Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

Halowy Puchar Polski Południowej w Ujeżdżeniu i HZR-A Pełen ekran
2021-12-10 - 2021-12-12
Liczba przyjętych koni: 45
Liczba przyjętych zawodników: 46
Komunikaty organizatora
1. Komisja Ujeżdżenia PZJ informuje, że: I. Interpretacja wykonywania programów L-6R, L-1R i L-2R z oceną stylu przez młodzików jest następująca: W przypadku programów z możliwością użycia wypinaczy (seria a) zawodnicy nie wykonują ruchów: stęp swobodny oraz tzw. żucie z ręki, to jest obniżenie i wydłużenie szyi (uniemożliwiają to wypinacze) W przypadku programów bez możliwości użycia wypinaczy (seria b) zawodnicy wykonują ruchy: stęp swobodny oraz tzw. żucie z ręki, to jest obniżenie i wydłużenie szyi
2. UWAGA ZMIANA GODZIN od konkursu 39 - Finału Amatorów!
3. Uroczyste dekoracje niedziela 12.12.2021; Około godz. 9.15 Halowy Puchar Polski Południowej Juniorów Halowy Puchar Polski Południowej Młodzi Jeźdźcy Zawody Regionalne Runda N Konkurs N6 ; Około godz. 10.30 Halowy Puchar Polski Południowej Seniorów Zawody Regionalne Runda CC ; Około godz. 12.30 Halowy Puchar Polski Południowej OPEN Puchar Polski Południowej Amatorów ; Około godz. 13:20 Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Młodzików (8-10 lat) Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Młodzików (11-12 lat) ; Około godz. 14.50 Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Juniorów (12-16 lat) na Kucach L-5 - Halowy Puchar Polski Południowej Business Class (21+) L-1 - Runda Towarzyska
Nr Zawodnik Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Nadia Brzyska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Princessa (22) Przyjete 9 - L-1 RB - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Młodzików (11-12 lat) na Kucach, Zawody Regionalne, 2021-12-10
21 - L-2 RB - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Młodzików (11-12 lat) na Kucach, Zawody Regionalne, 2021-12-11
28 - L-6 RB - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Młodzików (11-12 lat) na Kucach, Zawody Regionalne, 2021-12-12
2 Emilia Budarczyk
LZJ DRAMA Zbroslawice
Emil (33) Przyjete 1 - D-1 2021 R - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Juniorów Młodszych na Dużych Koniach (12-15 lat), Zawody Regionalne, 2021-12-10
7 - L-2 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Amatorów, Zawody Towarzyskie, 2021-12-10
14 - D-2 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Juniorów Młodszych na Dużych Koniach, Zawody Regionalne, 2021-12-11
19 - L-3 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Amatorów, Zawody Towarzyskie, 2021-12-11
39 - L-4 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Amatorów, Zawody Towarzyskie, 2021-12-12
3 Barbara Chmielewska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Little Winnie (11) Przyjete 7 - L-2 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Amatorów, Zawody Towarzyskie, 2021-12-10
4 Katarzyna Chrzanowska
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
Feverdale (20) Przyjete 5 - C-1 (2019) - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Seniorów, Zawody Regionalne, 2021-12-10
17 - C-2 (2019) - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Seniorów, Zawody Regionalne, 2021-12-11
32 - C-4 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Seniorów, Zawody Regionalne, 2021-12-12
5 Malwina Dzierbanowicz
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Impression (8) Przyjete 10 - P-6 RK - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Juniorów (12-16 lat) na Kucach, Zawody Regionalne, 2021-12-10
22 - P-3 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Juniorów (12-16 lat) na Kucach, Zawody Regionalne, 2021-12-11
29 - P-4 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Juniorów (12-16 lat) na Kucach, Zawody Regionalne, 2021-12-12
6 Magdalena Galwas
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
MANIANA - P (48) Przyjete 5 - C-1 (2019) - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Seniorów, Zawody Regionalne, 2021-12-10
17 - C-2 (2019) - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Seniorów, Zawody Regionalne, 2021-12-11
7 Aleksandra Gawliczek
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Megi (47) Przyjete 2 - D-3 2021 zwykły - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Juniorów, Zawody Regionalne, 2021-12-10
3 - P-1 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej OPEN, Zawody Regionalne, 2021-12-10
15 - D-4 2020 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Juniorów, Zawody Regionalne, 2021-12-11
37 - P-5 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Juniorów, Zawody Regionalne, 2021-12-12
8 Magdalena Hasek
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
Crazy Dream (3) Przyjete 3 - P-1 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej OPEN, Zawody Regionalne, 2021-12-10
13 - P-2 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej OPEN, Zawody Regionalne, 2021-12-11
9 Magdalena Hasek
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
Hiunday (6) Przyjete 3 - P-1 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej OPEN, Zawody Regionalne, 2021-12-10
13 - P-2 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej OPEN, Zawody Regionalne, 2021-12-11
38 - P-3 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej OPEN, Zawody Regionalne, 2021-12-12
10 Magdalena Hasek
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
Kardamon (31) Przyjete 31 - N-6, Zawody Regionalne, 2021-12-12
11 Karolina Heba
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Rubens (23) Przyjete 5 - C-1 (2019) - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Seniorów, Zawody Regionalne, 2021-12-10
17 - C-2 (2019) - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Seniorów, Zawody Regionalne, 2021-12-11
32 - C-4 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Seniorów, Zawody Regionalne, 2021-12-12
12 Dominika Jantas
Katowicki Klub Jeździecki
Amoroso (37) Przyjete 11 - L-2 - Halowy Puchar Polski Południowej Business Class (21+), Zawody Regionalne, 2021-12-10
23 - L-6 RB - Halowy Puchar Polski Południowej Business Class (21+), Zawody Regionalne, 2021-12-11
26 - L-5 - Halowy Puchar Polski Południowej Business Class (21+), Zawody Regionalne, 2021-12-12
13 Maria Jońca
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Valito (12) Przyjete 38 - P-3 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej OPEN, Zawody Regionalne, 2021-12-12
39 - L-4 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Amatorów, Zawody Towarzyskie, 2021-12-12
14 Amelia Juchnik
BPK
Isza (39) Przyjete 12 - L-1 - Runda Towarzyska, Zawody Towarzyskie, 2021-12-10
24 - L-1 - Runda Towarzyska, Zawody Towarzyskie, 2021-12-11
25 - L-1 - Runda Towarzyska, Zawody Towarzyskie, 2021-12-12
15 Dominika Klimek
Krakowska Akademia Sportu
Dolce Ewita (26) Przyjete 10 - P-6 RK - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Juniorów (12-16 lat) na Kucach, Zawody Regionalne, 2021-12-10
22 - P-3 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Juniorów (12-16 lat) na Kucach, Zawody Regionalne, 2021-12-11
29 - P-4 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Juniorów (12-16 lat) na Kucach, Zawody Regionalne, 2021-12-12
16 Sylwia Kotula
Bez Przynależności Klubowej S L A
Lox (27) Przyjete 5 - C-1 (2019) - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Seniorów, Zawody Regionalne, 2021-12-10
17 - C-2 (2019) - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Seniorów, Zawody Regionalne, 2021-12-11
32 - C-4 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Seniorów, Zawody Regionalne, 2021-12-12
17 Agnieszka Kowalik
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
Senna Da Silva (21) Przyjete 3 - P-1 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej OPEN, Zawody Regionalne, 2021-12-10
13 - P-2 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej OPEN, Zawody Regionalne, 2021-12-11
38 - P-3 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej OPEN, Zawody Regionalne, 2021-12-12
18 Marta Kozak
Katowicki Klub Jeździecki
Larry Ponysport (35) Przyjete 24 - L-1 - Runda Towarzyska, Zawody Towarzyskie, 2021-12-11
19 Paulina Kozubek
Katowicki Klub Jeździecki
Larry Ponysport (35) Przyjete 8 - L-1 RA - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Młodzików (8-10 lat) na Kucach, Zawody Regionalne, 2021-12-10
20 - L-2 RA - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Młodzików (8-10 lat) na Kucach, Zawody Regionalne, 2021-12-11
27 - L-6 RA - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Młodzików (8-10 lat) na Kucach, Zawody Regionalne, 2021-12-12
20 Katarzyna Kściuk
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
Gentleman Jack (46) Przyjete 3 - P-1 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej OPEN, Zawody Regionalne, 2021-12-10
13 - P-2 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej OPEN, Zawody Regionalne, 2021-12-11
38 - P-3 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej OPEN, Zawody Regionalne, 2021-12-12
21 Julia Kucharczyk
Bez Przynależności Klubowej S L A
Esperanto P (52) Przyjete 7 - L-2 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Amatorów, Zawody Towarzyskie, 2021-12-10
22 Marzena Kukiełka
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Dream Doctor (53) Przyjete 3 - P-1 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej OPEN, Zawody Regionalne, 2021-12-10
13 - P-2 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej OPEN, Zawody Regionalne, 2021-12-11
38 - P-3 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej OPEN, Zawody Regionalne, 2021-12-12
23 Karolina Kwapisz
BPK
Kantor (28) Przyjete 12 - L-1 - Runda Towarzyska, Zawody Towarzyskie, 2021-12-10
24 - L-1 - Runda Towarzyska, Zawody Towarzyskie, 2021-12-11
25 - L-1 - Runda Towarzyska, Zawody Towarzyskie, 2021-12-12
24 Doreen Lange
PSV Gestüt Kodersdorf e.V.
Finlay 29 (41) Przyjete 6 - CC-4 (2019) - Zawody Regionalne runda CC, Zawody Regionalne, 2021-12-10
18 - CC-5 (2020) - Zawody Regionalne runda CC, Zawody Regionalne, 2021-12-11
34 - CC-7 - Zawody Regionalne runda CC, Zawody Regionalne, 2021-12-12
25 Agnieszka Lasko
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Nicefor ZK (51) Przyjete 1 - D-1 2021 R - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Juniorów Młodszych na Dużych Koniach (12-15 lat), Zawody Regionalne, 2021-12-10
2 - D-3 2021 zwykły - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Juniorów, Zawody Regionalne, 2021-12-10
14B - D-1 2021 R, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-12-11
15 - D-4 2020 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Juniorów, Zawody Regionalne, 2021-12-11
37 - P-5 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Juniorów, Zawody Regionalne, 2021-12-12
38 - P-3 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej OPEN, Zawody Regionalne, 2021-12-12
26 Agata Leszczyńska
BPK
Ida (30) Przyjete 1 - D-1 2021 R - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Juniorów Młodszych na Dużych Koniach (12-15 lat), Zawody Regionalne, 2021-12-10
7 - L-2 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Amatorów, Zawody Towarzyskie, 2021-12-10
19 - L-3 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Amatorów, Zawody Towarzyskie, 2021-12-11
39 - L-4 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Amatorów, Zawody Towarzyskie, 2021-12-12
27 Magdalena Łukasik
BPK
Hiunday (25) Przyjete 25 - L-1 - Runda Towarzyska, Zawody Towarzyskie, 2021-12-12
28 Alicja Musiał
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Mr. Morgan (9) Przyjete 9 - L-1 RB - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Młodzików (11-12 lat) na Kucach, Zawody Regionalne, 2021-12-10
21 - L-2 RB - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Młodzików (11-12 lat) na Kucach, Zawody Regionalne, 2021-12-11
29 Alicja Musiał
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
My Little Pony PonySport (10) Przyjete 9 - L-1 RB - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Młodzików (11-12 lat) na Kucach, Zawody Regionalne, 2021-12-10
21 - L-2 RB - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Młodzików (11-12 lat) na Kucach, Zawody Regionalne, 2021-12-11
28 - L-6 RB - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Młodzików (11-12 lat) na Kucach, Zawody Regionalne, 2021-12-12
30 Karolina Ogiewa
Katowicki Klub Jeździecki
Whisky (36) Przyjete 10 - P-6 RK - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Juniorów (12-16 lat) na Kucach, Zawody Regionalne, 2021-12-10
22 - P-3 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Juniorów (12-16 lat) na Kucach, Zawody Regionalne, 2021-12-11
29 - P-4 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Juniorów (12-16 lat) na Kucach, Zawody Regionalne, 2021-12-12
31 Dorota Opyd
Klub Jeździecki Facimiech
Sandro Hero (4) Przyjete 6 - CC-4 (2019) - Zawody Regionalne runda CC, Zawody Regionalne, 2021-12-10
18 - CC-5 (2020) - Zawody Regionalne runda CC, Zawody Regionalne, 2021-12-11
34 - CC-7 - Zawody Regionalne runda CC, Zawody Regionalne, 2021-12-12
32 Hanna Pazera
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Karolina (49) Przyjete 9 - L-1 RB - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Młodzików (11-12 lat) na Kucach, Zawody Regionalne, 2021-12-10
21 - L-2 RB - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Młodzików (11-12 lat) na Kucach, Zawody Regionalne, 2021-12-11
28 - L-6 RB - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Młodzików (11-12 lat) na Kucach, Zawody Regionalne, 2021-12-12
33 Patrycja Pieńkos
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Larry Ponysport (38) Przyjete 1 - D-1 2021 R - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Juniorów Młodszych na Dużych Koniach (12-15 lat), Zawody Regionalne, 2021-12-10
34 Patrycja Pieńkos
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Whisky (36) Przyjete 7 - L-2 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Amatorów, Zawody Towarzyskie, 2021-12-10
19 - L-3 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Amatorów, Zawody Towarzyskie, 2021-12-11
39 - L-4 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Amatorów, Zawody Towarzyskie, 2021-12-12
35 Aleksandra Pietryszyn
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Amanita (2) Przyjete 5 - C-1 (2019) - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Seniorów, Zawody Regionalne, 2021-12-10
17 - C-2 (2019) - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Seniorów, Zawody Regionalne, 2021-12-11
32 - C-4 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Seniorów, Zawody Regionalne, 2021-12-12
36 Weronika Przetacznik
Katowicki Klub Jeździecki
Amoroso (37) Przyjete 11 - L-2 - Halowy Puchar Polski Południowej Business Class (21+), Zawody Regionalne, 2021-12-10
23 - L-6 RB - Halowy Puchar Polski Południowej Business Class (21+), Zawody Regionalne, 2021-12-11
26 - L-5 - Halowy Puchar Polski Południowej Business Class (21+), Zawody Regionalne, 2021-12-12
37 Aleksandra Sobik
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Kendo (44) Odrzucone 13 - P-2 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej OPEN, Zawody Regionalne, 2021-12-11
38 - P-3 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej OPEN, Zawody Regionalne, 2021-12-12
38 Sandra Sołtys
WLKS Krakus
LUKAS (7) Przyjete 3 - P-1 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej OPEN, Zawody Regionalne, 2021-12-10
39 Oliwia Stolarska
Katowicki Klub Jeździecki
Vista Ponysport (14) Przyjete 10 - P-6 RK - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Juniorów (12-16 lat) na Kucach, Zawody Regionalne, 2021-12-10
22 - P-3 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Juniorów (12-16 lat) na Kucach, Zawody Regionalne, 2021-12-11
29 - P-4 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Juniorów (12-16 lat) na Kucach, Zawody Regionalne, 2021-12-12
40 Sara Szczot
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Volstrupgaard's Comet (24) Przyjete 5 - C-1 (2019) - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Seniorów, Zawody Regionalne, 2021-12-10
17 - C-2 (2019) - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Seniorów, Zawody Regionalne, 2021-12-11
32 - C-4 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Seniorów, Zawody Regionalne, 2021-12-12
41 Karolina Ślązak
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Ganges (15) Przyjete 4 - N-4 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Młodzi Jeźdźcy, Zawody Regionalne, 2021-12-10
16 - N-5 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Młodzi Jeźdźcy, Zawody Regionalne, 2021-12-11
30 - N-7 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Młodzi Jeźdźcy, Zawody Regionalne, 2021-12-12
42 Klaudyna Świętek
Klub Jeździecki Jaroszówka
Selavi (13) Przyjete 11 - L-2 - Halowy Puchar Polski Południowej Business Class (21+), Zawody Regionalne, 2021-12-10
23 - L-6 RB - Halowy Puchar Polski Południowej Business Class (21+), Zawody Regionalne, 2021-12-11
26 - L-5 - Halowy Puchar Polski Południowej Business Class (21+), Zawody Regionalne, 2021-12-12
43 Jolanta Tarczyńska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Mighty Man (45) Przyjete 4 - N-4 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Młodzi Jeźdźcy, Zawody Regionalne, 2021-12-10
16 - N-5 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Młodzi Jeźdźcy, Zawody Regionalne, 2021-12-11
30 - N-7 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Młodzi Jeźdźcy, Zawody Regionalne, 2021-12-12
44 Julia Telepko
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Mirage (42) Przyjete 1 - D-1 2021 R - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Juniorów Młodszych na Dużych Koniach (12-15 lat), Zawody Regionalne, 2021-12-10
7 - L-2 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Amatorów, Zawody Towarzyskie, 2021-12-10
19 - L-3 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Amatorów, Zawody Towarzyskie, 2021-12-11
39 - L-4 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Amatorów, Zawody Towarzyskie, 2021-12-12
45 Julia Telepko
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Phoebe (43) Przyjete 1 - D-1 2021 R - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Juniorów Młodszych na Dużych Koniach (12-15 lat), Zawody Regionalne, 2021-12-10
7 - L-2 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Amatorów, Zawody Towarzyskie, 2021-12-10
14B - D-1 2021 R, Zawody Regionalne, Ujeżdżeniowy, 2021-12-11
19 - L-3 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Amatorów, Zawody Towarzyskie, 2021-12-11
39 - L-4 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Amatorów, Zawody Towarzyskie, 2021-12-12
46 Zuzanna Tlon
Bpk
Kantor (28) Przyjete 24 - L-1 - Runda Towarzyska, Zawody Towarzyskie, 2021-12-11
25 - L-1 - Runda Towarzyska, Zawody Towarzyskie, 2021-12-12
47 Anna Tyrała
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Batalia (1) Przyjete 11 - L-2 - Halowy Puchar Polski Południowej Business Class (21+), Zawody Regionalne, 2021-12-10
23 - L-6 RB - Halowy Puchar Polski Południowej Business Class (21+), Zawody Regionalne, 2021-12-11
26 - L-5 - Halowy Puchar Polski Południowej Business Class (21+), Zawody Regionalne, 2021-12-12
48 Julia Walatek
AWF w Katowicach
Bono P (34) Przyjete 7 - L-2 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Amatorów, Zawody Towarzyskie, 2021-12-10
19 - L-3 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Amatorów, Zawody Towarzyskie, 2021-12-11
39 - L-4 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Amatorów, Zawody Towarzyskie, 2021-12-12
49 Karolina Witkowska
Klub Jeździecki Zbrosławice
Kardamon (32) Przyjete 3 - P-1 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej OPEN, Zawody Regionalne, 2021-12-10
13 - P-2 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej OPEN, Zawody Regionalne, 2021-12-11
38 - P-3 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej OPEN, Zawody Regionalne, 2021-12-12
50 Wioleta Wojniak
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Bona (50) Przyjete 11 - L-2 - Halowy Puchar Polski Południowej Business Class (21+), Zawody Regionalne, 2021-12-10
23 - L-6 RB - Halowy Puchar Polski Południowej Business Class (21+), Zawody Regionalne, 2021-12-11
26 - L-5 - Halowy Puchar Polski Południowej Business Class (21+), Zawody Regionalne, 2021-12-12
51 Jan Wójcik
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Księżniczka (5) Przyjete 9 - L-1 RB - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Młodzików (11-12 lat) na Kucach, Zawody Regionalne, 2021-12-10
21 - L-2 RB - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Młodzików (11-12 lat) na Kucach, Zawody Regionalne, 2021-12-11
28 - L-6 RB - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Młodzików (11-12 lat) na Kucach, Zawody Regionalne, 2021-12-12
52 Agnieszka Żokowska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Molia L (29) Przyjete 2 - D-3 2021 zwykły - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Juniorów, Zawody Regionalne, 2021-12-10
15 - D-4 2020 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Juniorów, Zawody Regionalne, 2021-12-11
37 - P-5 - Halowy Otwarty Puchar Polski Południowej Juniorów, Zawody Regionalne, 2021-12-12
1
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
3
Bez Przynależności Klubowej S L A
4
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
5
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
6
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
7
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
8
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
9
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
10
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
11
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
12
Katowicki Klub Jeździecki
13
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
16
Bez Przynależności Klubowej S L A
17
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
20
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
21
Bez Przynależności Klubowej S L A
22
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
24
PSV Gestüt Kodersdorf e.V.
25
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
28
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
29
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
30
Katowicki Klub Jeździecki
31
Klub Jeździecki Facimiech
32
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
33
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
34
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
35
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
37
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
40
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
41
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
42
Klub Jeździecki Jaroszówka
43
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
44
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
45
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
47
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
49
Klub Jeździecki Zbrosławice
50
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
51
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
52
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl