Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

Wrocławskie Otwarte Zawody Regionalne i Towarzyskie w Ujeżdżeniu Pełen ekran
2020-08-08 - 2020-08-09
Liczba przyjętych koni: 40
Liczba przyjętych zawodników: 35
Komunikaty organizatora
1. Uwaga zawodnicy !!! Zmiana godziny rozpoczęcia zawodów w niedzielę na godz 8:00.
Nr Zawodnik Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Wiktoria Bobowiec
Stowarzyszenie Sportowe Optimus
Alby's Mocca (9) Przyjete 9 - N-4, I p/f Runda N, 08.08.2020, Zawody Regionalne
10 - N-5, II p/f Runda N, 08.08.2020, Zawody Regionalne
25 - N-6, f Runda N, 09.08.2020, Zawody Regionalne
2 Wiktoria Bobowiec
Stowarzyszenie Sportowe Optimus
Westa (11) Przyjete 12 - C-2, p/f Runda C, 08.08.2020, Zawody Regionalne
27 - C-3, f Runda C, 09.08.2020, Zawody Regionalne
3 Iwona Bohdanowicz
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
Lila (12) Przyjete 13 - CC-2, p/f Runda CC, 08.08.2020, Zawody Regionalne
29 - CC-3, f Runda CC, 09.08.2020, Zawody Regionalne
4 Małgorzata Brodziak
Klub Jeździecki Picador
Kosto (45) Przyjete 5 - P-1, I p/f Runda P, 08.08.2020, Zawody Regionalne
6 - P-2, II p/f Runda P, 08.08.2020, Zawody Regionalne
21 - P-3, f Runda P, 09.08.2020, Zawody Regionalne
5 Natalia Gajda
Klub Jeździecki Maximus Kowary
Marlon-P (35) Przyjete 3 - L-1, I p/f Runda L, 08.08.2020, Zawody Regionalne
4 - L-2, II p/f Runda L, 08.08.2020, Zawody Regionalne
19 - L-3, f Runda L, 09.08.2020, Zawody Regionalne
20 - L-4, otwarty, 09.08.2020, Zawody Regionalne
6 Ewelina Gawluk
Racocki Klub Jeździecki
Belpasso (21) Przyjete 1 - L-1, I p/f Runda Amatorzy, 08.08.2020, Zawody Towarzyskie
2 - L-2, II p/f Runda Amatorzy, 08.08.2020, Zawody Towarzyskie
17 - L-3, f Runda Amatorzy, 09.08.2020, Zawody Towarzyskie
7 Ewelina Gos
Stadnina Koni Dębno
Gold (1) Przyjete 3 - L-1, I p/f Runda L, 08.08.2020, Zawody Regionalne
4 - L-2, II p/f Runda L, 08.08.2020, Zawody Regionalne
19 - L-3, f Runda L, 09.08.2020, Zawody Regionalne
22 - P-2, otwarty, 09.08.2020, Zawody Regionalne
8 Ewelina Gos
Stadnina Koni Dębno
Gold Q-1 (2) Przyjete 3 - L-1, I p/f Runda L, 08.08.2020, Zawody Regionalne
4 - L-2, II p/f Runda L, 08.08.2020, Zawody Regionalne
19 - L-3, f Runda L, 09.08.2020, Zawody Regionalne
22 - P-2, otwarty, 09.08.2020, Zawody Regionalne
9 Maja Gugała
Sudecki Ludowy Klub Sportowy "Książ"
Hattrick Cc (40) Przyjete 12 - C-2, p/f Runda C, 08.08.2020, Zawody Regionalne
27 - C-3, f Runda C, 09.08.2020, Zawody Regionalne
10 Aleksandra Hładziak
Klub Jeździecki Maximus Kowary
Kasandra P (25) Przyjete 7 - D-1, I p/f Runda D, 08.08.2020, Zawody Regionalne
8 - D-2, II p/f Runda D, 08.08.2020, Zawody Regionalne
23 - D-3, f Runda D, 09.08.2020, Zawody Regionalne
11 Nicole Jendryk
Bpk
Insignia (15) Przyjete 17 - L-3, f Runda Amatorzy, 09.08.2020, Zawody Towarzyskie
18 - L-4, otwarty, 09.08.2020, Zawody Towarzyskie
12 Aleksandra Kalińska
KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
Pegaz (32) Przyjete 5 - P-1, I p/f Runda P, 08.08.2020, Zawody Regionalne
6 - P-2, II p/f Runda P, 08.08.2020, Zawody Regionalne
21 - P-3, f Runda P, 09.08.2020, Zawody Regionalne
13 Aleksandra Kotlińska
Klub Jeździecki Maximus Kowary
Makaira-P (29) Przyjete 5 - P-1, I p/f Runda P, 08.08.2020, Zawody Regionalne
6 - P-2, II p/f Runda P, 08.08.2020, Zawody Regionalne
21 - P-3, f Runda P, 09.08.2020, Zawody Regionalne
22 - P-2, otwarty, 09.08.2020, Zawody Regionalne
14 Małgorzata Kotlińska
Klub Jeździecki Maximus Kowary
Konstantino-P (28) Przyjete 5 - P-1, I p/f Runda P, 08.08.2020, Zawody Regionalne
6 - P-2, II p/f Runda P, 08.08.2020, Zawody Regionalne
21 - P-3, f Runda P, 09.08.2020, Zawody Regionalne
22 - P-2, otwarty, 09.08.2020, Zawody Regionalne
15 Sara Lewkowicz
Stadnina Koni Dębno
Germanika-la (14) Przyjete 3 - L-1, I p/f Runda L, 08.08.2020, Zawody Regionalne
4 - L-2, II p/f Runda L, 08.08.2020, Zawody Regionalne
17 - L-3, f Runda Amatorzy, 09.08.2020, Zawody Towarzyskie
19 - L-3, f Runda L, 09.08.2020, Zawody Regionalne
16 Marta Lis
Klub Jeździecki Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp.
Welt Contendor (4) Przyjete 12 - C-2, p/f Runda C, 08.08.2020, Zawody Regionalne
27 - C-3, f Runda C, 09.08.2020, Zawody Regionalne
17 Julia Łużna
Klub Jeździecki Maximus Kowary
Don Pedro-P (6) Przyjete 5 - P-1, I p/f Runda P, 08.08.2020, Zawody Regionalne
19 - L-3, f Runda L, 09.08.2020, Zawody Regionalne
18 Aleksandra Matkiewicz
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
Lilou (48) Przyjete 14 - CC-4, otwarty, 08.08.2020, Zawody Regionalne
30 - CC-4, otwarty, 09.08.2020, Zawody Regionalne
19 Olga Mieszczak
Jeździecki Klub Michałów
Bacardi (31) Przyjete 12 - C-2, p/f Runda C, 08.08.2020, Zawody Regionalne
27 - C-3, f Runda C, 09.08.2020, Zawody Regionalne
20 Olga Mieszczak
Jeździecki Klub Michałów
Lebrento Lynaro B (30) Przyjete 5 - P-1, I p/f Runda P, 08.08.2020, Zawody Regionalne
6 - P-2, II p/f Runda P, 08.08.2020, Zawody Regionalne
21 - P-3, f Runda P, 09.08.2020, Zawody Regionalne
21 Zofia Miklas
Stowarzyszenie Sportowe OPTIMUS
San Siro (24) Przyjete 11 - C-1, otwarty, 08.08.2020, Zawody Regionalne
28 - C-2, otwarty, 09.08.2020, Zawody Regionalne
22 Oliwia Moczko
Klub Jeździecki Maximus Kowary
Nobilis (23) Przyjete 5 - P-1, I p/f Runda P, 08.08.2020, Zawody Regionalne
6 - P-2, II p/f Runda P, 08.08.2020, Zawody Regionalne
21 - P-3, f Runda P, 09.08.2020, Zawody Regionalne
22 - P-2, otwarty, 09.08.2020, Zawody Regionalne
23 Anita Parzyńska
Klub Jeździecki Golden Dream
Avanti (10) Przyjete 9 - N-4, I p/f Runda N, 08.08.2020, Zawody Regionalne
24 Marek Pawłowicz
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
Con Diamante (33) Przyjete 7 - D-1, I p/f Runda D, 08.08.2020, Zawody Regionalne
8 - D-2, II p/f Runda D, 08.08.2020, Zawody Regionalne
23 - D-3, f Runda D, 09.08.2020, Zawody Regionalne
25 Amelia Pietraszek
Klub Jeździecki Maximus Kowary
Don Pedro-P (44) Przyjete 3 - L-1, I p/f Runda L, 08.08.2020, Zawody Regionalne
17 - L-3, f Runda Amatorzy, 09.08.2020, Zawody Towarzyskie
22 - P-2, otwarty, 09.08.2020, Zawody Regionalne
26 Karolina Pyzik
Clarena Sports Club
Foppe (3) Przyjete 3 - L-1, I p/f Runda L, 08.08.2020, Zawody Regionalne
27 Anna Rokosz
Klub Jeździecki Maximus Kowary
Sanibel Island 0002 (17) Przyjete 5 - P-1, I p/f Runda P, 08.08.2020, Zawody Regionalne
6 - P-2, II p/f Runda P, 08.08.2020, Zawody Regionalne
21 - P-3, f Runda P, 09.08.2020, Zawody Regionalne
22 - P-2, otwarty, 09.08.2020, Zawody Regionalne
28 Katarzyna Sicinska
Stowarzyszenie Sportowe Optimus
Bella Rose PGN (22) Przyjete 20 - L-4, otwarty, 09.08.2020, Zawody Regionalne
29 Alicja Sławek
Klub Jeździecki "Beauty Jumping Team"
Lovely 44 (47) Przyjete 5 - P-1, I p/f Runda P, 08.08.2020, Zawody Regionalne
22 - P-2, otwarty, 09.08.2020, Zawody Regionalne
30 Malwina Słowikowska
KJ Picador
Barwinek (18) Przyjete 3 - L-1, I p/f Runda L, 08.08.2020, Zawody Regionalne
4 - L-2, II p/f Runda L, 08.08.2020, Zawody Regionalne
19 - L-3, f Runda L, 09.08.2020, Zawody Regionalne
31 Malwina Słowikowska
KJ Picador
Mark R. (19) Przyjete 5 - P-1, I p/f Runda P, 08.08.2020, Zawody Regionalne
6 - P-2, II p/f Runda P, 08.08.2020, Zawody Regionalne
20 - L-4, otwarty, 09.08.2020, Zawody Regionalne
21 - P-3, f Runda P, 09.08.2020, Zawody Regionalne
32 Alicja Stępień
Klub Jeździecki Picador
Dark (46) Przyjete 5 - P-1, I p/f Runda P, 08.08.2020, Zawody Regionalne
6 - P-2, II p/f Runda P, 08.08.2020, Zawody Regionalne
33 Agata Szalast
Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
Docent (20) Przyjete 5 - P-1, I p/f Runda P, 08.08.2020, Zawody Regionalne
6 - P-2, II p/f Runda P, 08.08.2020, Zawody Regionalne
21 - P-3, f Runda P, 09.08.2020, Zawody Regionalne
34 Julia Szczybura
Klub Jeździecki Maximus Kowary
Wild Rose-P (5) Przyjete 5 - P-1, I p/f Runda P, 08.08.2020, Zawody Regionalne
6 - P-2, II p/f Runda P, 08.08.2020, Zawody Regionalne
21 - P-3, f Runda P, 09.08.2020, Zawody Regionalne
22 - P-2, otwarty, 09.08.2020, Zawody Regionalne
35 Ewa Szwed
Klub Jeździecki Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp.
Gallardo (16) Przyjete 11 - C-1, otwarty, 08.08.2020, Zawody Regionalne
19 - L-3, f Runda L, 09.08.2020, Zawody Regionalne
36 Dorota Taras
UE Wrocław
Predazzo (36) Odrzucone 12 - C-2, p/f Runda C, 08.08.2020, Zawody Regionalne
27 - C-3, f Runda C, 09.08.2020, Zawody Regionalne
37 Michalina Terlecka
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
Suleyken (43) Przyjete 34 - CC-5 2020, otwarty, 08.08.2020, Zawody Regionalne
31 - CC-5, otwarty, 09.08.2020, Zawody Regionalne
38 Natalia Zabagło - Pawłowicz
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
Valentina-L (34) Przyjete 3 - L-1, I p/f Runda L, 08.08.2020, Zawody Regionalne
4 - L-2, II p/f Runda L, 08.08.2020, Zawody Regionalne
19 - L-3, f Runda L, 09.08.2020, Zawody Regionalne
39 Wiktoria Zakrzewska
Klub Jeździecki Maximus Kowary
Kasandra P (27) Przyjete 17 - L-3, f Runda Amatorzy, 09.08.2020, Zawody Towarzyskie
40 Wiktoria Zakrzewska
Klub Jeździecki Maximus Kowary
Szaron (26) Przyjete 3 - L-1, I p/f Runda L, 08.08.2020, Zawody Regionalne
4 - L-2, II p/f Runda L, 08.08.2020, Zawody Regionalne
19 - L-3, f Runda L, 09.08.2020, Zawody Regionalne
41 Agata Żabska
Stowarzyszenie Sportowe Optimus
Dumka Na Dwa Serca (41) Przyjete 9 - N-4, I p/f Runda N, 08.08.2020, Zawody Regionalne
24 - D-3, otwarty, 09.08.2020, Zawody Regionalne
42 Agata Żabska
Stowarzyszenie Sportowe Optimus
Heros (42) Przyjete 9 - N-4, I p/f Runda N, 08.08.2020, Zawody Regionalne
22 - P-2, otwarty, 09.08.2020, Zawody Regionalne
1
Stowarzyszenie Sportowe Optimus
2
Stowarzyszenie Sportowe Optimus
3
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
5
Klub Jeździecki Maximus Kowary
7
Stadnina Koni Dębno
9
Sudecki Ludowy Klub Sportowy "Książ"
10
Klub Jeździecki Maximus Kowary
12
KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
13
Klub Jeździecki Maximus Kowary
16
Klub Jeździecki Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp.
17
Klub Jeździecki Maximus Kowary
18
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
19
Jeździecki Klub Michałów
21
Stowarzyszenie Sportowe OPTIMUS
22
Klub Jeździecki Maximus Kowary
23
Klub Jeździecki Golden Dream
24
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
25
Klub Jeździecki Maximus Kowary
27
Klub Jeździecki Maximus Kowary
28
Stowarzyszenie Sportowe Optimus
29
Klub Jeździecki "Beauty Jumping Team"
32
Klub Jeździecki Picador
33
Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
34
Klub Jeździecki Maximus Kowary
35
Klub Jeździecki Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp.
37
Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy "
38
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
39
Klub Jeździecki Maximus Kowary
40
Klub Jeździecki Maximus Kowary
41
Stowarzyszenie Sportowe Optimus
42
Stowarzyszenie Sportowe Optimus

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl