Logo EQUITA.PL
× Strona główna Oferta Kontakt Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

Finał Ligi Podlasia w Skokach i Ujeżdżeniu Pełen ekran
2017-09-30 - 2017-10-01
Nr Zawodnik Przynależność Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Maja Bajkowska KJ Popławce Nurt (21) Przyjete 4B-konie - L-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2017-09-30
1 BABY - LL, Zawody Towarzyskie, konkurs do 50 cm - "BABY", 2017-09-30
1 BABY - LL, Zawody Towarzyskie, konkurs do 50 cm - "BABY", 2017-09-30
6 BABY - LL, Zawody Towarzyskie, konkurs do 50 cm - "BABY", 2017-10-01
6 BABY - LL, Zawody Towarzyskie, konkurs do 50 cm - "BABY", 2017-10-01
2 Urszula Bochen BPK Sabra (9) Przyjete 2 - LL, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2017-09-30
2 - LL, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2017-09-30
7 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-01
7 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-01
3 Anna Chyży KJ BIK Aisha (26) Przyjete 1 BABY - LL, Zawody Towarzyskie, konkurs do 50 cm - "BABY", 2017-09-30
6 BABY - LL, Zawody Towarzyskie, konkurs do 50 cm - "BABY", 2017-10-01
4 Kinga Fiedziukiewicz KJ BIK Gretka (24) Przyjete 2 - LL, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2017-09-30
2 - LL, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2017-09-30
3 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-09-30
7 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-01
7 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-01
8 - L, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2017-10-01
5 Emilia Fudali KJ Ostoja Jerone (57) Przyjete 4A-kuce - L-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie kuce, 2017-09-30
1 BABY - LL, Zawody Towarzyskie, konkurs do 50 cm - "BABY", 2017-09-30
1 BABY - LL, Zawody Towarzyskie, konkurs do 50 cm - "BABY", 2017-09-30
6 Patrycja Gryko Mks Sprząśla Ladoga ii mg (12) Przyjete 1 BABY - LL, Zawody Towarzyskie, konkurs do 50 cm - "BABY", 2017-09-30
1 BABY - LL, Zawody Towarzyskie, konkurs do 50 cm - "BABY", 2017-09-30
6 BABY - LL, Zawody Towarzyskie, konkurs do 50 cm - "BABY", 2017-10-01
6 BABY - LL, Zawody Towarzyskie, konkurs do 50 cm - "BABY", 2017-10-01
7 Patrycja Gryko Mks Sprząśla Vizir Ponysport (11) Przyjete 1 BABY - LL, Zawody Towarzyskie, konkurs do 50 cm - "BABY", 2017-09-30
1 BABY - LL, Zawody Towarzyskie, konkurs do 50 cm - "BABY", 2017-09-30
6 BABY - LL, Zawody Towarzyskie, konkurs do 50 cm - "BABY", 2017-10-01
6 BABY - LL, Zawody Towarzyskie, konkurs do 50 cm - "BABY", 2017-10-01
8 Ewa Horbacewicz OSK Kucykowo Orian (17) Przyjete 2 - LL, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2017-09-30
3 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-09-30
3 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-09-30
7 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-01
9 - L, Zawody Regionalne, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-01
9 - L, Zawody Regionalne, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-01
9 Milena Jakubiak BPK Karino (19) Przyjete 10 - P, Zawody Regionalne, Z wyborem trasy (Art. 271), 2017-10-01
11 - N, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności (269), 2017-10-01
10 Milena Jakubiak BPK Toyota (20) Przyjete 7 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-01
8 - L, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2017-10-01
9 - L, Zawody Regionalne, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-01
11 Zuzanna Jaroszewicz KJ BIK Gieniusze Inwestor w (27) Przyjete 1 BABY - LL, Zawody Towarzyskie, konkurs do 50 cm - "BABY", 2017-09-30
12 Antonina Jaworska KS Pieńki Lando (54) Przyjete 4A-kuce - L-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie kuce, 2017-09-30
1 BABY - LL, Zawody Towarzyskie, konkurs do 50 cm - "BABY", 2017-09-30
1 BABY - LL, Zawody Towarzyskie, konkurs do 50 cm - "BABY", 2017-09-30
6 BABY - LL, Zawody Towarzyskie, konkurs do 50 cm - "BABY", 2017-10-01
6 BABY - LL, Zawody Towarzyskie, konkurs do 50 cm - "BABY", 2017-10-01
13 Antonina Jaworska KS Pieńki Nimba (55) Przyjete 1 BABY - LL, Zawody Towarzyskie, konkurs do 50 cm - "BABY", 2017-09-30
1 BABY - LL, Zawody Towarzyskie, konkurs do 50 cm - "BABY", 2017-09-30
6 BABY - LL, Zawody Towarzyskie, konkurs do 50 cm - "BABY", 2017-10-01
6 BABY - LL, Zawody Towarzyskie, konkurs do 50 cm - "BABY", 2017-10-01
14 Weronika Jurguć KJ BIK Inwestor w (27) Przyjete 1 BABY - LL, Zawody Towarzyskie, konkurs do 50 cm - "BABY", 2017-09-30
15 Anna Kałużyńska MKS Sprząśla Kardynawa (14) Przyjete 3 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-09-30
4 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-09-30
8 - L, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2017-10-01
10 - P, Zawody Regionalne, Z wyborem trasy (Art. 271), 2017-10-01
16 Magdalena Kiluk UKS Victoria Kiliana (16) Przyjete 4B-konie - L-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2017-09-30
1 BABY - LL, Zawody Towarzyskie, konkurs do 50 cm - "BABY", 2017-09-30
1 BABY - LL, Zawody Towarzyskie, konkurs do 50 cm - "BABY", 2017-09-30
17 Agata Klentak KJ Ostoja Dschamira (43) Przyjete 2 - LL, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2017-09-30
2 - LL, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2017-09-30
3 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-09-30
7 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-01
7 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-01
18 Agata Klentak KJ Ostoja Faktor (46) Przyjete 7 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-01
19 Agata Klentak KJ Ostoja Petunia (44) Przyjete 2 - LL, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2017-09-30
3 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-09-30
3 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-09-30
7 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-01
7 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-01
8 - L, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2017-10-01
20 Karolina Kułak KJ Popławce Marsylia (22) Przyjete 2B-konie - N-6, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2017-09-30
3A-konie - P-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2017-09-30
21 Emilia Kurowska KJ Białystok Karino (7) Przyjete 1 BABY - LL, Zawody Towarzyskie, konkurs do 50 cm - "BABY", 2017-09-30
2 - LL, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2017-09-30
2 - LL, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2017-09-30
6 BABY - LL, Zawody Towarzyskie, konkurs do 50 cm - "BABY", 2017-10-01
7 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-01
7 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-01
22 Natalia Liszewska JKS u Robsonów Supreme (4) Przyjete 4 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-09-30
5 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-09-30
23 Cezary antoni Łuszcz BPK Geronimo (38) Przyjete 8 - L, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2017-10-01
8 - L, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2017-10-01
9 - L, Zawody Regionalne, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-01
24 Gabriela Mackiewicz KJ Białystok Hades fire p (8) Przyjete 1 BABY - LL, Zawody Towarzyskie, konkurs do 50 cm - "BABY", 2017-09-30
6 BABY - LL, Zawody Towarzyskie, konkurs do 50 cm - "BABY", 2017-10-01
25 Anna Makaruk UKS Victoria Wigor (15) Przyjete 3A-konie - P-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2017-09-30
1 BABY - LL, Zawody Towarzyskie, konkurs do 50 cm - "BABY", 2017-09-30
1 BABY - LL, Zawody Towarzyskie, konkurs do 50 cm - "BABY", 2017-09-30
26 Patrycja Mościcka KJ Ostoja Faktor (46) Przyjete 3 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-09-30
3 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-09-30
8 - L, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2017-10-01
8 - L, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2017-10-01
27 Patrycja Mościcka KJ Ostoja Hekate (53) Przyjete 3 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-09-30
4 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-09-30
8 - L, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2017-10-01
28 Patrycja Mościcka KJ Ostoja Sekwana (58) Przyjete 4B-konie - L-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2017-09-30
2 - LL, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2017-09-30
3 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-09-30
3 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-09-30
7 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-01
8 - L, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2017-10-01
8 - L, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2017-10-01
29 Patrycja Mościcka KJ Ostoja Waitaki (56) Przyjete 3 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-09-30
30 Emil Mościcki KJ Ostoja Candy kiss (50) Przyjete 4 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-09-30
5 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-09-30
10 - P, Zawody Regionalne, Z wyborem trasy (Art. 271), 2017-10-01
11 - N, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności (269), 2017-10-01
31 Emil Mościcki KJ Ostoja Crimson d'ysenbeeck (e.t.) (49) Przyjete 4 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-09-30
5 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-09-30
32 Emil Mościcki KJ Ostoja Hekate (53) Przyjete 10 - P, Zawody Regionalne, Z wyborem trasy (Art. 271), 2017-10-01
33 Emil Mościcki KJ Ostoja Ramos (48) Przyjete 3 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-09-30
4 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-09-30
10 - P, Zawody Regionalne, Z wyborem trasy (Art. 271), 2017-10-01
11 - N, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności (269), 2017-10-01
34 Emil Mościcki KJ Ostoja Waitaki (56) Przyjete 2 - LL, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2017-09-30
2 - LL, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2017-09-30
35 Alicja Nazarkiewicz KJ Ostoja Candy kiss (50) Przyjete 4B-konie - L-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2017-09-30
36 Alicja Nazarkiewicz KJ Ostoja Waitaki (56) Przyjete 4B-konie - L-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2017-09-30
1 BABY - LL, Zawody Towarzyskie, konkurs do 50 cm - "BABY", 2017-09-30
1 BABY - LL, Zawody Towarzyskie, konkurs do 50 cm - "BABY", 2017-09-30
37 Gabriella Niklińska OSK Kucykowo Bajtek (18) Przyjete 3 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-09-30
4 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-09-30
8 - L, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2017-10-01
10 - P, Zawody Regionalne, Z wyborem trasy (Art. 271), 2017-10-01
38 Martyna Ostapczuk KJ Ostoja Carpediem (52) Przyjete 4 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-09-30
5 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-09-30
10 - P, Zawody Regionalne, Z wyborem trasy (Art. 271), 2017-10-01
11 - N, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności (269), 2017-10-01
39 Martyna Ostapczuk KJ Ostoja Silver v (51) Przyjete 4 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-09-30
5 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-09-30
10 - P, Zawody Regionalne, Z wyborem trasy (Art. 271), 2017-10-01
11 - N, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności (269), 2017-10-01
40 Julia Paszko KJ BIK Cedar (59) Przyjete 8 - L, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2017-10-01
41 Julia Paszko KJ BIK Gieniusze Salma (28) Przyjete 3 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-09-30
3 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-09-30
8 - L, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2017-10-01
8 - L, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2017-10-01
42 Julia Paszko KJ BIK Gieniusze Sunny boy (29) Przyjete 3 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-09-30
4 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-09-30
8 - L, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2017-10-01
10 - P, Zawody Regionalne, Z wyborem trasy (Art. 271), 2017-10-01
43 Julia Paszko KJ BIK Gieniusze Tornado (30) Przyjete 3 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-09-30
8 - L, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2017-10-01
8 - L, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2017-10-01
44 Edyta Popko MKS Sprząśla Kalif (39) Przyjete 1 BABY - LL, Zawody Towarzyskie, konkurs do 50 cm - "BABY", 2017-09-30
1 BABY - LL, Zawody Towarzyskie, konkurs do 50 cm - "BABY", 2017-09-30
6 BABY - LL, Zawody Towarzyskie, konkurs do 50 cm - "BABY", 2017-10-01
6 BABY - LL, Zawody Towarzyskie, konkurs do 50 cm - "BABY", 2017-10-01
45 Urszula Popko MKS Sprząśla Akwarela (40) Przyjete 1 BABY - LL, Zawody Towarzyskie, konkurs do 50 cm - "BABY", 2017-09-30
46 Urszula Popko MKS Sprząśla Kalif (39) Przyjete 1 BABY - LL, Zawody Towarzyskie, konkurs do 50 cm - "BABY", 2017-09-30
6 BABY - LL, Zawody Towarzyskie, konkurs do 50 cm - "BABY", 2017-10-01
6 BABY - LL, Zawody Towarzyskie, konkurs do 50 cm - "BABY", 2017-10-01
47 Urszula Popko MKS Sprząśla Kardynawa (41) Przyjete 4B-konie - L-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2017-09-30
48 Agnieszka Prokop MKS Sprząśla Akwarela (40) Przyjete 7 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-01
49 Agnieszka Prokop MKS Sprząśla Just ice (10) Przyjete 2 - LL, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2017-09-30
2 - LL, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2017-09-30
3 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-09-30
7 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-01
7 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-01
8 - L, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2017-10-01
50 Aleksandra Raszkiewicz KJ BIK Gieniusze Aisha (26) Przyjete 1 BABY - LL, Zawody Towarzyskie, konkurs do 50 cm - "BABY", 2017-09-30
1 BABY - LL, Zawody Towarzyskie, konkurs do 50 cm - "BABY", 2017-09-30
51 Sandra Raszkiewicz KJ BIK Gieniusze Aisha (26) Przyjete 1 BABY - LL, Zawody Towarzyskie, konkurs do 50 cm - "BABY", 2017-09-30
52 Adrianna Serafin OSK „ Stajnia Kucykowo ” Lala (5) Przyjete 2B-konie - N-6, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2017-09-30
3A-konie - P-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2017-09-30
53 Izabela Siniło KJ Ostoja Lagoon (42) Przyjete 4B-konie - L-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2017-09-30
54 Agnieszka Sobolewska KJ Ostoja Faktor (46) Przyjete 2 - LL, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2017-09-30
55 Agnieszka Sobolewska KJ Ostoja Misisipi (45) Przyjete 3A-konie - P-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2017-09-30
2 - LL, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2017-09-30
2 - LL, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2017-09-30
56 Agnieszka Sobolewska KJ Ostoja Waitaki (56) Przyjete 3A-konie - P-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2017-09-30
57 Adrian Stypułkowski LKJ Gałkowo Arktic (31) Przyjete 2 - LL, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2017-09-30
2 - LL, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2017-09-30
7 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-01
7 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-01
58 Adrian Stypułkowski LKJ Gałkowo Noah (25) Przyjete 2 Tow - LL, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2017-09-30
59 Adrian Stypułkowski LKJ Gałkowo Nurt (21) Przyjete 1 BABY - LL, Zawody Towarzyskie, konkurs do 50 cm - "BABY", 2017-09-30
60 Adrian Stypułkowski LKJ Gałkowo Salma (28) Przyjete 2 - LL, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2017-09-30
61 Łuszcz Sylwia BPK Dona (37) Przyjete 8 - L, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2017-10-01
8 - L, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2017-10-01
9 - L, Zawody Regionalne, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-01
62 Weronika Szutko KJ BIK Inwestor w (27) Przyjete 1 BABY - LL, Zawody Towarzyskie, konkurs do 50 cm - "BABY", 2017-09-30
63 Zuzanna Tadaj Kj Ostoja Aisha (34) Przyjete 7 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-01
7 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-01
64 Zuzanna Tadaj Kj Ostoja Cedar (32) Przyjete 2B-konie - N-6, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2017-09-30
3A-konie - P-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2017-09-30
2 - LL, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2017-09-30
2 - LL, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2017-09-30
7 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-01
7 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-01
65 Zuzanna Tadaj Kj Ostoja Inwestor w (35) Przyjete 7 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-01
7 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-01
66 Zuzanna Tadaj Kj Ostoja Tornado (33) Przyjete 2 - LL, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2017-09-30
2 - LL, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2017-09-30
7 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-01
67 Maria Zajczyk KJ Popławce Grom (23) Przyjete 3A-konie - P-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2017-09-30
4B-konie - L-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2017-09-30
68 Kornelia Zalewska MKS Sprząśla Akwarela (13) Przyjete 2 - LL, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2017-09-30
2 - LL, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2017-09-30
3 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-09-30
7 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-01
69 Kornelia Zalewska MKS Sprząśla Akwarela (40) Przyjete 7 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-01
70 Aleksandra Zarecka - kondratiuk Centrum Szkolenia Jeździeckiego "Chraboły" Black - boy (3) Przyjete 1B-konie - C-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2017-09-30
2B-konie - N-6, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2017-09-30
1. Maja Bajkowska
KJ Popławce
Nurt (21)
4B-konie - L-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2017-09-30
1 BABY - LL, Zawody Towarzyskie, konkurs do 50 cm - "BABY", 2017-09-30
1 BABY - LL, Zawody Towarzyskie, konkurs do 50 cm - "BABY", 2017-09-30
6 BABY - LL, Zawody Towarzyskie, konkurs do 50 cm - "BABY", 2017-10-01
6 BABY - LL, Zawody Towarzyskie, konkurs do 50 cm - "BABY", 2017-10-01
2. Urszula Bochen
BPK
Sabra (9)
2 - LL, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2017-09-30
2 - LL, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2017-09-30
7 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-01
7 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-01
3. Anna Chyży
KJ BIK
Aisha (26)
1 BABY - LL, Zawody Towarzyskie, konkurs do 50 cm - "BABY", 2017-09-30
6 BABY - LL, Zawody Towarzyskie, konkurs do 50 cm - "BABY", 2017-10-01
4. Kinga Fiedziukiewicz
KJ BIK
Gretka (24)
2 - LL, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2017-09-30
2 - LL, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2017-09-30
3 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-09-30
7 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-01
7 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-01
8 - L, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2017-10-01
5. Emilia Fudali
KJ Ostoja
Jerone (57)
4A-kuce - L-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie kuce, 2017-09-30
1 BABY - LL, Zawody Towarzyskie, konkurs do 50 cm - "BABY", 2017-09-30
1 BABY - LL, Zawody Towarzyskie, konkurs do 50 cm - "BABY", 2017-09-30
6. Patrycja Gryko
Mks Sprząśla
Ladoga ii mg (12)
1 BABY - LL, Zawody Towarzyskie, konkurs do 50 cm - "BABY", 2017-09-30
1 BABY - LL, Zawody Towarzyskie, konkurs do 50 cm - "BABY", 2017-09-30
6 BABY - LL, Zawody Towarzyskie, konkurs do 50 cm - "BABY", 2017-10-01
6 BABY - LL, Zawody Towarzyskie, konkurs do 50 cm - "BABY", 2017-10-01
7. Patrycja Gryko
Mks Sprząśla
Vizir Ponysport (11)
1 BABY - LL, Zawody Towarzyskie, konkurs do 50 cm - "BABY", 2017-09-30
1 BABY - LL, Zawody Towarzyskie, konkurs do 50 cm - "BABY", 2017-09-30
6 BABY - LL, Zawody Towarzyskie, konkurs do 50 cm - "BABY", 2017-10-01
6 BABY - LL, Zawody Towarzyskie, konkurs do 50 cm - "BABY", 2017-10-01
8. Ewa Horbacewicz
OSK Kucykowo
Orian (17)
2 - LL, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2017-09-30
3 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-09-30
3 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-09-30
7 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-01
9 - L, Zawody Regionalne, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-01
9 - L, Zawody Regionalne, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-01
9. Milena Jakubiak
BPK
Karino (19)
10 - P, Zawody Regionalne, Z wyborem trasy (Art. 271), 2017-10-01
11 - N, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności (269), 2017-10-01
10. Milena Jakubiak
BPK
Toyota (20)
7 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-01
8 - L, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2017-10-01
9 - L, Zawody Regionalne, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-01
11. Zuzanna Jaroszewicz
KJ BIK Gieniusze
Inwestor w (27)
1 BABY - LL, Zawody Towarzyskie, konkurs do 50 cm - "BABY", 2017-09-30
12. Antonina Jaworska
KS Pieńki
Lando (54)
4A-kuce - L-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie kuce, 2017-09-30
1 BABY - LL, Zawody Towarzyskie, konkurs do 50 cm - "BABY", 2017-09-30
1 BABY - LL, Zawody Towarzyskie, konkurs do 50 cm - "BABY", 2017-09-30
6 BABY - LL, Zawody Towarzyskie, konkurs do 50 cm - "BABY", 2017-10-01
6 BABY - LL, Zawody Towarzyskie, konkurs do 50 cm - "BABY", 2017-10-01
13. Antonina Jaworska
KS Pieńki
Nimba (55)
1 BABY - LL, Zawody Towarzyskie, konkurs do 50 cm - "BABY", 2017-09-30
1 BABY - LL, Zawody Towarzyskie, konkurs do 50 cm - "BABY", 2017-09-30
6 BABY - LL, Zawody Towarzyskie, konkurs do 50 cm - "BABY", 2017-10-01
6 BABY - LL, Zawody Towarzyskie, konkurs do 50 cm - "BABY", 2017-10-01
14. Weronika Jurguć
KJ BIK
Inwestor w (27)
1 BABY - LL, Zawody Towarzyskie, konkurs do 50 cm - "BABY", 2017-09-30
15. Anna Kałużyńska
MKS Sprząśla
Kardynawa (14)
3 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-09-30
4 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-09-30
8 - L, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2017-10-01
10 - P, Zawody Regionalne, Z wyborem trasy (Art. 271), 2017-10-01
16. Magdalena Kiluk
UKS Victoria
Kiliana (16)
4B-konie - L-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2017-09-30
1 BABY - LL, Zawody Towarzyskie, konkurs do 50 cm - "BABY", 2017-09-30
1 BABY - LL, Zawody Towarzyskie, konkurs do 50 cm - "BABY", 2017-09-30
17. Agata Klentak
KJ Ostoja
Dschamira (43)
2 - LL, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2017-09-30
2 - LL, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2017-09-30
3 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-09-30
7 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-01
7 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-01
18. Agata Klentak
KJ Ostoja
Faktor (46)
7 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-01
19. Agata Klentak
KJ Ostoja
Petunia (44)
2 - LL, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2017-09-30
3 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-09-30
3 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-09-30
7 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-01
7 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-01
8 - L, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2017-10-01
20. Karolina Kułak
KJ Popławce
Marsylia (22)
2B-konie - N-6, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2017-09-30
3A-konie - P-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2017-09-30
21. Emilia Kurowska
KJ Białystok
Karino (7)
1 BABY - LL, Zawody Towarzyskie, konkurs do 50 cm - "BABY", 2017-09-30
2 - LL, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2017-09-30
2 - LL, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2017-09-30
6 BABY - LL, Zawody Towarzyskie, konkurs do 50 cm - "BABY", 2017-10-01
7 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-01
7 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-01
22. Natalia Liszewska
JKS u Robsonów
Supreme (4)
4 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-09-30
5 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-09-30
23. Cezary antoni Łuszcz
BPK
Geronimo (38)
8 - L, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2017-10-01
8 - L, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2017-10-01
9 - L, Zawody Regionalne, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-01
24. Gabriela Mackiewicz
KJ Białystok
Hades fire p (8)
1 BABY - LL, Zawody Towarzyskie, konkurs do 50 cm - "BABY", 2017-09-30
6 BABY - LL, Zawody Towarzyskie, konkurs do 50 cm - "BABY", 2017-10-01
25. Anna Makaruk
UKS Victoria
Wigor (15)
3A-konie - P-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2017-09-30
1 BABY - LL, Zawody Towarzyskie, konkurs do 50 cm - "BABY", 2017-09-30
1 BABY - LL, Zawody Towarzyskie, konkurs do 50 cm - "BABY", 2017-09-30
26. Patrycja Mościcka
KJ Ostoja
Faktor (46)
3 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-09-30
3 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-09-30
8 - L, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2017-10-01
8 - L, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2017-10-01
27. Patrycja Mościcka
KJ Ostoja
Hekate (53)
3 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-09-30
4 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-09-30
8 - L, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2017-10-01
28. Patrycja Mościcka
KJ Ostoja
Sekwana (58)
4B-konie - L-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2017-09-30
2 - LL, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2017-09-30
3 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-09-30
3 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-09-30
7 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-01
8 - L, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2017-10-01
8 - L, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2017-10-01
29. Patrycja Mościcka
KJ Ostoja
Waitaki (56)
3 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-09-30
30. Emil Mościcki
KJ Ostoja
Candy kiss (50)
4 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-09-30
5 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-09-30
10 - P, Zawody Regionalne, Z wyborem trasy (Art. 271), 2017-10-01
11 - N, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności (269), 2017-10-01
31. Emil Mościcki
KJ Ostoja
Crimson d'ysenbeeck (e.t.) (49)
4 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-09-30
5 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-09-30
32. Emil Mościcki
KJ Ostoja
Hekate (53)
10 - P, Zawody Regionalne, Z wyborem trasy (Art. 271), 2017-10-01
33. Emil Mościcki
KJ Ostoja
Ramos (48)
3 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-09-30
4 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-09-30
10 - P, Zawody Regionalne, Z wyborem trasy (Art. 271), 2017-10-01
11 - N, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności (269), 2017-10-01
34. Emil Mościcki
KJ Ostoja
Waitaki (56)
2 - LL, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2017-09-30
2 - LL, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2017-09-30
35. Alicja Nazarkiewicz
KJ Ostoja
Candy kiss (50)
4B-konie - L-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2017-09-30
36. Alicja Nazarkiewicz
KJ Ostoja
Waitaki (56)
4B-konie - L-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2017-09-30
1 BABY - LL, Zawody Towarzyskie, konkurs do 50 cm - "BABY", 2017-09-30
1 BABY - LL, Zawody Towarzyskie, konkurs do 50 cm - "BABY", 2017-09-30
37. Gabriella Niklińska
OSK Kucykowo
Bajtek (18)
3 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-09-30
4 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-09-30
8 - L, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2017-10-01
10 - P, Zawody Regionalne, Z wyborem trasy (Art. 271), 2017-10-01
38. Martyna Ostapczuk
KJ Ostoja
Carpediem (52)
4 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-09-30
5 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-09-30
10 - P, Zawody Regionalne, Z wyborem trasy (Art. 271), 2017-10-01
11 - N, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności (269), 2017-10-01
39. Martyna Ostapczuk
KJ Ostoja
Silver v (51)
4 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-09-30
5 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-09-30
10 - P, Zawody Regionalne, Z wyborem trasy (Art. 271), 2017-10-01
11 - N, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności (269), 2017-10-01
40. Julia Paszko
KJ BIK
Cedar (59)
8 - L, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2017-10-01
41. Julia Paszko
KJ BIK Gieniusze
Salma (28)
3 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-09-30
3 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-09-30
8 - L, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2017-10-01
8 - L, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2017-10-01
42. Julia Paszko
KJ BIK Gieniusze
Sunny boy (29)
3 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-09-30
4 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-09-30
8 - L, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2017-10-01
10 - P, Zawody Regionalne, Z wyborem trasy (Art. 271), 2017-10-01
43. Julia Paszko
KJ BIK Gieniusze
Tornado (30)
3 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-09-30
8 - L, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2017-10-01
8 - L, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2017-10-01
44. Edyta Popko
MKS Sprząśla
Kalif (39)
1 BABY - LL, Zawody Towarzyskie, konkurs do 50 cm - "BABY", 2017-09-30
1 BABY - LL, Zawody Towarzyskie, konkurs do 50 cm - "BABY", 2017-09-30
6 BABY - LL, Zawody Towarzyskie, konkurs do 50 cm - "BABY", 2017-10-01
6 BABY - LL, Zawody Towarzyskie, konkurs do 50 cm - "BABY", 2017-10-01
45. Urszula Popko
MKS Sprząśla
Akwarela (40)
1 BABY - LL, Zawody Towarzyskie, konkurs do 50 cm - "BABY", 2017-09-30
46. Urszula Popko
MKS Sprząśla
Kalif (39)
1 BABY - LL, Zawody Towarzyskie, konkurs do 50 cm - "BABY", 2017-09-30
6 BABY - LL, Zawody Towarzyskie, konkurs do 50 cm - "BABY", 2017-10-01
6 BABY - LL, Zawody Towarzyskie, konkurs do 50 cm - "BABY", 2017-10-01
47. Urszula Popko
MKS Sprząśla
Kardynawa (41)
4B-konie - L-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2017-09-30
48. Agnieszka Prokop
MKS Sprząśla
Akwarela (40)
7 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-01
49. Agnieszka Prokop
MKS Sprząśla
Just ice (10)
2 - LL, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2017-09-30
2 - LL, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2017-09-30
3 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-09-30
7 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-01
7 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-01
8 - L, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2017-10-01
50. Aleksandra Raszkiewicz
KJ BIK Gieniusze
Aisha (26)
1 BABY - LL, Zawody Towarzyskie, konkurs do 50 cm - "BABY", 2017-09-30
1 BABY - LL, Zawody Towarzyskie, konkurs do 50 cm - "BABY", 2017-09-30
51. Sandra Raszkiewicz
KJ BIK Gieniusze
Aisha (26)
1 BABY - LL, Zawody Towarzyskie, konkurs do 50 cm - "BABY", 2017-09-30
52. Adrianna Serafin
OSK „ Stajnia Kucykowo ”
Lala (5)
2B-konie - N-6, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2017-09-30
3A-konie - P-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2017-09-30
53. Izabela Siniło
KJ Ostoja
Lagoon (42)
4B-konie - L-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2017-09-30
54. Agnieszka Sobolewska
KJ Ostoja
Faktor (46)
2 - LL, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2017-09-30
55. Agnieszka Sobolewska
KJ Ostoja
Misisipi (45)
3A-konie - P-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2017-09-30
2 - LL, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2017-09-30
2 - LL, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2017-09-30
56. Agnieszka Sobolewska
KJ Ostoja
Waitaki (56)
3A-konie - P-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2017-09-30
57. Adrian Stypułkowski
LKJ Gałkowo
Arktic (31)
2 - LL, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2017-09-30
2 - LL, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2017-09-30
7 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-01
7 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-01
58. Adrian Stypułkowski
LKJ Gałkowo
Noah (25)
2 Tow - LL, Zawody Towarzyskie, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2017-09-30
59. Adrian Stypułkowski
LKJ Gałkowo
Nurt (21)
1 BABY - LL, Zawody Towarzyskie, konkurs do 50 cm - "BABY", 2017-09-30
60. Adrian Stypułkowski
LKJ Gałkowo
Salma (28)
2 - LL, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2017-09-30
61. Łuszcz Sylwia
BPK
Dona (37)
8 - L, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2017-10-01
8 - L, Zawody Regionalne, Dokładności z natychmiastową rozgrywką (art.238.1.2 /245.3), 2017-10-01
9 - L, Zawody Regionalne, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-10-01
62. Weronika Szutko
KJ BIK
Inwestor w (27)
1 BABY - LL, Zawody Towarzyskie, konkurs do 50 cm - "BABY", 2017-09-30
63. Zuzanna Tadaj
Kj Ostoja
Aisha (34)
7 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-01
7 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-01
64. Zuzanna Tadaj
Kj Ostoja
Cedar (32)
2B-konie - N-6, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2017-09-30
3A-konie - P-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2017-09-30
2 - LL, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2017-09-30
2 - LL, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2017-09-30
7 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-01
7 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-01
65. Zuzanna Tadaj
Kj Ostoja
Inwestor w (35)
7 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-01
7 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-01
66. Zuzanna Tadaj
Kj Ostoja
Tornado (33)
2 - LL, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2017-09-30
2 - LL, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2017-09-30
7 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-01
67. Maria Zajczyk
KJ Popławce
Grom (23)
3A-konie - P-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2017-09-30
4B-konie - L-3, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2017-09-30
68. Kornelia Zalewska
MKS Sprząśla
Akwarela (13)
2 - LL, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2017-09-30
2 - LL, Zawody Regionalne, Z trafieniem w normę czasu (Dod. S1), 2017-09-30
3 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-09-30
7 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-01
69. Kornelia Zalewska
MKS Sprząśla
Akwarela (40)
7 - LL, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-10-01
70. Aleksandra Zarecka - kondratiuk
Centrum Szkolenia Jeździeckiego "Chraboły"
Black - boy (3)
1B-konie - C-2, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2017-09-30
2B-konie - N-6, Zawody Regionalne, Ujeżdżenie konie, 2017-09-30

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2018 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl