Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

3 - 80 cm, I półfinał ZMŚl Amatorów , Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
2017-11-10
Wysokość przeszkód:
80 cm
Dystans:
340 m
Ilość przeszkód:
9
Ilość skoków:
9
Tempo:
325 m/min
Norma czasu [s]:
63 s
Sedzia główny:
Andrzej Jońca
Gospodarz toru:
Krzysztof Kierzek
Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) Punkty Czas
1-2 Larysa Haberstroh
Klub Jeździecki Zbrosławice
Claire Lg (75)
kaszt. / - / Klacz / Puma / Pikant / Carrara N / Charmant / Larysa Haberstroh / Agro-Mazury
2.0 56.58s
1-2 Weronika Tokarska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Euforia (30)
c.gn. / - / Klacz / Armand / Veritas ( Quidam De Reval) / Elena / Cytrus / Anna Tokarska / Robert Sawczak
2.0 60.36s
3-5 Zofia Bugla
Bez Przynależności Klubowej S L A
Every Time (48)
gn. / - / Wałach / Edminton / Emilion / Klasika (Zabudka Ii) / Zenit - 72 / Katarzyna Bugla / TJ SLOVAN
2.5 59.26s
3-5 Magdalena Cymbryłowicz
Bez Przynależności Klubowej S L A
MILORD (135)
sk.gn. / - / Wałach / Corleone Z / Coriall Z / Marsylia / Mass / MAGDALENA CYMBRYŁOWICZ / JOCHYMEK KAZIMIERZ
2.5 61.27s
3-5 Nicol Hercog
BPK
Drako (50)
kara / - / Wałach / Celt / Dziewanna / Ksymena Okręt / NN
2.5 62.07s
6 Monika Respondek
Klub Jeździecki Zbrosławice
DRAGO (74)
kaszt. / - / Wałach / Duran Duran / Czarownik / Izii / Nn / Monika Respondek / Teodor Mazur
3.0 5,704.00s
7 Dorota Potrzebka
Bez Przynależności Klubowej S L A
PABLO (57)
siwa / - / Wałach / Elvis / Le Mexico / Pilica / Electric Charger / Dorota Potrzebka / Agnieszka Krysik
3.5 57.47s
8 Aniela Jeżyna
SKJ OMEGA
Polly victory (160)
kasztanowata / - / Klacz / Victory Piper USA / Polly Muldowney GB / PIOTR KUNICKI / nn
4.0 56.98s
9-10 Karolina Leda
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
DOMARE G (7)
gn. / - / Wałach / Campari "M" / Carprilli / Dabelia / Bonaparte / Katarzyna Leda / Brak
4.5 53.56s
9-10 Natalia Bartosik
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Sawant (31)
sk.gn. / - / Wałach / Bibigar / Emetyt / Sabinka / Brest / Natalia Bartosik / Guniewicz Barbara
4.5 61.07s
11-12 Wiktoria Skorupa
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Ciułala (141)
gn. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / Izabela Skorupa / Marek Szweda
5.0 56.48s
11-12 Oliwer Bule
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Werter (167)
gn. / - / Wałach / Paquito Go / Maizauber / Weteranka / Trawers / Przemysław Bule / SK Rzeczna
5.0 59.11s
13-14 Aleksandra Barszczak
BPK
Emma (34)
Skarogniada / - / Klacz / Nn / Nn / Marcin Jonca / Nn
5.5 52.40s
13-14 Mariam Pervez
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Haker (9)
gn. / - / Wałach / Komplement / Orkisz / Hadyna / Egon / Anna Pervez / Laura Szendzielorz
5.5 54.88s
15 Angelika Michalik
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Cicha Toń I (20)
c.gn. / - / Klacz / Akant / Arcus / Cicha Toń / Dinard / MARCIN MICHALIK / KOZA TADEUSZ
6.0 57.30s
16 Julia Sobiecka
Klub Jeździecki Na Górce W Marklowicach
Bonus Cannabis (41)
gn.czapr.tar. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / Nagrodzka Katarzyna / Nagrodzka Katarzyna
7.0 52.65s
17 Dalia Syrokosz
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
Julissi (99)
gn. / - / Klacz / Landino / Junona / Consor / Syrokosz Konstnacja / Korczyk Jerzy
7.5 64.71s
18 Natalia Kluska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Junisza (98)
gn. / - / Klacz / Szkrab / Arcus / Junida / Divisor / Dariusz Kluska / Stadnina Koni Prudnik
11.0 66.88s
19 Wktoria Pinkawa
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Quasi Una Fantasia (157)
gn.sr. / - / Klacz / Turbud Quirinus / Pavarotti Van Helle / Bajka / Nn / Grażyna Bogus / NN
12.5 63.79s
20 Martyna Tomalik
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Athena (161)
gn. / - / Klacz / Empire / Embassy / Algeria / Warus / Martyna Tomalik / nn
13.5 60.66s
21 Małgorzata Wojs
Jeździecki Klub Sportowy Saltando Sp. z o.o.
Cortina (90)
Siwa / - / Klacz / Maks / Celoma / Nagrodzka Katarzyna / Matoszko Robert
27.5 94.10s
Eliminacja Aleksandra Adamska
BPK
Malibu (18)
gn. / - / Wałach / Mockman's Looping / Lasino / Korys Meduza / Giermek / Martina Krakowczyk / Martina Krakowczyk
Eliminacja Emilia Kolaniak
Jeździecki Klub Sportowy Saltando Sp. z o.o.
Hakuna Ma Tata (40)
siwa / - / Klacz / Alczyk / Bolivar / Hipnoza / Maraton / Nagrodzka Katarzyna / Kowalczyk Zbigniew
Eliminacja Kaja Cot
BPK
Polo Boy (35)
Siwa / - / Wałach / Nn / Nn / Marcin Jonca / Nn
Eliminacja Marta Grela
Klub Jeździecki Zbrosławice
Werdi (102)
kaszt. / - / Wałach / Dewin Du Maury / Quatar De Plape / Wygrana / Grey / Katarzyna Guzik / Stadnina Koni Ochaby
Eliminacja Danuta Małasiewicz
KJ Rancho Zrębice
Bakszysz (146)
gniada / - / Wałach / MAAIK / BOJCZA / Andrzej Dębski / Stadnina Koni Pępowo
17
1-2
Klub Jeździecki Zbrosławice
Claire Lg (75)
kaszt. / - / Klacz / Puma / Pikant / Carrara N / Charmant / Larysa Haberstroh / Agro-Mazury
2.0 / 56.58s
5
1-2
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Euforia (30)
c.gn. / - / Klacz / Armand / Veritas ( Quidam De Reval) / Elena / Cytrus / Anna Tokarska / Robert Sawczak
2.0 / 60.36s
10
3-5
Bez Przynależności Klubowej S L A
Every Time (48)
gn. / - / Wałach / Edminton / Emilion / Klasika (Zabudka Ii) / Zenit - 72 / Katarzyna Bugla / TJ SLOVAN
2.5 / 59.26s
25
3-5
Bez Przynależności Klubowej S L A
MILORD (135)
sk.gn. / - / Wałach / Corleone Z / Coriall Z / Marsylia / Mass / MAGDALENA CYMBRYŁOWICZ / JOCHYMEK KAZIMIERZ
2.5 / 61.27s
11
3-5
Drako (50)
kara / - / Wałach / Celt / Dziewanna / Ksymena Okręt / NN
2.5 / 62.07s
16
6
Klub Jeździecki Zbrosławice
DRAGO (74)
kaszt. / - / Wałach / Duran Duran / Czarownik / Izii / Nn / Monika Respondek / Teodor Mazur
3.0 / 5,704.00s
12
7
Bez Przynależności Klubowej S L A
PABLO (57)
siwa / - / Wałach / Elvis / Le Mexico / Pilica / Electric Charger / Dorota Potrzebka / Agnieszka Krysik
3.5 / 57.47s
22
8
Polly victory (160)
kasztanowata / - / Klacz / Victory Piper USA / Polly Muldowney GB / PIOTR KUNICKI / nn
4.0 / 56.98s
1
9-10
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
DOMARE G (7)
gn. / - / Wałach / Campari "M" / Carprilli / Dabelia / Bonaparte / Katarzyna Leda / Brak
4.5 / 53.56s
6
9-10
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Sawant (31)
sk.gn. / - / Wałach / Bibigar / Emetyt / Sabinka / Brest / Natalia Bartosik / Guniewicz Barbara
4.5 / 61.07s
20
11-12
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Ciułala (141)
gn. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / Izabela Skorupa / Marek Szweda
5.0 / 56.48s
24
11-12
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Werter (167)
gn. / - / Wałach / Paquito Go / Maizauber / Weteranka / Trawers / Przemysław Bule / SK Rzeczna
5.0 / 59.11s
Emma (34)
Skarogniada / - / Klacz / Nn / Nn / Marcin Jonca / Nn
5.5 / 52.40s
2
13-14
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Haker (9)
gn. / - / Wałach / Komplement / Orkisz / Hadyna / Egon / Anna Pervez / Laura Szendzielorz
5.5 / 54.88s
4
15
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Cicha Toń I (20)
c.gn. / - / Klacz / Akant / Arcus / Cicha Toń / Dinard / MARCIN MICHALIK / KOZA TADEUSZ
6.0 / 57.30s
9
16
Klub Jeździecki Na Górce W Marklowicach
Bonus Cannabis (41)
gn.czapr.tar. / - / Wałach / Nn / Nn / Nn / Nn / Nagrodzka Katarzyna / Nagrodzka Katarzyna
7.0 / 52.65s
14
17
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
Julissi (99)
gn. / - / Klacz / Landino / Junona / Consor / Syrokosz Konstnacja / Korczyk Jerzy
7.5 / 64.71s
19
18
Bez Przynależności Klubowej S L A
Junisza (98)
gn. / - / Klacz / Szkrab / Arcus / Junida / Divisor / Dariusz Kluska / Stadnina Koni Prudnik
11.0 / 66.88s
21
19
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Quasi Una Fantasia (157)
gn.sr. / - / Klacz / Turbud Quirinus / Pavarotti Van Helle / Bajka / Nn / Grażyna Bogus / NN
12.5 / 63.79s
23
20
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Athena (161)
gn. / - / Klacz / Empire / Embassy / Algeria / Warus / Martyna Tomalik / nn
13.5 / 60.66s
18
21
Jeździecki Klub Sportowy Saltando Sp. z o.o.
Cortina (90)
Siwa / - / Klacz / Maks / Celoma / Nagrodzka Katarzyna / Matoszko Robert
27.5 / 94.10s
Malibu (18)
gn. / - / Wałach / Mockman's Looping / Lasino / Korys Meduza / Giermek / Martina Krakowczyk / Martina Krakowczyk
8
Elim
Jeździecki Klub Sportowy Saltando Sp. z o.o.
Hakuna Ma Tata (40)
siwa / - / Klacz / Alczyk / Bolivar / Hipnoza / Maraton / Nagrodzka Katarzyna / Kowalczyk Zbigniew
13
Elim
Polo Boy (35)
Siwa / - / Wałach / Nn / Nn / Marcin Jonca / Nn
15
Elim
Klub Jeździecki Zbrosławice
Werdi (102)
kaszt. / - / Wałach / Dewin Du Maury / Quatar De Plape / Wygrana / Grey / Katarzyna Guzik / Stadnina Koni Ochaby
26
Elim
KJ Rancho Zrębice
Bakszysz (146)
gniada / - / Wałach / MAAIK / BOJCZA / Andrzej Dębski / Stadnina Koni Pępowo

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
System przygotowany przez Itmaweb.pl