Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

Zawody Regionalne i Towarzyskie w skokach przez przeszkody, II Eliminacje Halowego Pucharu DZJ 2020 Pełen ekran
2020-11-14 - 2020-11-15
Liczba przyjętych koni: 160
Liczba przyjętych zawodników: 134
Nr Zawodnik Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Agata Błesznowska
Wrocławski Klub Jeździecki
Modeo (146) Przyjete T 1A, mini LL (50-60 cm), Towarzyski, Eliminacje Pucharu DZJ – „Kuce Open”, 14.11.2020 zwykły
T 9A, mini LL (50-60 cm), Towarzyski, Eliminacje Pucharu DZJ – „Kuce Open”, 15.11.2020 zwykły
2 Samiloby Boodie
Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
Avril (23) Przyjete T 2, mini LL (70-80 cm), Towarzyski, Otwarty, 14.11.2020 dokładności bez rozgrywki
R 3A, LL, Regionalny, Eliminacje Pucharu DZJ – „Kuce”, 14.11.2020 zwykły
T 10, mini LL (70-80 cm), Towarzyski, Otwarty, 15.11.2020 dokładności bez rozgrywki
R 11A, LL, Regionalny, Eliminacje Pucharu DZJ – „Kuce”, 15.11.2020 zwykły
3 Paulina Burdyka
Klub Jeździecki Bachmat
Higritha (94) Przyjete R 5A, L, Regionalny, Eliminacje Pucharu DZJ – „Amator”, 14.11.2020 zwykły
R 5A, L, Regionalny, Eliminacje Pucharu DZJ – „Amator”, 14.11.2020 zwykły
4 Beata Byś
Klub Jeździecki Partynice
Gemme - S (148) Przyjete R 5C, L, Regionalny, Otwarty, 14.11.2020 zwykły
R 5C, L, Regionalny, Otwarty, 14.11.2020 zwykły
5 Zuzanna Cencora
Klub Jeździecki Picador
Pianola (41) Przyjete T 2, mini LL (70-80 cm), Towarzyski, Otwarty, 14.11.2020 dokładności bez rozgrywki
R 3B, LL, Regionalny, Otwarty 14.11.2020 zwykły
R 11B, LL, Regionalny, Otwarty 15.11.2020 zwykły
R 11B, LL, Regionalny, Otwarty 15.11.2020 zwykły
6 Natalia Chruszczyńska
Bpk
Szybka (17) Przyjete T 1B, mini LL (50-60cm), Towarzyski, Otwarty, 14.11.2020 zwykły
7 Agnieszka Cwynar
JKS "Szafir"
Bonus Melior Optimus (71) Przyjete R 6B, P, Regionalny, Otwarty, 14.11.2020 zwykły
R 7B, N, Regionalny, Otwarty, 14.11.2020 zwykły
R 14B, P, Regionalny, Otwarty, 15.11.2020 zwykły
R 15B, N, Regionalny, Otwarty, 15.11.2020 zwykły
8 Michalina Czarkowska
Kj Royal Opole
Vossie (127) Przyjete T 2, mini LL (70-80 cm), Towarzyski, Otwarty, 14.11.2020 dokładności bez rozgrywki
T 2, mini LL (70-80 cm), Towarzyski, Otwarty, 14.11.2020 dokładności bez rozgrywki
9 Martyna Czarnota
Klub Jeździecki Picador
Fraulein Frohlich (40) Przyjete T 2, mini LL (70-80 cm), Towarzyski, Otwarty, 14.11.2020 dokładności bez rozgrywki
R 3B, LL, Regionalny, Otwarty 14.11.2020 zwykły
R 11B, LL, Regionalny, Otwarty 15.11.2020 zwykły
R 11B, LL, Regionalny, Otwarty 15.11.2020 zwykły
10 Bianka Dąbrowska
Wrocławski Klub Jeździecki
Midas (133) Przyjete T 1A, mini LL (50-60 cm), Towarzyski, Eliminacje Pucharu DZJ – „Kuce Open”, 14.11.2020 zwykły
T 9A, mini LL (50-60 cm), Towarzyski, Eliminacje Pucharu DZJ – „Kuce Open”, 15.11.2020 zwykły
11 Natalia Dopierała
Wrocławski Klub Jeździecki
Muzka (81) Przyjete T 1A, mini LL (50-60 cm), Towarzyski, Eliminacje Pucharu DZJ – „Kuce Open”, 14.11.2020 zwykły
T 9A, mini LL (50-60 cm), Towarzyski, Eliminacje Pucharu DZJ – „Kuce Open”, 15.11.2020 zwykły
12 Matylda Dubiniak
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
Kelly Ewita (140) Przyjete R 7A, N, Regionalny, Eliminacje Pucharu DZJ – „Senior”, 14.11.2020 zwykły
R 8, C, Regionalny, Otwarty, 14.11.2020 zwykły
13 Matylda Dubiniak
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
Scooby Doo (178) Przyjete R 5C, L, Regionalny, Otwarty, 14.11.2020 zwykły
R 5C, L, Regionalny, Otwarty, 14.11.2020 zwykły
14 Michał Dubiniak
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
Fiesta Ewita (141) Przyjete R 3A, LL, Regionalny, Eliminacje Pucharu DZJ – „Kuce”, 14.11.2020 zwykły
R 5C, L, Regionalny, Otwarty, 14.11.2020 zwykły
15 Michał Dubiniak
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
Sparkling Dark Knight (142) Przyjete R 5B, L, Regionalny, Eliminacje Pucharu DZJ – „Junior Młodszy”, 14.11.2020 zwykły
R 6B, P, Regionalny, Otwarty, 14.11.2020 zwykły
16 Filip Dziuba
Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
Aiq (104) Przyjete R 12C, L, Regionalny, Otwarty, 15.11.2020 zwykły
R 12C, L, Regionalny, Otwarty, 15.11.2020 zwykły
17 Filip Dziuba
Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
Tahit (37) Przyjete R 12C, L, Regionalny, Otwarty, 15.11.2020 zwykły
R 14B, P, Regionalny, Otwarty, 15.11.2020 zwykły
18 Magdalena Ferdyn
Akademia Sportów Konnych Świerklaniec
De L'aurora Z (136) Przyjete T 2, mini LL (70-80 cm), Towarzyski, Otwarty, 14.11.2020 dokładności bez rozgrywki
T 2, mini LL (70-80 cm), Towarzyski, Otwarty, 14.11.2020 dokładności bez rozgrywki
T 10, mini LL (70-80 cm), Towarzyski, Otwarty, 15.11.2020 dokładności bez rozgrywki
T 10, mini LL (70-80 cm), Towarzyski, Otwarty, 15.11.2020 dokładności bez rozgrywki
19 Marzena Ferdyn
ASK Świerklaniec
Niwar (5) Przyjete R 6B, P, Regionalny, Otwarty, 14.11.2020 zwykły
R 7B, N, Regionalny, Otwarty, 14.11.2020 zwykły
R 14B, P, Regionalny, Otwarty, 15.11.2020 zwykły
R 15B, N, Regionalny, Otwarty, 15.11.2020 zwykły
20 Wojciech Figiel
Stw Stajnia Promyk Szklary Dolne
Nela (155) Przyjete T 1A, mini LL (50-60 cm), Towarzyski, Eliminacje Pucharu DZJ – „Kuce Open”, 14.11.2020 zwykły
T 1B, mini LL (50-60cm), Towarzyski, Otwarty, 14.11.2020 zwykły
T 9A, mini LL (50-60 cm), Towarzyski, Eliminacje Pucharu DZJ – „Kuce Open”, 15.11.2020 zwykły
21 Laura Fuja
Stajnia Namlikowo
Meteor (114) Przyjete T 2, mini LL (70-80 cm), Towarzyski, Otwarty, 14.11.2020 dokładności bez rozgrywki
R 3B, LL, Regionalny, Otwarty 14.11.2020 zwykły
22 Laura Fuja
Stajnia Namlikowo
Pontlasse Lady Victoria (113) Przyjete T 9B, mini LL (50-60cm), Towarzyski, Otwarty, 15.11.2020 zwykły
T 10, mini LL (70-80 cm), Towarzyski, Otwarty, 15.11.2020 dokładności bez rozgrywki
23 Zuzanna Gałysa
Królewski Klub Jeździecki "Wiktoria"
Gina (126) Przyjete T 1A, mini LL (50-60 cm), Towarzyski, Eliminacje Pucharu DZJ – „Kuce Open”, 14.11.2020 zwykły
T 1B, mini LL (50-60cm), Towarzyski, Otwarty, 14.11.2020 zwykły
T 9A, mini LL (50-60 cm), Towarzyski, Eliminacje Pucharu DZJ – „Kuce Open”, 15.11.2020 zwykły
T 9B, mini LL (50-60cm), Towarzyski, Otwarty, 15.11.2020 zwykły
24 Laura Gaworczak
Klub Jeździecki Stajnia S.S. Jakubów
Nadir (153) Przyjete R 5C, L, Regionalny, Otwarty, 14.11.2020 zwykły
R 6B, P, Regionalny, Otwarty, 14.11.2020 zwykły
25 Natalia Gaworczak
Stajnia Ss Jakubów
Lozanna (154) Przyjete T 1B, mini LL (50-60cm), Towarzyski, Otwarty, 14.11.2020 zwykły
T 1B, mini LL (50-60cm), Towarzyski, Otwarty, 14.11.2020 zwykły
26 Justyna Gąsior
Klub Jeździecki Bachmat
Uroda (96) Przyjete R 3B, LL, Regionalny, Otwarty 14.11.2020 zwykły
R E4, Regionalny, Egzaminacyjny, 14.11.2020
R E4, Regionalny, Egzaminacyjny, 14.11.2020
27 Monika Gemel
TKJ Garbówek
Chloe (119) Przyjete T 2, mini LL (70-80 cm), Towarzyski, Otwarty, 14.11.2020 dokładności bez rozgrywki
T 2, mini LL (70-80 cm), Towarzyski, Otwarty, 14.11.2020 dokładności bez rozgrywki
28 Aleksandra Głowacz
Bez Przynależności Klubowej D O S
Tissu - S (115) Przyjete R 6B, P, Regionalny, Otwarty, 14.11.2020 zwykły
29 Karolina Godoś
PO Opole
Alina (132) Przyjete R 7A, N, Regionalny, Eliminacje Pucharu DZJ – „Senior”, 14.11.2020 zwykły
R 7B, N, Regionalny, Otwarty, 14.11.2020 zwykły
R 15B, N, Regionalny, Otwarty, 15.11.2020 zwykły
R 16, C, Regionalny, Otwarty, 15.11.2020 zwykły
30 Karolina Godoś
PO Opole
Casanova Hippica (131) Przyjete R 5C, L, Regionalny, Otwarty, 14.11.2020 zwykły
R 6B, P, Regionalny, Otwarty, 14.11.2020 zwykły
R 12C, L, Regionalny, Otwarty, 15.11.2020 zwykły
R 14B, P, Regionalny, Otwarty, 15.11.2020 zwykły
31 Karolina Godoś
PO Opole
Diascada (130) Przyjete R 5C, L, Regionalny, Otwarty, 14.11.2020 zwykły
R 5C, L, Regionalny, Otwarty, 14.11.2020 zwykły
R 12C, L, Regionalny, Otwarty, 15.11.2020 zwykły
R 12C, L, Regionalny, Otwarty, 15.11.2020 zwykły
32 Karolina Godoś
PO Opole
Jackonder (128) Przyjete R 3B, LL, Regionalny, Otwarty 14.11.2020 zwykły
R 3B, LL, Regionalny, Otwarty 14.11.2020 zwykły
33 Natalia Gola
Klub Jeździecki Picador
El Lotto (103) Przyjete R 3B, LL, Regionalny, Otwarty 14.11.2020 zwykły
R 3B, LL, Regionalny, Otwarty 14.11.2020 zwykły
R 11B, LL, Regionalny, Otwarty 15.11.2020 zwykły
R 11B, LL, Regionalny, Otwarty 15.11.2020 zwykły
34 Sara Golach
Klub Jeździecki Wrocław
Klara (51) Przyjete T 2, mini LL (70-80 cm), Towarzyski, Otwarty, 14.11.2020 dokładności bez rozgrywki
T 2, mini LL (70-80 cm), Towarzyski, Otwarty, 14.11.2020 dokładności bez rozgrywki
T 10, mini LL (70-80 cm), Towarzyski, Otwarty, 15.11.2020 dokładności bez rozgrywki
T 10, mini LL (70-80 cm), Towarzyski, Otwarty, 15.11.2020 dokładności bez rozgrywki
35 Michalina Grad
Bpk
Szybka (17) Przyjete T 1B, mini LL (50-60cm), Towarzyski, Otwarty, 14.11.2020 zwykły
36 Karolina Greniuk
Klub Sportowy Small Cherry
Ubi Major XXX Z (44) Przyjete R 5C, L, Regionalny, Otwarty, 14.11.2020 zwykły
R 6B, P, Regionalny, Otwarty, 14.11.2020 zwykły
37 Julia Groblica
KSK VOLMAR Smarchowice Wielkie
Frykas (46) Przyjete T 10, mini LL (70-80 cm), Towarzyski, Otwarty, 15.11.2020 dokładności bez rozgrywki
T 10, mini LL (70-80 cm), Towarzyski, Otwarty, 15.11.2020 dokładności bez rozgrywki
38 Grzegorz Grodzicki
Srj Galopuj Z Nami
Kamphora's Legacy (87) Przyjete T 2, mini LL (70-80 cm), Towarzyski, Otwarty, 14.11.2020 dokładności bez rozgrywki
T 2, mini LL (70-80 cm), Towarzyski, Otwarty, 14.11.2020 dokładności bez rozgrywki
39 Weronika Grum
Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
Walkiria - H (167) Przyjete T 2, mini LL (70-80 cm), Towarzyski, Otwarty, 14.11.2020 dokładności bez rozgrywki
R 3B, LL, Regionalny, Otwarty 14.11.2020 zwykły
T 10, mini LL (70-80 cm), Towarzyski, Otwarty, 15.11.2020 dokładności bez rozgrywki
R 11B, LL, Regionalny, Otwarty 15.11.2020 zwykły
40 Weronika Guszpil
Klub Jeździecki Jaroszówka
Fuega De Prelet (109) Przyjete R 3B, LL, Regionalny, Otwarty 14.11.2020 zwykły
R 3B, LL, Regionalny, Otwarty 14.11.2020 zwykły
41 Pola Hajder
Królewski Klub Jeździecki "Wiktoria"
Tercja (20) Przyjete T 1A, mini LL (50-60 cm), Towarzyski, Eliminacje Pucharu DZJ – „Kuce Open”, 14.11.2020 zwykły
T 1B, mini LL (50-60cm), Towarzyski, Otwarty, 14.11.2020 zwykły
T 9A, mini LL (50-60 cm), Towarzyski, Eliminacje Pucharu DZJ – „Kuce Open”, 15.11.2020 zwykły
T 9B, mini LL (50-60cm), Towarzyski, Otwarty, 15.11.2020 zwykły
42 Klaudia Hałoń
Klub Jeździecki Picador
Cansin (60) Przyjete R 5C, L, Regionalny, Otwarty, 14.11.2020 zwykły
R 6B, P, Regionalny, Otwarty, 14.11.2020 zwykły
43 Klaudia Hałoń
Klub Jeździecki Picador
Kodak Moments A.K. (61) Przyjete R 5C, L, Regionalny, Otwarty, 14.11.2020 zwykły
R 5C, L, Regionalny, Otwarty, 14.11.2020 zwykły
44 Bruno Haniszewski
Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
Goldi Locks (169) Przyjete T 2, mini LL (70-80 cm), Towarzyski, Otwarty, 14.11.2020 dokładności bez rozgrywki
R 3A, LL, Regionalny, Eliminacje Pucharu DZJ – „Kuce”, 14.11.2020 zwykły
R 11A, LL, Regionalny, Eliminacje Pucharu DZJ – „Kuce”, 15.11.2020 zwykły
45 Bruno Haniszewski
Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
Moris (168) Przyjete T 1A, mini LL (50-60 cm), Towarzyski, Eliminacje Pucharu DZJ – „Kuce Open”, 14.11.2020 zwykły
T 9A, mini LL (50-60 cm), Towarzyski, Eliminacje Pucharu DZJ – „Kuce Open”, 15.11.2020 zwykły
46 Helena Hołubniak
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
Burbon (64) Przyjete T 1B, mini LL (50-60cm), Towarzyski, Otwarty, 14.11.2020 zwykły
T 1B, mini LL (50-60cm), Towarzyski, Otwarty, 14.11.2020 zwykły
T 10, mini LL (70-80 cm), Towarzyski, Otwarty, 15.11.2020 dokładności bez rozgrywki
T 10, mini LL (70-80 cm), Towarzyski, Otwarty, 15.11.2020 dokładności bez rozgrywki
47 Jakub Hudzik
Atena Ostrzeszów
Barbados (180) Przyjete R 15B, N, Regionalny, Otwarty, 15.11.2020 zwykły
R 16, C, Regionalny, Otwarty, 15.11.2020 zwykły
48 Jakub Hudzik
Atena Ostrzeszów
Outlander (162) Przyjete R 7A, N, Regionalny, Eliminacje Pucharu DZJ – „Senior”, 14.11.2020 zwykły
R 7B, N, Regionalny, Otwarty, 14.11.2020 zwykły
49 Jakub Hudzik
Atena Ostrzeszów
Soltleiksitis (163) Przyjete R 6B, P, Regionalny, Otwarty, 14.11.2020 zwykły
R 7B, N, Regionalny, Otwarty, 14.11.2020 zwykły
R 14B, P, Regionalny, Otwarty, 15.11.2020 zwykły
R 15B, N, Regionalny, Otwarty, 15.11.2020 zwykły
50 Antonina Jankowiak
BPK
Blackie (1) Przyjete T 1A, mini LL (50-60 cm), Towarzyski, Eliminacje Pucharu DZJ – „Kuce Open”, 14.11.2020 zwykły
T 1A, mini LL (50-60 cm), Towarzyski, Eliminacje Pucharu DZJ – „Kuce Open”, 14.11.2020 zwykły
T 9A, mini LL (50-60 cm), Towarzyski, Eliminacje Pucharu DZJ – „Kuce Open”, 15.11.2020 zwykły
T 9A, mini LL (50-60 cm), Towarzyski, Eliminacje Pucharu DZJ – „Kuce Open”, 15.11.2020 zwykły
51 Pola Jastrzębska
Stw Stajnia Promyk Szklary Dolne
Tarantino (156) Przyjete T 1A, mini LL (50-60 cm), Towarzyski, Eliminacje Pucharu DZJ – „Kuce Open”, 14.11.2020 zwykły
T 1B, mini LL (50-60cm), Towarzyski, Otwarty, 14.11.2020 zwykły
T 9A, mini LL (50-60 cm), Towarzyski, Eliminacje Pucharu DZJ – „Kuce Open”, 15.11.2020 zwykły
52 Maria Kabzińska
Królewski Klub Jeździecki "Wiktoria"
Fenomen-w (22) Przyjete T 1A, mini LL (50-60 cm), Towarzyski, Eliminacje Pucharu DZJ – „Kuce Open”, 14.11.2020 zwykły
T 2, mini LL (70-80 cm), Towarzyski, Otwarty, 14.11.2020 dokładności bez rozgrywki
T 9A, mini LL (50-60 cm), Towarzyski, Eliminacje Pucharu DZJ – „Kuce Open”, 15.11.2020 zwykły
T 10, mini LL (70-80 cm), Towarzyski, Otwarty, 15.11.2020 dokładności bez rozgrywki
53 Jarosław Kaczmarczyk
Klub Jeździecki Bachmat
Artea (95) Przyjete R 5A, L, Regionalny, Eliminacje Pucharu DZJ – „Amator”, 14.11.2020 zwykły
R 5A, L, Regionalny, Eliminacje Pucharu DZJ – „Amator”, 14.11.2020 zwykły
54 Marcin Kantarowicz
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
Elena (30) Przyjete R 3B, LL, Regionalny, Otwarty 14.11.2020 zwykły
R 3B, LL, Regionalny, Otwarty 14.11.2020 zwykły
55 Aleksandra Kisilewicz
Klub Jeździecki Picador
Darling Z (48) Przyjete R 6B, P, Regionalny, Otwarty, 14.11.2020 zwykły
R 7A, N, Regionalny, Eliminacje Pucharu DZJ – „Senior”, 14.11.2020 zwykły
R 14B, P, Regionalny, Otwarty, 15.11.2020 zwykły
R 15A, N, Regionalny, Eliminacje Pucharu DZJ – „Senior”, 15.11.2020 zwykły
56 Mariusz Kleniuk
Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
Alhambra M (110) Przyjete T 2, mini LL (70-80 cm), Towarzyski, Otwarty, 14.11.2020 dokładności bez rozgrywki
T 2, mini LL (70-80 cm), Towarzyski, Otwarty, 14.11.2020 dokładności bez rozgrywki
T 10, mini LL (70-80 cm), Towarzyski, Otwarty, 15.11.2020 dokładności bez rozgrywki
T 10, mini LL (70-80 cm), Towarzyski, Otwarty, 15.11.2020 dokładności bez rozgrywki
57 Mariusz Kleniuk
Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
Chaviv (99) Przyjete R 5C, L, Regionalny, Otwarty, 14.11.2020 zwykły
R 6B, P, Regionalny, Otwarty, 14.11.2020 zwykły
58 Mariusz Kleniuk
Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
Delicieux "M" (112) Przyjete R 14B, P, Regionalny, Otwarty, 15.11.2020 zwykły
R 15A, N, Regionalny, Eliminacje Pucharu DZJ – „Senior”, 15.11.2020 zwykły
59 Mariusz Kleniuk
Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
Geisha (111) Przyjete R 14B, P, Regionalny, Otwarty, 15.11.2020 zwykły
R 15A, N, Regionalny, Eliminacje Pucharu DZJ – „Senior”, 15.11.2020 zwykły
60 Mariusz Kleniuk
Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
Tafia Masini (100) Przyjete R 5C, L, Regionalny, Otwarty, 14.11.2020 zwykły
R 6B, P, Regionalny, Otwarty, 14.11.2020 zwykły
61 Mariusz Kleniuk
Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
Zisza"Lanka (101) Przyjete R 5C, L, Regionalny, Otwarty, 14.11.2020 zwykły
R 6B, P, Regionalny, Otwarty, 14.11.2020 zwykły
62 Paulina Klimek
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
Lady Ewita (107) Przyjete R 3A, LL, Regionalny, Eliminacje Pucharu DZJ – „Kuce”, 14.11.2020 zwykły
R 3A, LL, Regionalny, Eliminacje Pucharu DZJ – „Kuce”, 14.11.2020 zwykły
63 Michalina Kocjan
Wrocławski Klub Jeździecki
Impet (63) Przyjete T 1A, mini LL (50-60 cm), Towarzyski, Eliminacje Pucharu DZJ – „Kuce Open”, 14.11.2020 zwykły
T 9A, mini LL (50-60 cm), Towarzyski, Eliminacje Pucharu DZJ – „Kuce Open”, 15.11.2020 zwykły
64 Milena Kolawa
Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
Zentis (25) Przyjete T 2, mini LL (70-80 cm), Towarzyski, Otwarty, 14.11.2020 dokładności bez rozgrywki
R 3A, LL, Regionalny, Eliminacje Pucharu DZJ – „Kuce”, 14.11.2020 zwykły
T 10, mini LL (70-80 cm), Towarzyski, Otwarty, 15.11.2020 dokładności bez rozgrywki
R 11A, LL, Regionalny, Eliminacje Pucharu DZJ – „Kuce”, 15.11.2020 zwykły
65 Anna Kopacka
Bpk
Vicky Cristina (147) Przyjete T 2, mini LL (70-80 cm), Towarzyski, Otwarty, 14.11.2020 dokładności bez rozgrywki
T 2, mini LL (70-80 cm), Towarzyski, Otwarty, 14.11.2020 dokładności bez rozgrywki
66 Aleksandra Kozak
KJ Victor
Tercet (42) Przyjete R 11B, LL, Regionalny, Otwarty 15.11.2020 zwykły
R 11B, LL, Regionalny, Otwarty 15.11.2020 zwykły
67 Alicja Kozłowska
Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
Pokerlone (24) Przyjete R 3B, LL, Regionalny, Otwarty 14.11.2020 zwykły
R 5A, L, Regionalny, Eliminacje Pucharu DZJ – „Amator”, 14.11.2020 zwykły
R 12A, L, Regionalny, Eliminacje Pucharu DZJ – „Amator”, 15.11.2020 zwykły
R 12C, L, Regionalny, Otwarty, 15.11.2020 zwykły
68 Natalia Kozołup
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
Kolia Ewita (149) Przyjete R 6A, P, Regionalny, Eliminacje Pucharu DZJ – „Junior”, 14.11.2020 zwykły
69 Lena Kożuszyn
Black Pony
Migrena (151) Przyjete T 10, mini LL (70-80 cm), Towarzyski, Otwarty, 15.11.2020 dokładności bez rozgrywki
T 10, mini LL (70-80 cm), Towarzyski, Otwarty, 15.11.2020 dokładności bez rozgrywki
70 Izabela Krężelewska
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
Hugo Boss (144) Przyjete R 3B, LL, Regionalny, Otwarty 14.11.2020 zwykły
R 3B, LL, Regionalny, Otwarty 14.11.2020 zwykły
R 11B, LL, Regionalny, Otwarty 15.11.2020 zwykły
R 11B, LL, Regionalny, Otwarty 15.11.2020 zwykły
71 Izabela Krężelewska
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
Panama (145) Przyjete R 3B, LL, Regionalny, Otwarty 14.11.2020 zwykły
R 11B, LL, Regionalny, Otwarty 15.11.2020 zwykły
72 Aleksandra Krzyśko
JKS Jaroszówka
Sinbad (50) Przyjete R 11B, LL, Regionalny, Otwarty 15.11.2020 zwykły
R 12C, L, Regionalny, Otwarty, 15.11.2020 zwykły
73 Maria Krzywda
LKS Stragona Strzegom
November Rain (65) Przyjete R E4, Regionalny, Egzaminacyjny, 14.11.2020
R E4, Regionalny, Egzaminacyjny, 14.11.2020
R 12B, L, Regionalny, Eliminacje Pucharu DZJ – „Junior Młodszy”, 15.11.2020 zwykły
R 12B, L, Regionalny, Eliminacje Pucharu DZJ – „Junior Młodszy”, 15.11.2020 zwykły
74 Zofia Kubacka
Klub Jeździecki Bachmat
Black Jack (93) Przyjete R 6A, P, Regionalny, Eliminacje Pucharu DZJ – „Junior”, 14.11.2020 zwykły
R 7B, N, Regionalny, Otwarty, 14.11.2020 zwykły
R 14A, P, Regionalny, Eliminacje Pucharu DZJ – „Junior”, 15.11.2020 zwykły
R 15B, N, Regionalny, Otwarty, 15.11.2020 zwykły
75 Tomasz Kuczerawy
Klub Sportowy Small Cherry
Dream Z (176) Przyjete R 11B, LL, Regionalny, Otwarty 15.11.2020 zwykły
R 11B, LL, Regionalny, Otwarty 15.11.2020 zwykły
76 Kamila Kućko
Klub Jeździecki Jaroszówka
Rio's Romeo (36) Przyjete R 12B, L, Regionalny, Eliminacje Pucharu DZJ – „Junior Młodszy”, 15.11.2020 zwykły
R 12B, L, Regionalny, Eliminacje Pucharu DZJ – „Junior Młodszy”, 15.11.2020 zwykły
77 Agnieszka Kurach
Bpk
Itaka (31) Przyjete T 1B, mini LL (50-60cm), Towarzyski, Otwarty, 14.11.2020 zwykły
T 1B, mini LL (50-60cm), Towarzyski, Otwarty, 14.11.2020 zwykły
78 Nayon Lee
Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
Duette B. (122) Przyjete R 5C, L, Regionalny, Otwarty, 14.11.2020 zwykły
R 6A, P, Regionalny, Eliminacje Pucharu DZJ – „Junior”, 14.11.2020 zwykły
R 14A, P, Regionalny, Eliminacje Pucharu DZJ – „Junior”, 15.11.2020 zwykły
R 15B, N, Regionalny, Otwarty, 15.11.2020 zwykły
79 Nayon Lee
Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
King (123) Przyjete R 5C, L, Regionalny, Otwarty, 14.11.2020 zwykły
R 6A, P, Regionalny, Eliminacje Pucharu DZJ – „Junior”, 14.11.2020 zwykły
R 12C, L, Regionalny, Otwarty, 15.11.2020 zwykły
R 14A, P, Regionalny, Eliminacje Pucharu DZJ – „Junior”, 15.11.2020 zwykły
80 Lena Lis
Stw Stajnia Promyk Szklary Dolne
Nora (157) Przyjete T 1A, mini LL (50-60 cm), Towarzyski, Eliminacje Pucharu DZJ – „Kuce Open”, 14.11.2020 zwykły
T 1B, mini LL (50-60cm), Towarzyski, Otwarty, 14.11.2020 zwykły
T 9A, mini LL (50-60 cm), Towarzyski, Eliminacje Pucharu DZJ – „Kuce Open”, 15.11.2020 zwykły
81 Tymoteusz Liss
Klub Jeździecki Volta
Hulaszka (49) Przyjete R 5B, L, Regionalny, Eliminacje Pucharu DZJ – „Junior Młodszy”, 14.11.2020 zwykły
R 5C, L, Regionalny, Otwarty, 14.11.2020 zwykły
R 12B, L, Regionalny, Eliminacje Pucharu DZJ – „Junior Młodszy”, 15.11.2020 zwykły
R 12C, L, Regionalny, Otwarty, 15.11.2020 zwykły
82 Weronika Lucińska
Ludowy Klub Jeździecki Platan Wrocław
Bartek (143) Przyjete R 12C, L, Regionalny, Otwarty, 15.11.2020 zwykły
R 12C, L, Regionalny, Otwarty, 15.11.2020 zwykły
83 Bianka Łakomiec
Klub Jeździecki Volta
Cumbria (27) Przyjete R 5A, L, Regionalny, Eliminacje Pucharu DZJ – „Amator”, 14.11.2020 zwykły
R 6B, P, Regionalny, Otwarty, 14.11.2020 zwykły
R 12A, L, Regionalny, Eliminacje Pucharu DZJ – „Amator”, 15.11.2020 zwykły
R 14B, P, Regionalny, Otwarty, 15.11.2020 zwykły
84 Amelia Łuc
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
Kaszmir (106) Przyjete R 5B, L, Regionalny, Eliminacje Pucharu DZJ – „Junior Młodszy”, 14.11.2020 zwykły
R 5B, L, Regionalny, Eliminacje Pucharu DZJ – „Junior Młodszy”, 14.11.2020 zwykły
85 Pola Mariańska
Wrocławski Klub Jeździecki
Impet (89) Przyjete T 1A, mini LL (50-60 cm), Towarzyski, Eliminacje Pucharu DZJ – „Kuce Open”, 14.11.2020 zwykły
T 9A, mini LL (50-60 cm), Towarzyski, Eliminacje Pucharu DZJ – „Kuce Open”, 15.11.2020 zwykły
86 Maria Martyn
Klub Sportowy Pegaz w Chwałowicach
Sułtan (138) Przyjete R E4, Regionalny, Egzaminacyjny, 14.11.2020
R E4, Regionalny, Egzaminacyjny, 14.11.2020
87 Iga Matusiak
Black Pony
Paloma (150) Przyjete T 10, mini LL (70-80 cm), Towarzyski, Otwarty, 15.11.2020 dokładności bez rozgrywki
T 10, mini LL (70-80 cm), Towarzyski, Otwarty, 15.11.2020 dokładności bez rozgrywki
88 Rafał Mazur
Bpk
Effox (105) Przyjete T 2, mini LL (70-80 cm), Towarzyski, Otwarty, 14.11.2020 dokładności bez rozgrywki
T 2, mini LL (70-80 cm), Towarzyski, Otwarty, 14.11.2020 dokładności bez rozgrywki
89 Milena Mazurczyk
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
Armin de Monsieur (84) Przyjete R 5C, L, Regionalny, Otwarty, 14.11.2020 zwykły
R 5C, L, Regionalny, Otwarty, 14.11.2020 zwykły
90 Mikołaj Mężyk
Klub Jeździecki Partynice
Fidel (13) Przyjete T 10, mini LL (70-80 cm), Towarzyski, Otwarty, 15.11.2020 dokładności bez rozgrywki
R 11B, LL, Regionalny, Otwarty 15.11.2020 zwykły
91 Dominika Mierlak
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
Markiza (67) Przyjete R 11B, LL, Regionalny, Otwarty 15.11.2020 zwykły
R 12B, L, Regionalny, Eliminacje Pucharu DZJ – „Junior Młodszy”, 15.11.2020 zwykły
92 Agnieszka Mierzwińska
Klub Sportowy Pegaz w Chwałowicach
Emma (15) Przyjete R 6B, P, Regionalny, Otwarty, 14.11.2020 zwykły
R 7B, N, Regionalny, Otwarty, 14.11.2020 zwykły
93 Karol Miklas
Klub Jeździecki Jaroszówka
Eroika (52) Przyjete R 11A, LL, Regionalny, Eliminacje Pucharu DZJ – „Kuce”, 15.11.2020 zwykły
R 11A, LL, Regionalny, Eliminacje Pucharu DZJ – „Kuce”, 15.11.2020 zwykły
94 Ewa Milian
Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
Saul T (21) Przyjete R 5A, L, Regionalny, Eliminacje Pucharu DZJ – „Amator”, 14.11.2020 zwykły
R 5C, L, Regionalny, Otwarty, 14.11.2020 zwykły
R 12A, L, Regionalny, Eliminacje Pucharu DZJ – „Amator”, 15.11.2020 zwykły
R 12C, L, Regionalny, Otwarty, 15.11.2020 zwykły
95 Agata Miłowska
Łużyckie Stowarzyszenie Rekreacyjno-Sportowe Na Koń w Łagowie
Carlos (139) Przyjete R 5B, L, Regionalny, Eliminacje Pucharu DZJ – „Junior Młodszy”, 14.11.2020 zwykły
R 12B, L, Regionalny, Eliminacje Pucharu DZJ – „Junior Młodszy”, 15.11.2020 zwykły
R 14B, P, Regionalny, Otwarty, 15.11.2020 zwykły
96 Julia Nowak
Klub Jeździecki " Dworzysko "
Mejson (164) Przyjete R 5C, L, Regionalny, Otwarty, 14.11.2020 zwykły
R 6A, P, Regionalny, Eliminacje Pucharu DZJ – „Junior”, 14.11.2020 zwykły
R 12C, L, Regionalny, Otwarty, 15.11.2020 zwykły
R 14A, P, Regionalny, Eliminacje Pucharu DZJ – „Junior”, 15.11.2020 zwykły
97 Ekaterina Orlova
Klub Jeździecki Bachmat
Bero (98) Przyjete T 1B, mini LL (50-60cm), Towarzyski, Otwarty, 14.11.2020 zwykły
T 1B, mini LL (50-60cm), Towarzyski, Otwarty, 14.11.2020 zwykły
98 Wiktoria Pałys
BPK
Awatara (117) Przyjete T 1A, mini LL (50-60 cm), Towarzyski, Eliminacje Pucharu DZJ – „Kuce Open”, 14.11.2020 zwykły
T 1A, mini LL (50-60 cm), Towarzyski, Eliminacje Pucharu DZJ – „Kuce Open”, 14.11.2020 zwykły
T 9A, mini LL (50-60 cm), Towarzyski, Eliminacje Pucharu DZJ – „Kuce Open”, 15.11.2020 zwykły
T 9A, mini LL (50-60 cm), Towarzyski, Eliminacje Pucharu DZJ – „Kuce Open”, 15.11.2020 zwykły
99 Natasza Pasternak
Lkj Hippologia Strzegom
Kasablanka (181) Przyjete T 10, mini LL (70-80 cm), Towarzyski, Otwarty, 15.11.2020 dokładności bez rozgrywki
T 10, mini LL (70-80 cm), Towarzyski, Otwarty, 15.11.2020 dokładności bez rozgrywki
100 Michalina Paterska
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
Costarica (68) Przyjete T 1B, mini LL (50-60cm), Towarzyski, Otwarty, 14.11.2020 zwykły
T 1B, mini LL (50-60cm), Towarzyski, Otwarty, 14.11.2020 zwykły
T 10, mini LL (70-80 cm), Towarzyski, Otwarty, 15.11.2020 dokładności bez rozgrywki
T 10, mini LL (70-80 cm), Towarzyski, Otwarty, 15.11.2020 dokładności bez rozgrywki
101 Magdalena Pawłowicz
SRJ Galopuj z nami
Bohun (120) Przyjete T 1B, mini LL (50-60cm), Towarzyski, Otwarty, 14.11.2020 zwykły
T 1B, mini LL (50-60cm), Towarzyski, Otwarty, 14.11.2020 zwykły
102 Nikola Pelc
Klub Jeździecki Ślęża
Dakota (177) Przyjete R E4, Regionalny, Egzaminacyjny, 14.11.2020
R E4, Regionalny, Egzaminacyjny, 14.11.2020
103 Kinga Piasecka
Wrocławski Klub Jeździecki
Fidel (13) Przyjete T 2, mini LL (70-80 cm), Towarzyski, Otwarty, 14.11.2020 dokładności bez rozgrywki
R 3B, LL, Regionalny, Otwarty 14.11.2020 zwykły
104 Wiktoria Płuciennik
Wrocławski Klub Jeździecki
Morepark Ad Alta (124) Przyjete R 3A, LL, Regionalny, Eliminacje Pucharu DZJ – „Kuce”, 14.11.2020 zwykły
R 11A, LL, Regionalny, Eliminacje Pucharu DZJ – „Kuce”, 15.11.2020 zwykły
105 Alicja Poniatowska
Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
Manchester 0012 (18) Przyjete R 5B, L, Regionalny, Eliminacje Pucharu DZJ – „Junior Młodszy”, 14.11.2020 zwykły
R 12B, L, Regionalny, Eliminacje Pucharu DZJ – „Junior Młodszy”, 15.11.2020 zwykły
106 Alicja Poniatowska
Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
Stroming Ahead (19) Przyjete T 2, mini LL (70-80 cm), Towarzyski, Otwarty, 14.11.2020 dokładności bez rozgrywki
R 3A, LL, Regionalny, Eliminacje Pucharu DZJ – „Kuce”, 14.11.2020 zwykły
R 11A, LL, Regionalny, Eliminacje Pucharu DZJ – „Kuce”, 15.11.2020 zwykły
R 11B, LL, Regionalny, Otwarty 15.11.2020 zwykły
107 Maja Protasiewicz
BPK
Diana (82) Przyjete R 5C, L, Regionalny, Otwarty, 14.11.2020 zwykły
R 5C, L, Regionalny, Otwarty, 14.11.2020 zwykły
R 12C, L, Regionalny, Otwarty, 15.11.2020 zwykły
R 12C, L, Regionalny, Otwarty, 15.11.2020 zwykły
108 Hanna Prus
KJ Jaroszówka
Alcorl G (58) Przyjete T 10, mini LL (70-80 cm), Towarzyski, Otwarty, 15.11.2020 dokładności bez rozgrywki
109 Martyna Rams
Królewski Klub Jeździecki "Wiktoria"
Snikers (125) Przyjete T 1A, mini LL (50-60 cm), Towarzyski, Eliminacje Pucharu DZJ – „Kuce Open”, 14.11.2020 zwykły
T 2, mini LL (70-80 cm), Towarzyski, Otwarty, 14.11.2020 dokładności bez rozgrywki
T 9A, mini LL (50-60 cm), Towarzyski, Eliminacje Pucharu DZJ – „Kuce Open”, 15.11.2020 zwykły
T 10, mini LL (70-80 cm), Towarzyski, Otwarty, 15.11.2020 dokładności bez rozgrywki
110 Bartłomiej Rogaczewski
Klub Jeździecki " Dworzysko "
Kłos (165) Przyjete R 3B, LL, Regionalny, Otwarty 14.11.2020 zwykły
R 3B, LL, Regionalny, Otwarty 14.11.2020 zwykły
R 12C, L, Regionalny, Otwarty, 15.11.2020 zwykły
R 12C, L, Regionalny, Otwarty, 15.11.2020 zwykły
111 Ilona Różalska
Klub Jeździecki Volta
Junak (26) Przyjete R 5A, L, Regionalny, Eliminacje Pucharu DZJ – „Amator”, 14.11.2020 zwykły
R 5A, L, Regionalny, Eliminacje Pucharu DZJ – „Amator”, 14.11.2020 zwykły
R 5C, L, Regionalny, Otwarty, 14.11.2020 zwykły
R 11B, LL, Regionalny, Otwarty 15.11.2020 zwykły
R 11B, LL, Regionalny, Otwarty 15.11.2020 zwykły
112 Izabella Rubiś
Bez Przynależności Klubowej D O S
Deniro (121) Przyjete R 5A, L, Regionalny, Eliminacje Pucharu DZJ – „Amator”, 14.11.2020 zwykły
R 12A, L, Regionalny, Eliminacje Pucharu DZJ – „Amator”, 15.11.2020 zwykły
113 Zofia Rucińska
Klub Jeździecki Volta
Bazalt (28) Przyjete R 5B, L, Regionalny, Eliminacje Pucharu DZJ – „Junior Młodszy”, 14.11.2020 zwykły
R 6B, P, Regionalny, Otwarty, 14.11.2020 zwykły
R 12B, L, Regionalny, Eliminacje Pucharu DZJ – „Junior Młodszy”, 15.11.2020 zwykły
R 14B, P, Regionalny, Otwarty, 15.11.2020 zwykły
114 Julia Rybarczyk
Jeździecki Klub Michałów
Dark Knight Ph (172) Przyjete R 5C, L, Regionalny, Otwarty, 14.11.2020 zwykły
R 5C, L, Regionalny, Otwarty, 14.11.2020 zwykły
115 Aleksandra Rzepa
Klub Jeździecki Volta
Delta Du Lys AA (12) Przyjete R 3B, LL, Regionalny, Otwarty 14.11.2020 zwykły
R 3B, LL, Regionalny, Otwarty 14.11.2020 zwykły
116 Borzysława Sikorska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Valiant Lady (173) Przyjete R 3B, LL, Regionalny, Otwarty 14.11.2020 zwykły
R 3B, LL, Regionalny, Otwarty 14.11.2020 zwykły
117 Zuzanna Siwek
Klub Sportowy Small Cherry
Fantasie (53) Przyjete R 6B, P, Regionalny, Otwarty, 14.11.2020 zwykły
R 7B, N, Regionalny, Otwarty, 14.11.2020 zwykły
R 14B, P, Regionalny, Otwarty, 15.11.2020 zwykły
R 15B, N, Regionalny, Otwarty, 15.11.2020 zwykły
118 Filip Skrzyczyński
Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
Dragon (158) Przyjete R 5C, L, Regionalny, Otwarty, 14.11.2020 zwykły
R 6B, P, Regionalny, Otwarty, 14.11.2020 zwykły
119 Jarosław Skrzyczyński
Klub Jeździecki Agro-Handel
Kentucky VDL (160) Przyjete R 6B, P, Regionalny, Otwarty, 14.11.2020 zwykły
R 7B, N, Regionalny, Otwarty, 14.11.2020 zwykły
120 Jarosław Skrzyczyński
Klub Jeździecki Agro-Handel
Santos Hippica (159) Przyjete R 6B, P, Regionalny, Otwarty, 14.11.2020 zwykły
R 7B, N, Regionalny, Otwarty, 14.11.2020 zwykły
121 Patryk Skrzyczyński
Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
Gverdi (161) Przyjete R 5C, L, Regionalny, Otwarty, 14.11.2020 zwykły
R 6B, P, Regionalny, Otwarty, 14.11.2020 zwykły
122 Artur Społowicz
Klub Jeździecki Jaroszówka
Dolce Bie (54) Przyjete R 7A, N, Regionalny, Eliminacje Pucharu DZJ – „Senior”, 14.11.2020 zwykły
123 Artur Społowicz
Klub Jeździecki Jaroszówka
Dolfus (56) Przyjete R 6B, P, Regionalny, Otwarty, 14.11.2020 zwykły
124 Artur Społowicz
Klub Jeździecki Jaroszówka
Wybieg (55) Przyjete R 7A, N, Regionalny, Eliminacje Pucharu DZJ – „Senior”, 14.11.2020 zwykły
125 Zuzanna Społowicz
Klub Jeździecki Jaroszówka
Alcorl G (58) Przyjete T 10, mini LL (70-80 cm), Towarzyski, Otwarty, 15.11.2020 dokładności bez rozgrywki
126 Zuzanna Społowicz
Klub Jeździecki Jaroszówka
Bankier (59) Przyjete R 12C, L, Regionalny, Otwarty, 15.11.2020 zwykły
R 14A, P, Regionalny, Eliminacje Pucharu DZJ – „Junior”, 15.11.2020 zwykły
127 Zuzanna Społowicz
Klub Jeździecki Jaroszówka
Juria (57) Przyjete R 5B, L, Regionalny, Eliminacje Pucharu DZJ – „Junior Młodszy”, 14.11.2020 zwykły
R 5B, L, Regionalny, Eliminacje Pucharu DZJ – „Junior Młodszy”, 14.11.2020 zwykły
128 Justyna Staniewska
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
Juane Loo (174) Przyjete R 5C, L, Regionalny, Otwarty, 14.11.2020 zwykły
129 Justyna Staniewska
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
Silvio Son 56 (175) Przyjete R 6B, P, Regionalny, Otwarty, 14.11.2020 zwykły
R 7B, N, Regionalny, Otwarty, 14.11.2020 zwykły
130 Alicja Staszak
Bez Przynależności Klubowej D O S
Sicilia (116) Przyjete R 5C, L, Regionalny, Otwarty, 14.11.2020 zwykły
R 6B, P, Regionalny, Otwarty, 14.11.2020 zwykły
131 Alicja Szafranek
BPK
Łazar (134) Przyjete T 1B, mini LL (50-60cm), Towarzyski, Otwarty, 14.11.2020 zwykły
132 Magda Szlachta
Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
Selma-r (170) Przyjete T 2, mini LL (70-80 cm), Towarzyski, Otwarty, 14.11.2020 dokładności bez rozgrywki
T 10, mini LL (70-80 cm), Towarzyski, Otwarty, 15.11.2020 dokładności bez rozgrywki
133 Klara Szmigiel
Black Pony
Pasja (152) Przyjete T 10, mini LL (70-80 cm), Towarzyski, Otwarty, 15.11.2020 dokładności bez rozgrywki
T 10, mini LL (70-80 cm), Towarzyski, Otwarty, 15.11.2020 dokładności bez rozgrywki
134 Michalina Szmuc
Klub Sportowy Pegaz w Chwałowicach
Citizen (14) Przyjete R 5C, L, Regionalny, Otwarty, 14.11.2020 zwykły
R 6B, P, Regionalny, Otwarty, 14.11.2020 zwykły
135 Nikola Szołdra
Bpk
Harmonia (88) Przyjete R 11B, LL, Regionalny, Otwarty 15.11.2020 zwykły
R 11B, LL, Regionalny, Otwarty 15.11.2020 zwykły
136 Nikola Szołdra
Bpk
Menai Ramirez 95221 (137) Przyjete T 9B, mini LL (50-60cm), Towarzyski, Otwarty, 15.11.2020 zwykły
T 9B, mini LL (50-60cm), Towarzyski, Otwarty, 15.11.2020 zwykły
137 Beata Szuber
Klub Jeździecki Bachmat
Chaber (91) Przyjete T 2, mini LL (70-80 cm), Towarzyski, Otwarty, 14.11.2020 dokładności bez rozgrywki
T 2, mini LL (70-80 cm), Towarzyski, Otwarty, 14.11.2020 dokładności bez rozgrywki
138 Beata Szuber
Klub Jeździecki Bachmat
Charles de Gaulle (92) Przyjete R 5C, L, Regionalny, Otwarty, 14.11.2020 zwykły
R 5C, L, Regionalny, Otwarty, 14.11.2020 zwykły
139 Beata Szuber
Klub Jeździecki Bachmat
Manila S (90) Przyjete R 7A, N, Regionalny, Eliminacje Pucharu DZJ – „Senior”, 14.11.2020 zwykły
R 8, C, Regionalny, Otwarty, 14.11.2020 zwykły
140 Paulina Szulc
KS Pegaz Chwałowice
Bakszysz (135) Przyjete R 5C, L, Regionalny, Otwarty, 14.11.2020 zwykły
R 5C, L, Regionalny, Otwarty, 14.11.2020 zwykły
141 Maja Szymanowska
Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
Sara (171) Przyjete T 1A, mini LL (50-60 cm), Towarzyski, Eliminacje Pucharu DZJ – „Kuce Open”, 14.11.2020 zwykły
T 2, mini LL (70-80 cm), Towarzyski, Otwarty, 14.11.2020 dokładności bez rozgrywki
T 9A, mini LL (50-60 cm), Towarzyski, Eliminacje Pucharu DZJ – „Kuce Open”, 15.11.2020 zwykły
T 10, mini LL (70-80 cm), Towarzyski, Otwarty, 15.11.2020 dokładności bez rozgrywki
142 Hanna Szyszka
Wrocławski Klub Jeździecki
Muzka (80) Przyjete T 1A, mini LL (50-60 cm), Towarzyski, Eliminacje Pucharu DZJ – „Kuce Open”, 14.11.2020 zwykły
T 9A, mini LL (50-60 cm), Towarzyski, Eliminacje Pucharu DZJ – „Kuce Open”, 15.11.2020 zwykły
143 Maciej Teska
Ludowy Klub Jeździecki Platan Wrocław
Czester (166) Przyjete R 12C, L, Regionalny, Otwarty, 15.11.2020 zwykły
R 12C, L, Regionalny, Otwarty, 15.11.2020 zwykły
R 12C, L, Regionalny, Otwarty, 15.11.2020 zwykły
144 Iga Tokarska
Klub Jeździecki Bachmat
Chardonnay (9) Przyjete R 6B, P, Regionalny, Otwarty, 14.11.2020 zwykły
R 7A, N, Regionalny, Eliminacje Pucharu DZJ – „Senior”, 14.11.2020 zwykły
145 Iga Tokarska
Klub Jeździecki Bachmat
Fly High Innuendo (10) Przyjete R 5C, L, Regionalny, Otwarty, 14.11.2020 zwykły
R 5C, L, Regionalny, Otwarty, 14.11.2020 zwykły
R 12C, L, Regionalny, Otwarty, 15.11.2020 zwykły
R 14B, P, Regionalny, Otwarty, 15.11.2020 zwykły
146 Jacek Piotr Tokarski
Klub Jeździecki Bachmat
Casall Azzurro (97) Przyjete R 6B, P, Regionalny, Otwarty, 14.11.2020 zwykły
R 7A, N, Regionalny, Eliminacje Pucharu DZJ – „Senior”, 14.11.2020 zwykły
R 14B, P, Regionalny, Otwarty, 15.11.2020 zwykły
R 15A, N, Regionalny, Eliminacje Pucharu DZJ – „Senior”, 15.11.2020 zwykły
147 Julia Tomczyk
Klub Sportowy Small Cherry
Afryka BH (45) Przyjete R 6B, P, Regionalny, Otwarty, 14.11.2020 zwykły
R 7A, N, Regionalny, Eliminacje Pucharu DZJ – „Senior”, 14.11.2020 zwykły
148 Julia Tomczyk
Klub Sportowy Small Cherry
Antonia (85) Odrzucone R 7B, N, Regionalny, Otwarty, 14.11.2020 zwykły
R 8, C, Regionalny, Otwarty, 14.11.2020 zwykły
149 Julia Tomczyk
Klub Sportowy Small Cherry
Zentoro GT (86) Przyjete R 5C, L, Regionalny, Otwarty, 14.11.2020 zwykły
R 6B, P, Regionalny, Otwarty, 14.11.2020 zwykły
150 Maja Turoń
Wrocławski Klub Jeździecki
Midas (62) Przyjete T 1A, mini LL (50-60 cm), Towarzyski, Eliminacje Pucharu DZJ – „Kuce Open”, 14.11.2020 zwykły
T 9A, mini LL (50-60 cm), Towarzyski, Eliminacje Pucharu DZJ – „Kuce Open”, 15.11.2020 zwykły
151 Patrycja Urbaniak
Klub Jeździecki Jaroszówka
Klon (43) Przyjete R 12B, L, Regionalny, Eliminacje Pucharu DZJ – „Junior Młodszy”, 15.11.2020 zwykły
R 14B, P, Regionalny, Otwarty, 15.11.2020 zwykły
152 Weronika Urbaniak
KSK VOLMAR Smarchowice Wielkie
Jacky (47) Przyjete T 10, mini LL (70-80 cm), Towarzyski, Otwarty, 15.11.2020 dokładności bez rozgrywki
T 10, mini LL (70-80 cm), Towarzyski, Otwarty, 15.11.2020 dokładności bez rozgrywki
153 Dominika Warmus
Łużyckie Stowarzyszenie Rekreacyjno-Sportowe Na Koń w Łagowie
All'aria Aporta - WM (3) Przyjete R 5C, L, Regionalny, Otwarty, 14.11.2020 zwykły
R 5C, L, Regionalny, Otwarty, 14.11.2020 zwykły
R 6B, P, Regionalny, Otwarty, 14.11.2020 zwykły
154 Dominika Warmus
Łużyckie Stowarzyszenie Rekreacyjno-Sportowe Na Koń w Łagowie
Hannibal WM (2) Przyjete R 5C, L, Regionalny, Otwarty, 14.11.2020 zwykły
R 6B, P, Regionalny, Otwarty, 14.11.2020 zwykły
155 Rafał Warsz
Wrocławski Klub Jeździecki
Pentagon-k (11) Przyjete T 1A, mini LL (50-60 cm), Towarzyski, Eliminacje Pucharu DZJ – „Kuce Open”, 14.11.2020 zwykły
T 9A, mini LL (50-60 cm), Towarzyski, Eliminacje Pucharu DZJ – „Kuce Open”, 15.11.2020 zwykły
156 Gabriela Warszewska
BPK
Doyaline (118) Przyjete T 1B, mini LL (50-60cm), Towarzyski, Otwarty, 14.11.2020 zwykły
T 1B, mini LL (50-60cm), Towarzyski, Otwarty, 14.11.2020 zwykły
T 9B, mini LL (50-60cm), Towarzyski, Otwarty, 15.11.2020 zwykły
T 9B, mini LL (50-60cm), Towarzyski, Otwarty, 15.11.2020 zwykły
157 Zuzanna Wawer
Bpk
Szybka (17) Przyjete T 1B, mini LL (50-60cm), Towarzyski, Otwarty, 14.11.2020 zwykły
158 Hanna Wedmańska
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
Łajka II (69) Przyjete R E4, Regionalny, Egzaminacyjny, 14.11.2020
R E4, Regionalny, Egzaminacyjny, 14.11.2020
R 12B, L, Regionalny, Eliminacje Pucharu DZJ – „Junior Młodszy”, 15.11.2020 zwykły
R 12B, L, Regionalny, Eliminacje Pucharu DZJ – „Junior Młodszy”, 15.11.2020 zwykły
159 Iga Weiss
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
Valkiria (102) Przyjete R E4, Regionalny, Egzaminacyjny, 14.11.2020
R E4, Regionalny, Egzaminacyjny, 14.11.2020
160 Emilia Wieczorek
Klub Jeździecki Royal
Andromeda (129) Przyjete R 5C, L, Regionalny, Otwarty, 14.11.2020 zwykły
R 6B, P, Regionalny, Otwarty, 14.11.2020 zwykły
R 12C, L, Regionalny, Otwarty, 15.11.2020 zwykły
R 14B, P, Regionalny, Otwarty, 15.11.2020 zwykły
161 Zuzanna Wiewióra
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
Pirella (38) Przyjete R 3B, LL, Regionalny, Otwarty 14.11.2020 zwykły
R 3B, LL, Regionalny, Otwarty 14.11.2020 zwykły
162 Róża Wiraszka
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
Monario (70) Przyjete R 3B, LL, Regionalny, Otwarty 14.11.2020 zwykły
R 5B, L, Regionalny, Eliminacje Pucharu DZJ – „Junior Młodszy”, 14.11.2020 zwykły
R 12B, L, Regionalny, Eliminacje Pucharu DZJ – „Junior Młodszy”, 15.11.2020 zwykły
R 12B, L, Regionalny, Eliminacje Pucharu DZJ – „Junior Młodszy”, 15.11.2020 zwykły
163 Julia Włoch
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
Fleur de la'Rose (16) Przyjete R 3B, LL, Regionalny, Otwarty 14.11.2020 zwykły
R 5B, L, Regionalny, Eliminacje Pucharu DZJ – „Junior Młodszy”, 14.11.2020 zwykły
164 Martyna Zielińska
Klub Sportowy Pegaz w Chwałowicach
Nahala GP Z (7) Przyjete R 5C, L, Regionalny, Otwarty, 14.11.2020 zwykły
R 6A, P, Regionalny, Eliminacje Pucharu DZJ – „Junior”, 14.11.2020 zwykły
R 12C, L, Regionalny, Otwarty, 15.11.2020 zwykły
R 14A, P, Regionalny, Eliminacje Pucharu DZJ – „Junior”, 15.11.2020 zwykły
165 Martyna Zielińska
Klub Sportowy Pegaz w Chwałowicach
Rexonea-P (6) Przyjete R 8, C, Regionalny, Otwarty, 14.11.2020 zwykły
R 16, C, Regionalny, Otwarty, 15.11.2020 zwykły
166 Martyna Ziemba
Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
Selma-r (170) Przyjete T 1B, mini LL (50-60cm), Towarzyski, Otwarty, 14.11.2020 zwykły
T 9B, mini LL (50-60cm), Towarzyski, Otwarty, 15.11.2020 zwykły
1
Wrocławski Klub Jeździecki
2
Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
4
Klub Jeździecki Partynice
10
Wrocławski Klub Jeździecki
11
Wrocławski Klub Jeździecki
12
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
13
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
14
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
15
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
16
Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
17
Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
18
Akademia Sportów Konnych Świerklaniec
20
Stw Stajnia Promyk Szklary Dolne
23
Królewski Klub Jeździecki "Wiktoria"
24
Klub Jeździecki Stajnia S.S. Jakubów
26
Klub Jeździecki Bachmat
28
Bez Przynależności Klubowej D O S
33
Klub Jeździecki Picador
34
Klub Jeździecki Wrocław
37
KSK VOLMAR Smarchowice Wielkie
39
Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
41
Królewski Klub Jeździecki "Wiktoria"
42
Klub Jeździecki Picador
44
Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
45
Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
46
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
51
Stw Stajnia Promyk Szklary Dolne
52
Królewski Klub Jeździecki "Wiktoria"
54
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
56
Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
57
Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
58
Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
59
Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
60
Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
61
Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
62
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
63
Wrocławski Klub Jeździecki
64
Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
67
Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
68
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
70
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
71
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
75
Klub Sportowy Small Cherry
76
Klub Jeździecki Jaroszówka
78
Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
79
Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
80
Stw Stajnia Promyk Szklary Dolne
82
Ludowy Klub Jeździecki Platan Wrocław
84
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
85
Wrocławski Klub Jeździecki
86
Klub Sportowy Pegaz w Chwałowicach
89
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
90
Klub Jeździecki Partynice
91
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
92
Klub Sportowy Pegaz w Chwałowicach
93
Klub Jeździecki Jaroszówka
94
Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
95
Łużyckie Stowarzyszenie Rekreacyjno-Sportowe Na Koń w Łagowie
96
Klub Jeździecki " Dworzysko "
97
Klub Jeździecki Bachmat
100
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
102
Klub Jeździecki Ślęża
103
Wrocławski Klub Jeździecki
105
Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
106
Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
109
Królewski Klub Jeździecki "Wiktoria"
110
Klub Jeździecki " Dworzysko "
111
Klub Jeździecki Volta
112
Bez Przynależności Klubowej D O S
113
Klub Jeździecki Volta
116
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
117
Klub Sportowy Small Cherry
118
Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
121
Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
122
Klub Jeździecki Jaroszówka
123
Klub Jeździecki Jaroszówka
124
Klub Jeździecki Jaroszówka
125
Klub Jeździecki Jaroszówka
126
Klub Jeździecki Jaroszówka
127
Klub Jeździecki Jaroszówka
128
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
129
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
130
Bez Przynależności Klubowej D O S
132
Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
134
Klub Sportowy Pegaz w Chwałowicach
137
Klub Jeździecki Bachmat
139
Klub Jeździecki Bachmat
141
Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
142
Wrocławski Klub Jeździecki
143
Ludowy Klub Jeździecki Platan Wrocław
144
Klub Jeździecki Bachmat
147
Klub Sportowy Small Cherry
148
Klub Sportowy Small Cherry
149
Klub Sportowy Small Cherry
150
Wrocławski Klub Jeździecki
151
Klub Jeździecki Jaroszówka
152
KSK VOLMAR Smarchowice Wielkie
153
Łużyckie Stowarzyszenie Rekreacyjno-Sportowe Na Koń w Łagowie
154
Łużyckie Stowarzyszenie Rekreacyjno-Sportowe Na Koń w Łagowie
155
Wrocławski Klub Jeździecki
158
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
159
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
161
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
162
Ludowy Klub Sportowy Stragona w Strzegomiu
163
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
164
Klub Sportowy Pegaz w Chwałowicach
165
Klub Sportowy Pegaz w Chwałowicach
166
Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl