Logo EQUITA.PL
× Gówna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

3 - 80 cm, I półfinał ZMŚl Amatorów , Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
2017-11-10
Wysokość przeszkód:
80 cm
Dystans:
340 m
Ilość przeszkód:
9
Ilość skoków:
9
Tempo:
325 m/min
Norma czasu [s]:
63 s
Sedzia główny:
Andrzej Jońca
Gospodarz toru:
Krzysztof Kierzek
Lp. Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas
1 9-10 Karolina Leda
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
DOMARE G (7)
gn. / - / Wałach / Campari "M" / Carprilli / Dabelia / Bonaparte / Katarzyna Leda / Brak
4.5 53.56s
2 13-14 Mariam Pervez
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Haker (9)
gn. / - / Wałach / Komplement / Orkisz / Hadyna / Egon / Anna Pervez / Laura Szendzielorz
5.5 54.88s
3 Eliminacja Aleksandra Adamska
BPK
Malibu (18)
gn. / - / Wałach / Mockman's Looping / Lasino / Korys Meduza / Giermek / Martina Krakowczyk / Martina Krakowczyk
4 15 Angelika Michalik
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Cicha Toń I (20)
c.gn. / - / Klacz / Akant / Arcus / Cicha Toń / Dinard / MARCIN MICHALIK / KOZA TADEUSZ
6.0 57.30s
5 1-2 Weronika Tokarska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Euforia (30)
c.gn. / - / Klacz / Armand / Veritas ( Quidam De Reval) / Elena / Cytrus / Anna Tokarska / Robert Sawczak
2.0 60.36s
6 9-10 Natalia Bartosik
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Sawant (31)
sk.gn. / - / Wałach / Bibigar / Emetyt / Sabinka / Brest / Natalia Bartosik / Guniewicz Barbara
4.5 61.07s
7 13-14 Aleksandra Barszczak
BPK
Emma (34)
Skarogniada / - / Klacz / Nn / Nn / Marcin Jonca / Nn
5.5 52.40s
8 Eliminacja Emilia Kolaniak
JKS SALTANDO
Hakuna Ma Tata (40)
siwa / - / Klacz / Alczyk / Bolivar / Hipnoza / Maraton / Nagrodzka Katarzyna / Kowalczyk Zbigniew
9 16 Julia Sobiecka
Klub Jeździecki Na Górce W Marklowicach
Bonus Cannabis (41)
gniada / - / Wałach / Nn / Nn / Nagrodzka Katarzyna / Nagrodzka Katarzyna
7.0 52.65s
10 3-5 Zofia Bugla
Bez Przynależności Klubowej S L A
Every Time (48)
gn. / - / Wałach / Edminton / Emilion / Klasika (Zabudka Ii) / Zenit - 72 / Katarzyna Bugla / TJ SLOVAN
2.5 59.26s
11 3-5 Nicol Hercog
BPK
Drako (50)
kara / - / Wałach / Celt / Dziewanna / Ksymena Okręt / NN
2.5 62.07s
12 7 Dorota Potrzebka
Bez Przynależności Klubowej S L A
Pablo (57)
siwa / - / Wałach / Elvis / Le Mexico / Pilica / Electric Charger / Dorota Potrzebka / Agnieszka Krysik
3.5 57.47s
13 Eliminacja Kaja Cot
BPK
Polo Boy (35)
Siwa / - / Wałach / Nn / Nn / Marcin Jonca / Nn
14 17 Dalia Syrokosz
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
Julissi (99)
gn. / - / Klacz / Landino / Junona / Consor / Syrokosz Konstnacja / Korczyk Jerzy
7.5 64.71s
15 Eliminacja Marta Grela
Bez Przynależności Klubowej S L A
Werdi (102)
kaszt. / - / Wałach / Dewin Du Maury / Quatar De Plape / Wygrana / Grey / Katarzyna Guzik / Stadnina Koni Ochaby
16 6 Monika Respondek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Drago (74)
kaszt. / - / Wałach / Duran Duran / Czarownik / Izii / Nn / Monika Respondek / Teodor Mazur
3.0 5,704.00s
17 1-2 Larysa Haberstroh
Klub Jeździecki Zbrosławice
Claire Lg (75)
kaszt. / - / Klacz / Puma / Pikant / Carrara N / Charmant / Larysa Haberstroh / Agro-Mazury
2.0 56.58s
18 21 Małgorzata Wojs
JKS Saltando
Cortina (90)
Siwa / - / Klacz / Maks / Celoma / Nagrodzka Katarzyna / Matoszko Robert
27.5 94.10s
19 18 Natalia Kluska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Junisza (98)
gn. / - / Klacz / Szkrab / Arcus / Junida / Divisor / Dariusz Kluska / Stadnina Koni Prudnik
11.0 66.88s
20 11-12 Wiktoria Skorupa
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Ciułala (141)
gn. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / Izabela Skorupa / Marek Szweda
5.0 56.48s
21 19 Wiktoria Pinkawa
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Quasi Una Fantasia (157)
gn.sr. / - / Klacz / Turbud Quirinus / Pavarotti Van Helle / Bajka / Nn / Grażyna Bogus / NN
12.5 63.79s
22 8 Aniela Jeżyna
SKJ OMEGA
Polly victory (160)
kasztanowata / - / Klacz / Victory Piper USA / Polly Muldowney GB / PIOTR KUNICKI / nn
4.0 56.98s
23 20 Martyna Tomalik
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Athena (161)
gn. / - / Klacz / Empire / Embassy / Algeria / Warus / Martyna Tomalik / nn
13.5 60.66s
24 11-12 Oliwer Bule
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Werter (167)
gn. / - / Wałach / Paquito Go / Maizauber / Weteranka / Trawers / Przemysław Bule / SK Rzeczna
5.0 59.11s
25 3-5 Magdalena Cymbryłowicz
Bez Przynależności Klubowej S L A
Milord (135)
sk.gn. / - / Wałach / Corleone Z / Coriall Z / Marsylia / Mass / MAGDALENA CYMBRYŁOWICZ / JOCHYMEK KAZIMIERZ
2.5 61.27s
26 Eliminacja Danuta Małasiewicz
KJ Rancho Zrębice
Bakszysz (146)
gniada / - / Wałach / MAAIK / BOJCZA / Andrzej Dębski / Stadnina Koni Pępowo
1
9-10
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
DOMARE G (7)
gn. / - / Wałach / Campari "M" / Carprilli / Dabelia / Bonaparte / Katarzyna Leda / Brak
4.5 / 53.56s
2
13-14
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Haker (9)
gn. / - / Wałach / Komplement / Orkisz / Hadyna / Egon / Anna Pervez / Laura Szendzielorz
5.5 / 54.88s
Malibu (18)
gn. / - / Wałach / Mockman's Looping / Lasino / Korys Meduza / Giermek / Martina Krakowczyk / Martina Krakowczyk
4
15
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Cicha Toń I (20)
c.gn. / - / Klacz / Akant / Arcus / Cicha Toń / Dinard / MARCIN MICHALIK / KOZA TADEUSZ
6.0 / 57.30s
5
1-2
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Euforia (30)
c.gn. / - / Klacz / Armand / Veritas ( Quidam De Reval) / Elena / Cytrus / Anna Tokarska / Robert Sawczak
2.0 / 60.36s
6
9-10
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Sawant (31)
sk.gn. / - / Wałach / Bibigar / Emetyt / Sabinka / Brest / Natalia Bartosik / Guniewicz Barbara
4.5 / 61.07s
Emma (34)
Skarogniada / - / Klacz / Nn / Nn / Marcin Jonca / Nn
5.5 / 52.40s
8
Elim
JKS SALTANDO
Hakuna Ma Tata (40)
siwa / - / Klacz / Alczyk / Bolivar / Hipnoza / Maraton / Nagrodzka Katarzyna / Kowalczyk Zbigniew
9
16
Klub Jeździecki Na Górce W Marklowicach
Bonus Cannabis (41)
gniada / - / Wałach / Nn / Nn / Nagrodzka Katarzyna / Nagrodzka Katarzyna
7.0 / 52.65s
10
3-5
Bez Przynależności Klubowej S L A
Every Time (48)
gn. / - / Wałach / Edminton / Emilion / Klasika (Zabudka Ii) / Zenit - 72 / Katarzyna Bugla / TJ SLOVAN
2.5 / 59.26s
11
3-5
Drako (50)
kara / - / Wałach / Celt / Dziewanna / Ksymena Okręt / NN
2.5 / 62.07s
12
7
Bez Przynależności Klubowej S L A
Pablo (57)
siwa / - / Wałach / Elvis / Le Mexico / Pilica / Electric Charger / Dorota Potrzebka / Agnieszka Krysik
3.5 / 57.47s
13
Elim
Polo Boy (35)
Siwa / - / Wałach / Nn / Nn / Marcin Jonca / Nn
14
17
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
Julissi (99)
gn. / - / Klacz / Landino / Junona / Consor / Syrokosz Konstnacja / Korczyk Jerzy
7.5 / 64.71s
15
Elim
Bez Przynależności Klubowej S L A
Werdi (102)
kaszt. / - / Wałach / Dewin Du Maury / Quatar De Plape / Wygrana / Grey / Katarzyna Guzik / Stadnina Koni Ochaby
16
6
Klub Jeździecki Zbrosławice
Drago (74)
kaszt. / - / Wałach / Duran Duran / Czarownik / Izii / Nn / Monika Respondek / Teodor Mazur
3.0 / 5,704.00s
17
1-2
Klub Jeździecki Zbrosławice
Claire Lg (75)
kaszt. / - / Klacz / Puma / Pikant / Carrara N / Charmant / Larysa Haberstroh / Agro-Mazury
2.0 / 56.58s
18
21
JKS Saltando
Cortina (90)
Siwa / - / Klacz / Maks / Celoma / Nagrodzka Katarzyna / Matoszko Robert
27.5 / 94.10s
19
18
Bez Przynależności Klubowej S L A
Junisza (98)
gn. / - / Klacz / Szkrab / Arcus / Junida / Divisor / Dariusz Kluska / Stadnina Koni Prudnik
11.0 / 66.88s
20
11-12
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Ciułala (141)
gn. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / Izabela Skorupa / Marek Szweda
5.0 / 56.48s
21
19
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Quasi Una Fantasia (157)
gn.sr. / - / Klacz / Turbud Quirinus / Pavarotti Van Helle / Bajka / Nn / Grażyna Bogus / NN
12.5 / 63.79s
22
8
Polly victory (160)
kasztanowata / - / Klacz / Victory Piper USA / Polly Muldowney GB / PIOTR KUNICKI / nn
4.0 / 56.98s
23
20
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Athena (161)
gn. / - / Klacz / Empire / Embassy / Algeria / Warus / Martyna Tomalik / nn
13.5 / 60.66s
24
11-12
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Werter (167)
gn. / - / Wałach / Paquito Go / Maizauber / Weteranka / Trawers / Przemysław Bule / SK Rzeczna
5.0 / 59.11s
25
3-5
Bez Przynależności Klubowej S L A
Milord (135)
sk.gn. / - / Wałach / Corleone Z / Coriall Z / Marsylia / Mass / MAGDALENA CYMBRYŁOWICZ / JOCHYMEK KAZIMIERZ
2.5 / 61.27s
26
Elim
KJ Rancho Zrębice
Bakszysz (146)
gniada / - / Wałach / MAAIK / BOJCZA / Andrzej Dębski / Stadnina Koni Pępowo

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl