Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

Wrocławskie Zawody Regionalne w Ujeżdżeniu Otwarty Amatorski Puchar Dolnośląskiego Związku Jeździeckiego Pełen ekran
2019-10-19 - 2019-10-19
Liczba przyjętych koni: 61
Liczba przyjętych zawodników: 58
Komunikaty organizatora
1. Zgodnie z zapisem w propozycjach przypominamy o konieczności dokonania opłaty za boksy. Potwierdzenie prosimy dołączenie do zgłoszenie lub o przesłanie na adres mailowy pomoc@equita.pl
Nr Zawodnik Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Tamara Aleksiuń
Bpk
Nefryt (53) Przyjete 3 - L-1 Półfinał 20x40, Zawody Towarzyskie, 2019-10-19
14 - L-1 Finał 20x40, Zawody Towarzyskie, 2019-10-19
2 Marcelina Babik
Bpk
Luna (8) Odrzucone 3 - L-1 Półfinał 20x40, Zawody Towarzyskie, 2019-10-19
3 Natalia Badura
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
Verbena (45) Przyjete 8 - C-1 o nagrodę firmy DHORSE, Zawody Regionalne, 2019-10-19
4 Dominika Bandura
Stowarzyszenie Rozpowszechniania Jeździectwa "Galopuj z nami"
Bohun (25) Przyjete 4 - L-2 20x60, Zawody Regionalne, 2019-10-19
5 Faustyna Bartoś
Ostrowski Klub Jeździecki Oxer
Lubiana (19) Przyjete 3 - L-1 Półfinał 20x40, Zawody Towarzyskie, 2019-10-19
14 - L-1 Finał 20x40, Zawody Towarzyskie, 2019-10-19
6 Agnieszka Bienert
Klub Jeździecki Partynice
Dębik (65) Przyjete 5 - P-2 20x60, Zawody Regionalne, 2019-10-19
6 - D-1, Zawody Regionalne, 2019-10-19
7 Ilona Bigda
BPK
Casanova (16) Przyjete 3 - L-1 Półfinał 20x40, Zawody Towarzyskie, 2019-10-19
14 - L-1 Finał 20x40, Zawody Towarzyskie, 2019-10-19
8 Aleksandra Błachno
Stowarzyszenie 4You Klub Jeździecki Wrocław
Deisi (50) Przyjete 8 - C-1 o nagrodę firmy DHORSE, Zawody Regionalne, 2019-10-19
9 Wiktoria Bobowiec
Stowarzyszenie Sportowe Vidawia
Alby's Mocca (5) Przyjete 7 - N-4, Zawody Regionalne, 2019-10-19
10 Wiktoria Bobowiec
Stowarzyszenie Sportowe Vidawia
Rosa (6) Przyjete 7 - N-4, Zawody Regionalne, 2019-10-19
11 Małgorzata Brodziak
Klub Jeździecki Picador
Garton (31) Przyjete 9 - CC-1 2019, Zawody Regionalne, 2019-10-19
12 Małgorzata Brodziak
Klub Jeździecki Picador
Kenzi (30) Przyjete 4 - L-2 20x60, Zawody Regionalne, 2019-10-19
13 Małgorzata Brodziak
Klub Jeździecki Picador
Kosto (29) Przyjete 4 - L-2 20x60, Zawody Regionalne, 2019-10-19
14 Katarzyna Chodkowska
Bpk
Kursor (24) Przyjete 3 - L-1 Półfinał 20x40, Zawody Towarzyskie, 2019-10-19
14 - L-1 Finał 20x40, Zawody Towarzyskie, 2019-10-19
15 Anastazja Chwała
Klub Jeździecki Maximus Kowary
Maximo P (14) Przyjete 7A - N-3, Zawody Regionalne, 2019-10-19
16 Alicja Cupioł
Bpk
Dival (67) Przyjete 3 - L-1 Półfinał 20x40, Zawody Towarzyskie, 2019-10-19
17 Zuzanna Cupioł
Bpk
Dival (67) Przyjete 3 - L-1 Półfinał 20x40, Zawody Towarzyskie, 2019-10-19
18 Adalia Gadomska
Bpk
Idol (62) Przyjete 2 - Program autorski - Debiuty Półfinał- Program dla dzieci 20x40, Zawody Towarzyskie, 2019-10-19
13 - Program autorski - Debiuty Finał - Program dla dzieci 20x40, Zawody Towarzyskie, 2019-10-19
19 Zofia Giełdoń -Chłapek
Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
DOUBLE SURPRISE ROSE (11) Przyjete 7 - N-4, Zawody Regionalne, 2019-10-19
20 Agnieszka Gochniak
Bpk
Kaszmir (57) Przyjete 14 - L-1 Finał 20x40, Zawody Towarzyskie, 2019-10-19
21 Agnieszka Gochniak
Bpk
Ładar (58) Przyjete 14 - L-1 Finał 20x40, Zawody Towarzyskie, 2019-10-19
22 Dominika Górowska
Karkonoski Klub Jeździecki
Danter (4) Przyjete 4 - L-2 20x60, Zawody Regionalne, 2019-10-19
5 - P-2 20x60, Zawody Regionalne, 2019-10-19
23 Monika Gutknecht
Bez Przynależności Klubowej D O S
Corleone G (38) Przyjete 8 - C-1 o nagrodę firmy DHORSE, Zawody Regionalne, 2019-10-19
24 Weronika Janowska
Bez Przynależności Klubowej D O S
Little Lahny MS (42) Przyjete 3 - L-1 Półfinał 20x40, Zawody Towarzyskie, 2019-10-19
4 - L-2 20x60, Zawody Regionalne, 2019-10-19
25 Zofia Jaźwiec
Ostrowski Klub Jeździecki Oxer
Pastorałka (20) Przyjete 3 - L-1 Półfinał 20x40, Zawody Towarzyskie, 2019-10-19
14 - L-1 Finał 20x40, Zawody Towarzyskie, 2019-10-19
26 Julia Jeleń
Bpk
Raxa (52) Przyjete 3 - L-1 Półfinał 20x40, Zawody Towarzyskie, 2019-10-19
14 - L-1 Finał 20x40, Zawody Towarzyskie, 2019-10-19
27 Amelia Jodkowska
Bpk
Irlandka (71) Przyjete 2 - Program autorski - Debiuty Półfinał- Program dla dzieci 20x40, Zawody Towarzyskie, 2019-10-19
13 - Program autorski - Debiuty Finał - Program dla dzieci 20x40, Zawody Towarzyskie, 2019-10-19
28 Aleksandra Kaglik
Bpk
Legolas (66) Przyjete 2 - Program autorski - Debiuty Półfinał- Program dla dzieci 20x40, Zawody Towarzyskie, 2019-10-19
13 - Program autorski - Debiuty Finał - Program dla dzieci 20x40, Zawody Towarzyskie, 2019-10-19
29 Monika Kertyńska
BPK
Quality Fantastic (49) Przyjete 3 - L-1 Półfinał 20x40, Zawody Towarzyskie, 2019-10-19
14 - L-1 Finał 20x40, Zawody Towarzyskie, 2019-10-19
30 Katarzyna Komar
Bpk
Inola (54) Przyjete 3 - L-1 Półfinał 20x40, Zawody Towarzyskie, 2019-10-19
14 - L-1 Finał 20x40, Zawody Towarzyskie, 2019-10-19
31 Magdalena Komar
Bpk
Impet (55) Przyjete 3 - L-1 Półfinał 20x40, Zawody Towarzyskie, 2019-10-19
14 - L-1 Finał 20x40, Zawody Towarzyskie, 2019-10-19
32 Katarzyna Konarska
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
Elear (70) Przyjete 4 - L-2 20x60, Zawody Regionalne, 2019-10-19
6 - D-1, Zawody Regionalne, 2019-10-19
33 Magdalena Kopańska
Bpk
Midas (63) Przyjete 2 - Program autorski - Debiuty Półfinał- Program dla dzieci 20x40, Zawody Towarzyskie, 2019-10-19
13 - Program autorski - Debiuty Finał - Program dla dzieci 20x40, Zawody Towarzyskie, 2019-10-19
34 Zofia Kopańska
Bpk
Igor (72) Przyjete 2 - Program autorski - Debiuty Półfinał- Program dla dzieci 20x40, Zawody Towarzyskie, 2019-10-19
13 - Program autorski - Debiuty Finał - Program dla dzieci 20x40, Zawody Towarzyskie, 2019-10-19
35 Zofia Koszewicz
Klub Jeździecki Picador
Achilles (33) Przyjete 7A - N-3, Zawody Regionalne, 2019-10-19
8 - C-1 o nagrodę firmy DHORSE, Zawody Regionalne, 2019-10-19
36 Michał Kubiak
BPK
Meteor (23) Przyjete 3 - L-1 Półfinał 20x40, Zawody Towarzyskie, 2019-10-19
14 - L-1 Finał 20x40, Zawody Towarzyskie, 2019-10-19
37 Jagienka Łukomska
Klub Jeździecki Rancho Poznań
Adorator (39) Przyjete 10 - CC-4 2019, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2019-10-19
38 Marta Malinowska
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
Armin de Monsieur (36) Przyjete 6 - D-1, Zawody Regionalne, 2019-10-19
39 Natalia Maraszek
Bpk
Equercus (10) Przyjete 3 - L-1 Półfinał 20x40, Zawody Towarzyskie, 2019-10-19
14 - L-1 Finał 20x40, Zawody Towarzyskie, 2019-10-19
40 Julia Marcinowska
Klub Jeździecki Jaroszówka
Bafur (13) Przyjete 7 - N-4, Zawody Regionalne, 2019-10-19
7 - N-4, Zawody Regionalne, 2019-10-19
41 Aleksandra Matkiewicz
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
Lilou (22) Przyjete 10 - CC-4 2019, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2019-10-19
42 Olga Mieszczak
Klub Jeździecki Michałów
Bacardi (40) Przyjete 9 - CC-1 2019, Zawody Regionalne, 2019-10-19
43 Dominika Mucha
Klub Jeździecki "Stajnia Ozorowice"
Lexus (1) Przyjete 8 - C-1 o nagrodę firmy DHORSE, Zawody Regionalne, 2019-10-19
44 Lena Pacan
BPK
Urlop (56) Przyjete 3 - L-1 Półfinał 20x40, Zawody Towarzyskie, 2019-10-19
14 - L-1 Finał 20x40, Zawody Towarzyskie, 2019-10-19
45 Magdalena Pachołek
Klub Sportowy Small Cherry
Genie KN (35) Przyjete 8 - C-1 o nagrodę firmy DHORSE, Zawody Regionalne, 2019-10-19
46 Anita Parzyńska
Klub Jeździecki Golden Dream
Avanti (27) Przyjete 7 - N-4, Zawody Regionalne, 2019-10-19
47 Karolina Piątkowska
Karkonoski Klub Jeździecki
Marika (3) Przyjete 4 - L-2 20x60, Zawody Regionalne, 2019-10-19
5 - P-2 20x60, Zawody Regionalne, 2019-10-19
48 Anastasiia Pozdniakova
Bpk
Horh (7) Przyjete 8 - C-1 o nagrodę firmy DHORSE, Zawody Regionalne, 2019-10-19
49 Justyna Ruda
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
Robbe Van De Kantweg (18) Przyjete 4 - L-2 20x60, Zawody Regionalne, 2019-10-19
50 Marta Rymaszewska
Stowarzyszenie 4You Klub Jeździecki Wrocław
Shiri (17) Odrzucone 3 - L-1 Półfinał 20x40, Zawody Towarzyskie, 2019-10-19
51 Paulina Salwińska
Stowarzyszenie 4You Klub Jeździecki Wrocław
Diament (51) Przyjete 8 - C-1 o nagrodę firmy DHORSE, Zawody Regionalne, 2019-10-19
52 Anna Skrzypek
Stowarzyszenie 4You Klub Jeździecki Wrocław
Fantazja (15) Przyjete 5 - P-2 20x60, Zawody Regionalne, 2019-10-19
53 Anna Smaczny
Bpk
Muzka (61) Przyjete 2 - Program autorski - Debiuty Półfinał- Program dla dzieci 20x40, Zawody Towarzyskie, 2019-10-19
13 - Program autorski - Debiuty Finał - Program dla dzieci 20x40, Zawody Towarzyskie, 2019-10-19
54 Agata Stasiak
KJ Stajnia Bukowiec
Wagabunda Ponysport (37) Przyjete 3 - L-1 Półfinał 20x40, Zawody Towarzyskie, 2019-10-19
14 - L-1 Finał 20x40, Zawody Towarzyskie, 2019-10-19
55 Alicja Stępień
Klub Jeździecki Picador
Dark (43) Odrzucone 3 - L-1 Półfinał 20x40, Zawody Towarzyskie, 2019-10-19
4 - L-2 20x60, Zawody Regionalne, 2019-10-19
56 Alicja Szafranek
Stowarzyszenie 4You Klub Jeździecki Wrocław
Łazar (48) Przyjete 3 - L-1 Półfinał 20x40, Zawody Towarzyskie, 2019-10-19
14 - L-1 Finał 20x40, Zawody Towarzyskie, 2019-10-19
57 Jagoda Średnicka
BPK
Cash (46) Przyjete 2 - Program autorski - Debiuty Półfinał- Program dla dzieci 20x40, Zawody Towarzyskie, 2019-10-19
13 - Program autorski - Debiuty Finał - Program dla dzieci 20x40, Zawody Towarzyskie, 2019-10-19
58 Dorota Taras
LKJ Platan Wrocław
Predazzo (12) Przyjete 8 - C-1 o nagrodę firmy DHORSE, Zawody Regionalne, 2019-10-19
59 Patrycja Walasiak
Klub Jeździecki Michałów
Jegra (41) Przyjete 6 - D-1, Zawody Regionalne, 2019-10-19
60 Rafał Warsz
Bpk
Modeo (59) Przyjete 2 - Program autorski - Debiuty Półfinał- Program dla dzieci 20x40, Zawody Towarzyskie, 2019-10-19
13 - Program autorski - Debiuty Finał - Program dla dzieci 20x40, Zawody Towarzyskie, 2019-10-19
61 Anna Wartenberg
Stowarzyszenie Rozpowszechniania Jeździectwa "Galopuj z nami"
Lorien (47) Przyjete 3 - L-1 Półfinał 20x40, Zawody Towarzyskie, 2019-10-19
4 - L-2 20x60, Zawody Regionalne, 2019-10-19
62 Anna Weisert- Magierska
Klub Jeździecki Picador
Calitico (32) Przyjete 5 - P-2 20x60, Zawody Regionalne, 2019-10-19
63 Jakub Wiraszka
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
Korupcja (73) Przyjete 5 - P-2 20x60, Zawody Regionalne, 2019-10-19
64 Julia Włoch
Bpk
Pataszon (68) Przyjete 3 - L-1 Półfinał 20x40, Zawody Towarzyskie, 2019-10-19
14 - L-1 Finał 20x40, Zawody Towarzyskie, 2019-10-19
65 Agata Żabska
Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
Dumka Na Dwa Serca (9) Przyjete 5 - P-2 20x60, Zawody Regionalne, 2019-10-19
3
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
4
Stowarzyszenie Rozpowszechniania Jeździectwa "Galopuj z nami"
5
Ostrowski Klub Jeździecki Oxer
6
Klub Jeździecki Partynice
8
Stowarzyszenie 4You Klub Jeździecki Wrocław
9
Stowarzyszenie Sportowe Vidawia
10
Stowarzyszenie Sportowe Vidawia
15
Klub Jeździecki Maximus Kowary
19
Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
22
Karkonoski Klub Jeździecki
23
Bez Przynależności Klubowej D O S
24
Bez Przynależności Klubowej D O S
25
Ostrowski Klub Jeździecki Oxer
32
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
37
Klub Jeździecki Rancho Poznań
38
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
40
Klub Jeździecki Jaroszówka
41
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
42
Klub Jeździecki Michałów
43
Klub Jeździecki "Stajnia Ozorowice"
46
Klub Jeździecki Golden Dream
47
Karkonoski Klub Jeździecki
50
Stowarzyszenie 4You Klub Jeździecki Wrocław
51
Stowarzyszenie 4You Klub Jeździecki Wrocław
52
Stowarzyszenie 4You Klub Jeździecki Wrocław
55
Klub Jeździecki Picador
56
Stowarzyszenie 4You Klub Jeździecki Wrocław
59
Klub Jeździecki Michałów
61
Stowarzyszenie Rozpowszechniania Jeździectwa "Galopuj z nami"
63
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
65
Stowarzyszenie Sportowe Vidavia

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl