6.0 69.15s
38 Maria Mostek
KJ Amigo
Antharo (186)
Ciemnogniada / - / Wałach / NN / Arabelle / Anna Guja / Świerkula Jerzy
7.0 72.55s
39-40 Patrycja Kościańska
Bpk
Bryza (17)
Kasztanowata / - / Klacz / Berlin Bej / Bella / Patrycja Kościańska / Wójtowicz Paweł
8.0 45.41s
39-40 Marzena Szewczyk
Klub Jeździecki Impuls Dąbrowa Górnicza
Saragoss (165)
Kara / - / Wałach / Boeckmann's Looping / Saragossa / Andrzej Szewczyk / .
8.0 77.50s
Eliminacja Martyna Zaporowska
Kjk Solka Międzyrzecze
Luksus (126)
- / - / Wałach / - / - / - / -
Eliminacja Agata Szymonik
Stajnia Pasat
Isubr (132)
kasztan / - / Wałach / Mordocone / Idylla / Grabowska Zuzanna / Słaomir Graowski
Eliminacja Julia Sztaba
Klub Jeździecki Amigo
Vivi Zagorka (151)
- / - / Klacz / - / - / - / -
Eliminacja Wiktoria Kukla
Bpk
Wendy (152)
siwa / - / Klacz / nn / nn / Mateusz Bogusław Szczepaniak / nn
Eliminacja Weronika Maszczyk
BPK
Bandżo (171)
gniada / - / Wałach / Comandor / Bardsey / - / Głąbicka Stanisława
Eliminacja Małgorzata Wojs
BPK
Cortina (190)
- / - / Klacz / - / - / - / -
Eliminacja Małgorzata Wojs
BPK
Cortina (190)
- / - / Klacz / - / - / - / -
Eliminacja Natalia Nosal
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Sarmata (210)
kara / - / Klacz / jasny poranek / silena / Anna Nowak / bieniek lech
Eliminacja Katarzyna Cieplik
BPK
Arizona Rd (212)
Kasztanowata / - / Klacz / Nn / Nn / Anna Nowak / Nn
Eliminacja Natalia Demska
BPK
Rachel (206)
gniada / - / Klacz / San / Rosa / Natalia Demska / Szweda Marek
Eliminacja Weronika Maszczyk
BPK
Bandżo (171)
gniada / - / Wałach / Comandor / Bardsey / - / Głąbicka Stanisława
28
1-30
Bez Przynależności Klubowej S L A
Gold Marke (22)
kaszt. / - / Wałach / Calato Kama / Calato / Gitane De Furnes / Plein D'espoir Iv / Aleksandra Fiołek / Łopuszyński Władysław
0.0 / 36.66s
1
1-30
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Grentina Gold (209)
c.gn. / - / Klacz / Louis / Landgraf I / Gotiwa / Warus / anna nowak / marek siwiec
0.0 / 41.65s
16
1-30
ASK Świerklaniec
Bajarz (24)
tarantowata / - / Wałach / Łyk Szampana / Borówka / Nina Jarosz / Karolina Rogalska
0.0 / 42.11s
14
1-30
ASK Świerklaniec
Bajarz (24)
tarantowata / - / Wałach / Łyk Szampana / Borówka / Nina Jarosz / Karolina Rogalska
0.0 / 43.75s
36
1-30
Sisaida (100)
- / - / Klacz / - / - / - / -
0.0 / 44.03s
32
1-30
Piaff Equestrian
Burzanna Di (82)
- / - / Klacz / - / - / - / -
0.0 / 45.20s
37
1-30
Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
ENRICO PONY SPORT (101)
gn.w siw. / Kuc / Wałach / Waron / Waluś / Eza-Eris / Drinck / - / -
0.0 / 45.27s
Laura (176)
- / - / Klacz / Hindostan / Lutnia / Marta Szuścik / -
0.0 / 45.69s
29
1-30
Stajnia Pasat
Luna (205)
siwa / - / Klacz / Emetyt / Liwia / Zuzanna Grabowska / Sławomir Grabowski
0.0 / 45.70s
2
1-30
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Havana (20)
gn. / - / Klacz / Califax / Calido / Hrabina / Grand De La Cour / Grażyna Witoszek / D.Staniek
0.0 / 45.84s
33
1-30
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Electra MK (58)
gn. / - / Klacz / Avero / Athlet Z / Emilla / Correro / - / -
0.0 / 46.19s
48
1-30
Pola (160)
gn. / - / Klacz / Profos / Probus / Lota / Nn / Paulina Klimek / Biernacki Władysław
0.0 / 46.65s
38
1-30
Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
Samiro "Ka" (102)
kaszt. / - / Wałach / Ramstein / Radiator / Samanta / Rubin / - / -
0.0 / 46.70s
3
1-30
Klub Jazdy Konnej Solka
Orina (29)
sk.gn. / Kuc / Klacz / Nn / Nn / - / -
0.0 / 47.03s
41
1-30
Stajnia Bastion
Bianco (112)
sk.gn. / - / Wałach / Audan / Pluton / Birma / Magg / Gonera Paulina / .
0.0 / 47.30s
34
1-30
Sabra (90)
c.gn. / - / Klacz / Silverwhistle (Usa) / Scandinavia / Special Power (Ire) / KATARZYNA CIEŚLIŃSKA / NN
0.0 / 47.74s
Bryza (17)
Kasztanowata / - / Klacz / Berlin Bej / Bella / Patrycja Kościańska / Wójtowicz Paweł
0.0 / 47.96s
61
1-30
Bez Przynależności Klubowej S L A
Salsa (121)
gn. / - / Klacz / Caprioland / Caprisio / Sorbona / Emir / Martyna Barczyk / Nowak Tomasz
0.0 / 48.13s
15
1-30
Dolce Vita (16)
- / - / Klacz / - / - / - / -
0.0 / 48.90s
13
1-30
Klub Jeździecki Zbrosławice
Karino (188)
siwa / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / Sylwia Gdynia / Zbigniew Zdyb
0.0 / 49.46s
5
1-30
Towarzystwo Sportowe Kuźnia
Pati (32)
bul. / - / Klacz / Kentacky / Kalisto / Persi / Nn / Natalia Babicka / Helena Wiosna
0.0 / 51.80s
24
1-30
Stajnia Pasat
Luna (205)
siwa / - / Klacz / Emetyt / Liwia / Zuzanna Grabowska / Sławomir Grabowski
0.0 / 52.20s
52
1-30
Klub Jeździecki Zbrosławice
Nequima (174)
gn. / - / Klacz / Imequyl / Luron / Nequa / Qulester / - / -
0.0 / 52.29s
35
1-30
Piaff Equestrian
Cuerly Sue (99)
gn. / - / Klacz / Contender / Calypso I I / Hanaria / Corleone / Agnieszka czekaj / -
0.0 / 52.67s
58
1-30
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Kosmiczny Przypadek (193)
gn. / - / Wałach / Nn / Kopciuszek / Centesimo / Roman Panek / Jarosław Poręba
0.0 / 53.90s
31
1-30
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Electra MK (58)
gn. / - / Klacz / Avero / Athlet Z / Emilla / Correro / - / -
0.0 / 54.33s
Shanti (130)
- / - / Klacz / - / - / - / -
0.0 / 55.86s
50
1-30
Klub Jeździecki Zbrosławice
Nequima (174)
gn. / - / Klacz / Imequyl / Luron / Nequa / Qulester / - / -
0.0 / 56.42s
27
1-30
Klub Jeździecki Fart
Lilly (8)
- / - / Klacz / - / - / - / -
0.0 / 57.83s
53
1-30
Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
De Cameron (175)
gn. / - / Wałach / Check In 2 / Cordalme / Dolores / Welt Gang / - / Remigiusz Makowski
0.0 / 58.39s
4
31-35
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Havana (20)
gn. / - / Klacz / Califax / Calido / Hrabina / Grand De La Cour / Grażyna Witoszek / D.Staniek
4.0 / 45.98s
47
31-35
Klub Jeździecki Amigo
Joanna D'arc (98)
kasztanowata / - / Klacz / Dereń / Jurta / - / Szczepanek Zdzisław
4.0 / 47.61s
25
31-35
Shanti (130)
- / - / Klacz / - / - / - / -
4.0 / 55.37s
56
31-35
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Kosmiczny Przypadek (193)
gn. / - / Wałach / Nn / Kopciuszek / Centesimo / Roman Panek / Jarosław Poręba
4.0 / 55.59s
59
31-35
Bez Przynależności Klubowej S L A
Salsa (121)
gn. / - / Klacz / Caprioland / Caprisio / Sorbona / Emir / Martyna Barczyk / Nowak Tomasz
4.0 / 59.14s
42
36-37
Ludowy Jeździecki Klub Sportowy " Eldorado " Świerklany
Ewerton (150)
gn. / - / Wałach / Emetyt / Kwartet (Ex Quatuor Charriere) / Elegancja / Harpun / Iwona Matuszczyk / Paulina Matuszczyk
6.0 / 67.33s
45
36-37
Klub Jeździecki Amigo
Joanna D'arc (98)
kasztanowata / - / Klacz / Dereń / Jurta / - / Szczepanek Zdzisław
6.0 / 69.15s
55
38
Antharo (186)
Ciemnogniada / - / Wałach / NN / Arabelle / Anna Guja / Świerkula Jerzy
7.0 / 72.55s
Bryza (17)
Kasztanowata / - / Klacz / Berlin Bej / Bella / Patrycja Kościańska / Wójtowicz Paweł
8.0 / 45.41s
49
39-40
Klub Jeździecki Impuls Dąbrowa Górnicza
Saragoss (165)
Kara / - / Wałach / Boeckmann's Looping / Saragossa / Andrzej Szewczyk / .
8.0 / 77.50s
6
Elim
Kjk Solka Międzyrzecze
Luksus (126)
- / - / Wałach / - / - / - / -
43
Elim
Stajnia Pasat
Isubr (132)
kasztan / - / Wałach / Mordocone / Idylla / Grabowska Zuzanna / Słaomir Graowski
7
Elim
Klub Jeździecki Amigo
Vivi Zagorka (151)
- / - / Klacz / - / - / - / -
9
Elim
Wendy (152)
siwa / - / Klacz / nn / nn / Mateusz Bogusław Szczepaniak / nn
Bandżo (171)
gniada / - / Wałach / Comandor / Bardsey / - / Głąbicka Stanisława
20
Elim
Cortina (190)
- / - / Klacz / - / - / - / -
22
Elim
Cortina (190)
- / - / Klacz / - / - / - / -
62
Elim
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Sarmata (210)
kara / - / Klacz / jasny poranek / silena / Anna Nowak / bieniek lech
Arizona Rd (212)
Kasztanowata / - / Klacz / Nn / Nn / Anna Nowak / Nn
57
Elim
Rachel (206)
gniada / - / Klacz / San / Rosa / Natalia Demska / Szweda Marek
Bandżo (171)
gniada / - / Wałach / Comandor / Bardsey / - / Głąbicka Stanisława

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
UWAGA - Obsluga zawodów
Kamil Kaczkowski
514 172 006


Aplikacja wspomagajaca prace Osrodków Jezdzieckich
Karolina Szoltysek
506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl