Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

HZRiT Skoki przez przeszkody KJ Lider Radzionków Pełen ekran
2023-03-25 - 2023-03-26
Liczba przyjętych koni: 54
Liczba przyjętych zawodników: 54
Nr Zawodnik Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Martyna Barczyk
Bez Przynależności Klubowej S L A
Alberjim (41) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-03-25
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-03-25
2 Weronika Bloch
Bez Przynależności Klubowej S L A
Interesant (50) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-03-25
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-03-25
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-03-25
3 Maja Bojarczuk
Jeździecki Klub Sportowy Equi-Verso Jastrzębie Zdrój
Quatra B (7) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-03-25
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-03-25
4 Patrycja Brzoska
BPK
Fantazja (56) Przyjete 1- mini LL 60 cm Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-03-25
2- mini LL 70 cm Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-03-25
2- mini LL 70 cm Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-03-25
5 Bianka Chmielewska
Klub Jeździecki Pro Horses
Shiro G (3) Odrzucone 2- mini LL 70 cm Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-03-25
3- mini LL 80 cm Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-03-25
10 - mini LL 70 cm Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-03-26
11- mini LL 80 cm Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-03-26
6 Kamila Czartoryska
Piaff Equestrian
Fleure D'elle (9) Przyjete 7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-03-25
8 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-03-25
15 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-03-26
17 - C, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2023-03-26
7 Przemysław Czekaj
Piaff Equestrian
Campari (10) Przyjete 15 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-03-26
17 - C, Zawody Regionalne, O wzrastającym stopniu trudności z jokerem (Art. 269.5), 2023-03-26
8 Przemysław Czekaj
Piaff Equestrian
Casper Obolensky (12) Przyjete 3- mini LL 80 cm Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-03-25
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-03-25
9 Przemysław Czekaj
Piaff Equestrian
Deianeira Z (11) Przyjete 15 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-03-26
16 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-03-26
10 Karolina Czerwik
Klub Jeździecki "Laredo"
Magnat (59) Przyjete 13 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-03-26
13 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-03-26
11 Alicja Czubak
BPK
Krys Like (23) Przyjete 2- mini LL 70 cm Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-03-25
2- mini LL 70 cm Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-03-25
3- mini LL 80 cm Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-03-25
12 Karolina Danak
Vanto Jumping Team
Vidar "M" (48) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-03-25
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-03-25
13 Jagoda Faber
Bpk
Burza (16) Przyjete 9 - mini LL 60 cm Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-03-26
9 - mini LL 60 cm Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-03-26
14 Magdalena Ferdyn
ASK Świerklaniec
De - L'aurora Z Oczekuje na przyjęcie 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-03-25
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-03-25
15 Zuzanna Gomoluch
Bpk
Flip (43) Przyjete 1- mini LL 60 cm Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-03-25
1- mini LL 60 cm Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-03-25
2- mini LL 70 cm Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-03-25
9 - mini LL 60 cm Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-03-26
10 - mini LL 70 cm Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-03-26
16 Irena Grzesik
Bez Przynależności Klubowej S L A
Pablo Paero (22) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-03-25
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-03-25
12 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-03-26
13 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-03-26
17 Ewa Jaglarz
Bez Przynależności Klubowej S L A
Prymus (20) Przyjete 2- mini LL 70 cm Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-03-25
2- mini LL 70 cm Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-03-25
18 Julia Jaglarz
Vanto Jumping Team
RICCOLA (17) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-03-25
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-03-25
19 Julia Kaiser
Gold Cavalo
Rumin Fk (27) Przyjete 2- mini LL 70 cm Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-03-25
2- mini LL 70 cm Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-03-25
3- mini LL 80 cm Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-03-25
20 Zuzanna Klak
ASK Świerklaniec
Cartogran's Star (5) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-03-25
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-03-25
14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-03-26
15 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-03-26
21 Karolina Kobylec
BPK
Garus (34) Przyjete 13 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-03-26
22 Amanda Kolińska
KJ Vena Rogoźnik
Gijsbertha (6) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-03-25
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-03-25
15 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-03-26
16 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-03-26
23 Natalia Kopka
Piaff Equestrian
Paloma (8) Przyjete 2- mini LL 70 cm Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-03-25
3- mini LL 80 cm Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-03-25
24 Wojciech Korzeczek
Klub Jeździecki Global
Fredora (4) Odrzucone 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-03-25
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-03-25
14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-03-26
15 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-03-26
25 Maja Kucharska
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Vossie (25) Przyjete 2- mini LL 70 cm Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-03-25
3- mini LL 80 cm Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-03-25
10 - mini LL 70 cm Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-03-26
11- mini LL 80 cm Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-03-26
26 Matylda Kuhnel
BPK
Fantazja (54) Przyjete 1- mini LL 60 cm Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-03-25
9 - mini LL 60 cm Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-03-26
9 - mini LL 60 cm Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-03-26
27 Magdalena Leżucha
KJ Vena Rogoźnik
Discovery (32) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-03-25
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-03-25
12 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-03-26
12 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-03-26
28 Martyna Łączna
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
El Unico Z (1) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-03-25
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-03-25
29 Katarzyna Łopatka
Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
Romania (14) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-03-25
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-03-25
14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-03-26
15 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-03-26
30 Alicja łuczak
Bpk
Simba (18) Przyjete 1- mini LL 60 cm Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-03-25
1- mini LL 60 cm Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-03-25
2- mini LL 70 cm Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-03-25
31 Emilia Maciejewicz
BPK
Winda (57) Przyjete 2- mini LL 70 cm Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-03-25
2- mini LL 70 cm Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-03-25
32 Malwina Marekwia
Bez Przynależności Klubowej S L A
Las Vegas (28) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-03-25
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-03-25
33 Gabriela Markowska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Kortina (52) Przyjete 9 - mini LL 60 cm Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-03-26
9 - mini LL 60 cm Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-03-26
34 Nadia Masłoń
Bez Przynależności Klubowej S L A
Bistral (49) Przyjete 1- mini LL 60 cm Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-03-25
1- mini LL 60 cm Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-03-25
10 - mini LL 70 cm Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-03-26
10 - mini LL 70 cm Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-03-26
35 Wiktoria Mika
Bpk
Bonanza (19) Przyjete 11- mini LL 80 cm Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-03-26
11- mini LL 80 cm Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-03-26
36 Alina Mikołajczyk
Kj Lider Radzionków
Alarm (2) Odrzucone 3- mini LL 80 cm Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-03-25
12 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-03-26
37 Judyta Myszkowska
BPK
Tornado (21) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-03-25
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-03-25
38 Nadia Ogon
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso
Walkiria (38) Przyjete 1- mini LL 60 cm Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-03-25
1- mini LL 60 cm Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-03-25
2- mini LL 70 cm Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-03-25
39 Marcin Olszowski
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Hypnodancer (47) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-03-25
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-03-25
13 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-03-26
14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-03-26
40 Anna Pietruszka
Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
Sarannah (31) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-03-25
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-03-25
13 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-03-26
13 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-03-26
41 Filip Piwowarczyk
Piaff equestrian
Julien (13) Przyjete 2- mini LL 70 cm Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-03-25
3- mini LL 80 cm Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-03-25
42 Pola Podsiadły
Bez Przynależności Klubowej S L A
Horest (42) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-03-25
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-03-25
43 Alicja Podwysocka
BPK
Winda (55) Przyjete 2- mini LL 70 cm Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-03-25
10 - mini LL 70 cm Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-03-26
11- mini LL 80 cm Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-03-26
44 Hanna Połtowicz
Klub Jeździecki Facimiech
Hit Me Zagorka (30) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-03-25
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-03-25
13 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-03-26
13 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-03-26
45 Zuzanna Puczyńska
Klub Jeździecki "Laredo"
Balou Caretino (44) Przyjete 14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-03-26
15 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-03-26
46 Kaja Sanokowska
Klub Jeździecki Facimiech
Allubet (35) Przyjete 7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-03-25
8 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-03-25
15 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-03-26
16 - N1, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-03-26
47 Julia Serafin
Bez Przynależności Klubowej S L A
Leda Naja - W (36) Przyjete 10 - mini LL 70 cm Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-03-26
10 - mini LL 70 cm Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-03-26
11- mini LL 80 cm Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-03-26
48 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Laurencja (58) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-03-25
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-03-25
14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-03-26
15 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-03-26
49 Aleksander Sobczyk
Bez Przynależności Klubowej S L A
Carynka Z Sadyby (51) Przyjete 10 - mini LL 70 cm Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-03-26
11- mini LL 80 cm Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-03-26
50 Małgorzata Starak
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Kofeina Pa–Bo–Ma (29) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-03-25
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-03-25
14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-03-26
15 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-03-26
51 Aleksandra Szafran
Klub Jeździecki Facimiech
Panamera 13 (26) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-03-25
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-03-25
13 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-03-26
14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-03-26
52 Maria Szuba
Klub Jeździecki Facimiech
Drako (37) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-03-25
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-03-25
14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-03-26
15 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-03-26
53 Helena Ślązak
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Tores-P (46) Przyjete 3- mini LL 80 cm Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-03-25
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-03-25
54 Nadia Wawrzkiewicz
BPK
Colvin H (15) Przyjete 1- mini LL 60 cm Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-03-25
1- mini LL 60 cm Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-03-25
55 Paulina Wielgórska-Zdebel
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Abigej II ZW (40) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-03-25
4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-03-25
12 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-03-26
12 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-03-26
56 Paulina Wielgórska-Zdebel
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Cornet’s Bambino MZ Z (39) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-03-25
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-03-25
14 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-03-26
15 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-03-26
57 Aleksandra Wirek
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Pokusa (24) Przyjete 5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-03-25
6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-03-25
58 Julia Wozak
Klub Jeździecki Facimiech
Bryza (33) Przyjete 4 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-03-25
5 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-03-25
13 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-03-26
13 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-03-26
59 Natalia Wróbel
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Tornado (21) Przyjete 10 - mini LL 70 cm Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-03-26
10 - mini LL 70 cm Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-03-26
60 Liliana Zenderowska
ASK Świerklaniec
Flawia Gold (45) Przyjete 1- mini LL 60 cm Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-03-25
1- mini LL 60 cm Zawody Towarzyskie, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2023-03-25
61 Marek Ziomek
Klub Jeździecki Agro-Handel
Coulthard K (53) Przyjete 6 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-03-25
7 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2023-03-25
1
Bez Przynależności Klubowej S L A
2
Bez Przynależności Klubowej S L A
3
Jeździecki Klub Sportowy Equi-Verso Jastrzębie Zdrój
5
Klub Jeździecki Pro Horses
10
Klub Jeździecki "Laredo"
16
Bez Przynależności Klubowej S L A
17
Bez Przynależności Klubowej S L A
25
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
28
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
29
Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
32
Bez Przynależności Klubowej S L A
33
Bez Przynależności Klubowej S L A
34
Bez Przynależności Klubowej S L A
38
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso
39
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
40
Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
42
Bez Przynależności Klubowej S L A
46
Klub Jeździecki Facimiech
47
Bez Przynależności Klubowej S L A
48
Klub Jeździecki Zbrosławice
49
Bez Przynależności Klubowej S L A
50
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
52
Klub Jeździecki Facimiech
53
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
57
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
58
Klub Jeździecki Facimiech
59
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
61
Klub Jeździecki Agro-Handel

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
UWAGA - Obsluga zawodów
Kamil Kaczkowski
514 172 006


Aplikacja wspomagajaca prace Osrodków Jezdzieckich
Karolina Szoltysek
506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl