Logo EQUITA.PL
× Główna Oferta Kontakt Aplikacja Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

Otwarte Zimowe Mistrzostwa Śląska Kucy gr 1, kucy gr 2, Amatorów i kat. OPEN w Skokach przez Przeszkody Pełen ekran
2017-11-10 - 2017-11-12
Liczba przyjętych koni: 144
Liczba przyjętych zawodników: 132
Komunikaty organizatora
1. Na stronie Ośrodka Jeździeckiego dostępna lista braków w dokumentach. Prosimy o zgłoszenie się zawodników z brakami najpóźniej na godzinę przed startem do loży sędziowskiej.
Nr Zawodnik Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Aleksandra Adamska
BPK
Malibu (18) Przyjete 3 - 80 cm, I półfinał ZMŚl Amatorów , Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
7 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
7 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
33B - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-12
2 Matylda Badura
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Stougjeshoeve Benita (80) Przyjete 1 - 55 cm, Grupa I – Kuce I-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
7 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
14 - 60 cm, Grupa I – Kuce II-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
28 - 60/65 cm, Finał ZMŚl Grupa I – Kuce , Dwunawrotowy, 2017-11-12
3 Otylia Barczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Joly's Houston (95) Przyjete 2 - 80 cm, Grupa II – Kuce I-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
15 - 80 cm, Grupa II – Kuce II-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
33B - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-12
4 Otylia Barczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Szarotka (94) Przyjete 2 - 80 cm, Grupa II – Kuce I-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
15 - 80 cm, Grupa II – Kuce II-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
29 - 85 cm, Finał ZMŚl Grupa II – Kuce , Dwunawrotowy, 2017-11-12
5 Aleksandra Barszczak
BPK
Emma (34) Przyjete 3 - 80 cm, I półfinał ZMŚl Amatorów , Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
16 - 85 cm, II półfinał ZMŚl Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
30 - LL, Finał ZMŚl Amatorów, Dwunawrotowy, 2017-11-12
6 Natalia Bartosik
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Sawant (31) Przyjete 3 - 80 cm, I półfinał ZMŚl Amatorów , Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
16 - 85 cm, II półfinał ZMŚl Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
30 - LL, Finał ZMŚl Amatorów, Dwunawrotowy, 2017-11-12
7 Barbara Bober
PLKJ Plessówka
Greta (178) Przyjete 19 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
8 Barbara Bober
PLKJ PLESSÓWKA
Rumianek (85) Przyjete 19 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
9 Katarzyna Borowczak
Vanto Jumping Team
Gingerino L (148) Przyjete 21 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-11
22 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
22 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
10 Karolina Brysz
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Myron (158) Przyjete 6 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
6 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
19 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
11 Zofia Bugla
Bez Przynależności Klubowej S L A
Every Time (48) Przyjete 3 - 80 cm, I półfinał ZMŚl Amatorów , Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
9 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
16 - 85 cm, II półfinał ZMŚl Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
22 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
30 - LL, Finał ZMŚl Amatorów, Dwunawrotowy, 2017-11-12
12 Elżbieta Bujna
Klub Jeździecki Zbrosławice
Lupimaxi (124) Przyjete 4 - 100 cm, I półfinał ZMŚl Rundy OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
17 - 100 cm, II półfinał ZMŚl Rundy OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
31 - L1, Finał ZMŚl Rundy OPEN, Dwunawrotowy, 2017-11-12
13 Oliwer Bule
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Werter (167) Przyjete 3 - 80 cm, I półfinał ZMŚl Amatorów , Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
9 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
16 - 85 cm, II półfinał ZMŚl Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
30 - LL, Finał ZMŚl Amatorów, Dwunawrotowy, 2017-11-12
14 Agata Ciaciura
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Teza (191) Przyjete 38 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (238.2.1), 2017-11-12
15 Katarzyna Cieślińska
Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
Sabra (162) Przyjete 33B - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-12
33B - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-12
16 Kaja Cot
BPK
Polo Boy (35) Przyjete 3 - 80 cm, I półfinał ZMŚl Amatorów , Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
19 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
33B - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-12
17 Magdalena Cymbryłowicz
Bez Przynależności Klubowej S L A
MILORD (135) Przyjete 3 - 80 cm, I półfinał ZMŚl Amatorów , Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
8 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-10
18 Marek Czaja
BPK
Zargo (59) Przyjete 19 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
19 Monika Duda
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Embassy Bassy (117) Przyjete 24 - P, Zawody Regionalne,Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
25 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
20 Wiktoria Dymer
Maniana P (189) Przyjete 33A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-12
33A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-12
21 Magdalena Ferdyn
Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
Cantanis (130) Przyjete 11 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
12 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-11-10
25 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
26 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
37 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (238.2.1), 2017-11-12
22 Iwona Ficek
PLKJ Plessówka
Don Hetman (181) Przyjete 20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
23 Roxana Gajdzik
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Gadia (144) Przyjete 24 - P, Zawody Regionalne,Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
25 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
36 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-12
24 Paulina Garczorz
Nider (185) Przyjete 33B - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-12
33B - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-12
25 Julia Gaweł
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Luna (68) Przyjete 9 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
9 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
22 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
22 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
35 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-12
26 Hanna Gocyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Klara (21) Przyjete 1 - 55 cm, Grupa I – Kuce I-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
14 - 60 cm, Grupa I – Kuce II-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
28 - 60/65 cm, Finał ZMŚl Grupa I – Kuce , Dwunawrotowy, 2017-11-12
27 Zuzanna Grabowska
Stajnia Pasat
Malta (47) Przyjete 22 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
23 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2017-11-11
28 Marta Grela
Klub Jeździecki Zbrosławice
Werdi (102) Przyjete 3 - 80 cm, I półfinał ZMŚl Amatorów , Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
7 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
33B - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-12
29 Lena Gruca
Klub Jeździecki Na Górce W Marklowicach
Miecio (38) Przyjete 1 - 55 cm, Grupa I – Kuce I-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
7 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
14 - 60 cm, Grupa I – Kuce II-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
33A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-12
30 Larysa Haberstroh
Klub Jeździecki Zbrosławice
Claire Lg (75) Przyjete 3 - 80 cm, I półfinał ZMŚl Amatorów , Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
16 - 85 cm, II półfinał ZMŚl Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
21 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-11
30 - LL, Finał ZMŚl Amatorów, Dwunawrotowy, 2017-11-12
31 Nicol Hercog
BPK
Drako (50) Przyjete 3 - 80 cm, I półfinał ZMŚl Amatorów , Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
16 - 85 cm, II półfinał ZMŚl Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
30 - LL, Finał ZMŚl Amatorów, Dwunawrotowy, 2017-11-12
32 Julia Hess
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Myron (158) Przyjete 19 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
33A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-12
33 Dawid Janota
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Quinda-Quando (22) Przyjete 11 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
12 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-11-10
25 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
26 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
37 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (238.2.1), 2017-11-12
34 Natalia Janota
LKJ przy stadninie koni w Ochabach
Cisco 241 (23) Przyjete 11 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
12 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-11-10
25 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
26 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
37 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (238.2.1), 2017-11-12
35 Aniela Jeżyna
SKJ OMEGA
Polly victory (160) Przyjete 3 - 80 cm, I półfinał ZMŚl Amatorów , Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
16 - 85 cm, II półfinał ZMŚl Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
30 - LL, Finał ZMŚl Amatorów, Dwunawrotowy, 2017-11-12
36 Katarzyna Jędrysiak
BPK SLA
Isubr (179) Przyjete 19 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
37 Zuzanna Kaczmarzyk
Jeździecki Klub Sportowy "Cwał" Truskolasy
Dafne (168) Przyjete 9 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
10 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
22 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
24 - P, Zawody Regionalne,Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
36 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-12
38 Weronika Klabisz
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
Notis (164) Przyjete 24 - P, Zawody Regionalne,Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
25 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
39 Natalia Kluska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Junisza (98) Przyjete 3 - 80 cm, I półfinał ZMŚl Amatorów , Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
8 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-10
16 - 85 cm, II półfinał ZMŚl Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
21 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-11
30 - LL, Finał ZMŚl Amatorów, Dwunawrotowy, 2017-11-12
40 Julia Kokoszka
KJ Profit Orzesze
Łezka (154) Przyjete 19 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
19 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
33A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-12
33A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-12
41 Emilia Kolaniak
Jeździecki Klub Sportowy Saltando Sp. z o.o.
Hakuna Ma Tata (40) Przyjete 3 - 80 cm, I półfinał ZMŚl Amatorów , Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
7 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
16 - 85 cm, II półfinał ZMŚl Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
21 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-11
34 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-12
42 Amanda Kolińska
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Brando (5) Przyjete 4 - 100 cm, I półfinał ZMŚl Rundy OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
10 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
17 - 100 cm, II półfinał ZMŚl Rundy OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
24 - P, Zawody Regionalne,Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
31 - L1, Finał ZMŚl Rundy OPEN, Dwunawrotowy, 2017-11-12
43 Oliwia Kołodziejczyk
Klub Jazdy Konnej Romico
Platinus (27) Przyjete 11 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
12 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-11-10
25 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
26 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
37 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (238.2.1), 2017-11-12
44 Natalia Kot
Bez Przynależności Klubowej S L A
Awantaż (184) Przyjete 24 - P, Zawody Regionalne,Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
25 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
36 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-12
37 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (238.2.1), 2017-11-12
45 Karolina Kozik
Klub Jeździecki Zbrosławice
Mercury (190) Przyjete 33B - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-12
33B - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-12
46 Grażyna Kozioł
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Portos (101) Przyjete 8 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-10
8 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-10
21 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-11
21 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-11
22 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
34 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-12
47 Piotr Kozioł
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Cytra (100) Przyjete 8 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-10
8 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-10
21 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-11
21 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-11
34 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-12
48 Julia Kramarz
Klub Jeździecki Zbrosławice
Madeira (180) Przyjete 9 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
9 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
22 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
24 - P, Zawody Regionalne,Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
49 Beata Krawczyk
Vanto Jumping Team
Implay (61) Przyjete 11 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
12 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-11-10
25 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
26 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
50 Liwia Król
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Cytat (103) Przyjete 22 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
24 - P, Zawody Regionalne,Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
51 Patrycja Ksiądz
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Antares (97) Przyjete 4 - 100 cm, I półfinał ZMŚl Rundy OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
9 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
17 - 100 cm, II półfinał ZMŚl Rundy OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
24 - P, Zawody Regionalne,Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
36 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-12
52 Patrycja Ksiądz
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Centessa (96) Przyjete 4 - 100 cm, I półfinał ZMŚl Rundy OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
10 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
17 - 100 cm, II półfinał ZMŚl Rundy OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
31 - L1, Finał ZMŚl Rundy OPEN, Dwunawrotowy, 2017-11-12
53 Karolina Kułaga
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Soly Jeans (187) Przyjete 22 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
24 - P, Zawody Regionalne,Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
36 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-12
37 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (238.2.1), 2017-11-12
54 Dominika Kunicka
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Polly victory (160) Przyjete 7 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
55 Natalia Kurzok
KJ PROFIT Orzesze
Flamenco (186) Przyjete 19 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
19 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
33A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-12
33A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-12
56 Marta Kwiecińska
Klub Jeździecki Zbrosławice
LA BELLE (151) Przyjete 4 - 100 cm, I półfinał ZMŚl Rundy OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
10 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
17 - 100 cm, II półfinał ZMŚl Rundy OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
22 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
31 - L1, Finał ZMŚl Rundy OPEN, Dwunawrotowy, 2017-11-12
57 Wiktor Larkowski
Klub Jeździecki Zbrosławice
Chicharito (137) Przyjete 9 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
10 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
58 Wiktor Larkowski
Klub Jeździecki Zbrosławice
Silvana (138) Przyjete 9 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
10 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
59 Karolina Leda
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
DOMARE G (7) Przyjete 3 - 80 cm, I półfinał ZMŚl Amatorów , Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
8 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-10
16 - 85 cm, II półfinał ZMŚl Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
21 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-11
30 - LL, Finał ZMŚl Amatorów, Dwunawrotowy, 2017-11-12
60 Magdalena Lesisz
Bez Przynależności Klubowej S L A
Roller Coaster Ex Jard (113) Przyjete 7 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
8 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-10
8 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-10
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
21 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-11
21 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-11
61 Danuta Małasiewicz
KJ Rancho Zrębice
Bakszysz (146) Przyjete 3 - 80 cm, I półfinał ZMŚl Amatorów , Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
16 - 85 cm, II półfinał ZMŚl Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
62 Vanessa Martinez
Klub Jeździecki Zbrosławice
Lider (140) Przyjete 21 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-11
22 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
22 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
63 Monika Materlik
Katowicki Klub Jeździecki
S-Rubin (13) Przyjete 34 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-12
35 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-12
64 Zuzanna Matysiak
Stajnia Pasat
Heyda (156) Przyjete 19 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
65 Angelika Michalik
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Cicha Toń I (20) Przyjete 3 - 80 cm, I półfinał ZMŚl Amatorów , Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
16 - 85 cm, II półfinał ZMŚl Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
30 - LL, Finał ZMŚl Amatorów, Dwunawrotowy, 2017-11-12
66 Angelika Michalik
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Kasztan (19) Przyjete 1 - 55 cm, Grupa I – Kuce I-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
14 - 60 cm, Grupa I – Kuce II-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
28 - 60/65 cm, Finał ZMŚl Grupa I – Kuce , Dwunawrotowy, 2017-11-12
67 Wiktoria Molenda
Amigo klub jeździecki
Kandika (92) Przyjete 7 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
7 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
33B - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-12
68 Emilia Mura
Towarzystwo Sportowe Kuźnia
Hardy (182) Przyjete 19 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
69 Martyna Mura - Pierchała
Towarzystwo Sportowe Kuźnia
Oliwia (134) Przyjete 19 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
19 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
70 Iwona Nagrodzka
Klub Jeździecki Na Górce W Marklowicach
Maciejka (43) Przyjete 1 - 55 cm, Grupa I – Kuce I-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
6 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
14 - 60 cm, Grupa I – Kuce II-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
19 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
28 - 60/65 cm, Finał ZMŚl Grupa I – Kuce , Dwunawrotowy, 2017-11-12
71 Katarzyna Nagrodzka
Klub Jeździecki Na Górce W Marklowicach
Ikra (42) Przyjete 7 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
7 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
33B - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-12
72 Sylwia Nowak
PLKJ PLESSÓWKA
Dekada (81) Przyjete 20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
73 Martyna Osior
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Mr. Hopsing (152) Przyjete 1 - 55 cm, Grupa I – Kuce I-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
6 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
6 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
14 - 60 cm, Grupa I – Kuce II-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
33A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-12
74 Agata Paczyna
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
K-Figa (33) Przyjete 1 - 55 cm, Grupa I – Kuce I-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
14 - 60 cm, Grupa I – Kuce II-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
28 - 60/65 cm, Finał ZMŚl Grupa I – Kuce , Dwunawrotowy, 2017-11-12
75 Adrianna Pala
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Monsun (122) Przyjete 4 - 100 cm, I półfinał ZMŚl Rundy OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
17 - 100 cm, II półfinał ZMŚl Rundy OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
31 - L1, Finał ZMŚl Rundy OPEN, Dwunawrotowy, 2017-11-12
76 Aleksandra Panek
KJ Amigo
Kosmiczny Przypadek (88) Przyjete 20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
33B - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-12
33B - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-12
77 Nadia Pasieka
Bez Przynależności Klubowej S L A
Koekoekshof Rosalyn (29) Przyjete 1 - 55 cm, Grupa I – Kuce I-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
14 - 60 cm, Grupa I – Kuce II-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
28 - 60/65 cm, Finał ZMŚl Grupa I – Kuce , Dwunawrotowy, 2017-11-12
78 Mariam Pervez
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Haker (9) Przyjete 3 - 80 cm, I półfinał ZMŚl Amatorów , Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
8 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-10
16 - 85 cm, II półfinał ZMŚl Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
21 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-11
30 - LL, Finał ZMŚl Amatorów, Dwunawrotowy, 2017-11-12
79 Patrycja Pieńkos
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S-Rubin (14) Przyjete 21 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-11
23 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2017-11-11
23 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2017-11-11
35 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-12
80 Aleksandra Pietryszyn
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Amanita (11) Przyjete 10 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
11 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
24 - P, Zawody Regionalne,Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
36 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-12
81 Anna Pilarska
Stowarzyszenie klub jeździecki Profit Orzesze
Planeta (107) Przyjete 4 - 100 cm, I półfinał ZMŚl Rundy OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
10 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
22 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
24 - P, Zawody Regionalne,Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
35 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-12
82 Kamila Pilarska
brak
Ajris (123) Przyjete 19 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
19 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
83 Wktoria Pinkawa
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Quasi Una Fantasia (157) Przyjete 3 - 80 cm, I półfinał ZMŚl Amatorów , Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
7 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
16 - 85 cm, II półfinał ZMŚl Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
30 - LL, Finał ZMŚl Amatorów, Dwunawrotowy, 2017-11-12
84 Milena Płaza
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
Cilena (69) Przyjete 1 - 55 cm, Grupa I – Kuce I-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
14 - 60 cm, Grupa I – Kuce II-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
28 - 60/65 cm, Finał ZMŚl Grupa I – Kuce , Dwunawrotowy, 2017-11-12
85 Milena Płaza
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
Mistic Moonshadow (70) Przyjete 2 - 80 cm, Grupa II – Kuce I-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
15 - 80 cm, Grupa II – Kuce II-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
29 - 85 cm, Finał ZMŚl Grupa II – Kuce , Dwunawrotowy, 2017-11-12
86 Dominika Poliwoda
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Kasafi (72) Przyjete 10 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
11 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
24 - P, Zawody Regionalne,Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
25 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
37 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (238.2.1), 2017-11-12
87 Weronika Poliwoda
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Akbar Angel (73) Przyjete 10 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
11 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
24 - P, Zawody Regionalne,Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
25 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
37 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (238.2.1), 2017-11-12
88 Barbara Połap
Vanto Jumping Team
Olgin (62) Przyjete 11 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
12 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-11-10
25 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
26 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
89 Zofia Poradomska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Expertus (139) Przyjete 9 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
9 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
23 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2017-11-11
23 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2017-11-11
35 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-12
90 Dorota Potrzebka
Bez Przynależności Klubowej S L A
PABLO (57) Przyjete 3 - 80 cm, I półfinał ZMŚl Amatorów , Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
16 - 85 cm, II półfinał ZMŚl Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
30 - LL, Finał ZMŚl Amatorów, Dwunawrotowy, 2017-11-12
91 Anna Prażuch
Klub Jeździecki Zbrosławice
Labant (108) Przyjete 6 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
7 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
7 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
19 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
33B - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-12
92 Natalia Pschionko
Vanto Jumping Team
Dorado (63) Przyjete 8 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-10
8 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-10
21 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-11
21 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-11
93 Emilia Puch
Klub Jeździecki Zbrosławice
W-CORINA (58) Przyjete 8 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-10
9 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
23 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2017-11-11
23 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2017-11-11
94 Olga Puch
BPK
Radość (67) Przyjete 6 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
7 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
19 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
95 Monika Respondek
Klub Jeździecki Zbrosławice
DRAGO (74) Przyjete 3 - 80 cm, I półfinał ZMŚl Amatorów , Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
16 - 85 cm, II półfinał ZMŚl Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
23 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2017-11-11
30 - LL, Finał ZMŚl Amatorów, Dwunawrotowy, 2017-11-12
96 Zuzanna Rogacz
Klub Jeździecki Amigo
K-Rewita (4) Przyjete 2 - 80 cm, Grupa II – Kuce I-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
15 - 80 cm, Grupa II – Kuce II-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
29 - 85 cm, Finał ZMŚl Grupa II – Kuce , Dwunawrotowy, 2017-11-12
97 Zuzanna Rogacz
Klub Jeździecki Amigo
Simon (86) Przyjete 6 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
98 Konrad Rusinek
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Normandia (3) Przyjete 9 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
10 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
24 - P, Zawody Regionalne,Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
36 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-12
99 Agata Russin
Brak
Wamar (136) Przyjete 33B - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-12
33B - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-12
100 Karolina Rutkowska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
MANIANA - P (28) Przyjete 22 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
24 - P, Zawody Regionalne,Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
101 Eliza Sas
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Zefir (8) Przyjete 2 - 80 cm, Grupa II – Kuce I-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
7 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
15 - 80 cm, Grupa II – Kuce II-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
29 - 85 cm, Finał ZMŚl Grupa II – Kuce , Dwunawrotowy, 2017-11-12
102 Paulina Skalik
Stajnia Pasat
Jaremiasz (60) Przyjete 20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
103 Emilia Skorek
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Endo (65) Przyjete 1 - 55 cm, Grupa I – Kuce I-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
14 - 60 cm, Grupa I – Kuce II-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
28 - 60/65 cm, Finał ZMŚl Grupa I – Kuce , Dwunawrotowy, 2017-11-12
104 Wiktoria Skorupa
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Ciułala (141) Przyjete 3 - 80 cm, I półfinał ZMŚl Amatorów , Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
16 - 85 cm, II półfinał ZMŚl Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
30 - LL, Finał ZMŚl Amatorów, Dwunawrotowy, 2017-11-12
105 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Ambasador (175) Przyjete 25 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
106 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Atlanto (173) Przyjete 11 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
13 - C, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-11-10
25 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
37 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (238.2.1), 2017-11-12
107 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Cyrus (118) Przyjete 9 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
10 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
22 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
24 - P, Zawody Regionalne,Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
36 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-12
108 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Demeter (170) Przyjete 10 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
11 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
109 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Lucky M (171) Przyjete 9 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
9 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
22 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
22 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
110 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Mercury (172) Przyjete 22 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
22 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
111 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Rowitto (129) Przyjete 9 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
10 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
22 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
24 - P, Zawody Regionalne,Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
112 Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Seaquest (174) Przyjete 13 - C, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-11-10
38 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (238.2.1), 2017-11-12
113 Ewelina Słupik
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Ataman (159) Przyjete 33B - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-12
33B - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-12
114 Julia Sobiecka
Klub Jeździecki Na Górce W Marklowicach
Bonus Cannabis (41) Przyjete 3 - 80 cm, I półfinał ZMŚl Amatorów , Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
8 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-10
16 - 85 cm, II półfinał ZMŚl Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
21 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-11
34 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-12
115 Nina Sokalska
BPK
Cuppers Monty (78) Przyjete 1 - 55 cm, Grupa I – Kuce I-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
14 - 60 cm, Grupa I – Kuce II-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
33A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-12
116 Nina Sokalska
BPK
Wirus (77) Przyjete 1 - 55 cm, Grupa I – Kuce I-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
14 - 60 cm, Grupa I – Kuce II-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
28 - 60/65 cm, Finał ZMŚl Grupa I – Kuce , Dwunawrotowy, 2017-11-12
117 Anna Standura
PLKJ PLESSÓWKA
Rumianek (83) Przyjete 18 - Śląski Brzdąc, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
18 - Śląski Brzdąc, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
118 Zofia Standura
PLKJ PLESSÓWKA
Korsyka (82) Przyjete 20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
119 Oliwia Stolarska
Katowicki Klub Jeździecki
VISTA PONYSPORT (12) Przyjete 2 - 80 cm, Grupa II – Kuce I-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
15 - 80 cm, Grupa II – Kuce II-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
29 - 85 cm, Finał ZMŚl Grupa II – Kuce , Dwunawrotowy, 2017-11-12
120 Natalia Strzelczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Surinam (163) Przyjete 7 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
7 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
33B - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-12
121 Dalia Syrokosz
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
Julissi (99) Przyjete 3 - 80 cm, I półfinał ZMŚl Amatorów , Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
16 - 85 cm, II półfinał ZMŚl Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
30 - LL, Finał ZMŚl Amatorów, Dwunawrotowy, 2017-11-12
122 Martyna Szczypa
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
Mario (169) Przyjete 10 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
11 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
25 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
26 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
38 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (238.2.1), 2017-11-12
123 Emilia Szojda
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Campino Burme (115) Przyjete 8 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-10
8 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-10
9 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
21 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-11
21 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-11
22 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
34 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-12
34 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-12
124 Emilia Szojda
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Cuppers Monty (78) Przyjete 19 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
125 Emilia Szojda
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Mr. Hopsing (152) Przyjete 19 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
126 Emilia Szojda
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Stefanie (114) Przyjete 2 - 80 cm, Grupa II – Kuce I-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
15 - 80 cm, Grupa II – Kuce II-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
29 - 85 cm, Finał ZMŚl Grupa II – Kuce , Dwunawrotowy, 2017-11-12
127 Julia Sztaba
Klub Jeździecki Amigo
Miodunka (87) Przyjete 19 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
33A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-12
128 Julia Sztaba
Klub Jeździecki Amigo
Simon (86) Przyjete 19 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
19 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
129 Wiktoria Szynkiewicz
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Hattrick (155) Przyjete 22 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
24 - P, Zawody Regionalne,Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
130 Karolina Ślązak
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Nika Ewita (110) Przyjete 2 - 80 cm, Grupa II – Kuce I-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
8 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-10
15 - 80 cm, Grupa II – Kuce II-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
22 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
29 - 85 cm, Finał ZMŚl Grupa II – Kuce , Dwunawrotowy, 2017-11-12
131 Karolina Ślązak
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Tores-P (177) Przyjete 9 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
10 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
24 - P, Zawody Regionalne,Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
25 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
132 Kinga Śliż
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Cichy (147) Przyjete 22 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
22 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
35 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-12
35 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-12
133 Weronika Tokarska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Euforia (30) Przyjete 3 - 80 cm, I półfinał ZMŚl Amatorów , Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
16 - 85 cm, II półfinał ZMŚl Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
30 - LL, Finał ZMŚl Amatorów, Dwunawrotowy, 2017-11-12
134 Martyna Tomalik
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Athena (161) Przyjete 3 - 80 cm, I półfinał ZMŚl Amatorów , Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
7 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
16 - 85 cm, II półfinał ZMŚl Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
30 - LL, Finał ZMŚl Amatorów, Dwunawrotowy, 2017-11-12
135 Olga Tomanek
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Winnie (125) Przyjete 23 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2017-11-11
23 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2017-11-11
35 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-12
35 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-12
136 Przemysław Trawiński
Klub Sportowy "Stadnina Koni Krzywopłoty"
Alberjim (109) Przyjete 4 - 100 cm, I półfinał ZMŚl Rundy OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
17 - 100 cm, II półfinał ZMŚl Rundy OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
31 - L1, Finał ZMŚl Rundy OPEN, Dwunawrotowy, 2017-11-12
137 Agata Trudzińska
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
Inez-Pro (165) Przyjete 8 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-10
9 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
9 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
22 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
23 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2017-11-11
23 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2017-11-11
138 Zofia Ulczok
KJ Profit Orzesze
Flawia Gold (153) Przyjete 1 - 55 cm, Grupa I – Kuce I-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
14 - 60 cm, Grupa I – Kuce II-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
28 - 60/65 cm, Finał ZMŚl Grupa I – Kuce , Dwunawrotowy, 2017-11-12
139 Aleksandra Walaszczyk
Róża Team
Róża (39) Przyjete 22 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
23 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2017-11-11
140 Agrypina Walaszek
Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks
Polonia (1) Przyjete 4 - 100 cm, I półfinał ZMŚl Rundy OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
17 - 100 cm, II półfinał ZMŚl Rundy OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
31 - L1, Finał ZMŚl Rundy OPEN, Dwunawrotowy, 2017-11-12
141 Vanessa Waleryszek
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Niespodzianka (36) Przyjete 6 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
7 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
7 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
33B - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-12
142 Natalia Wełna
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Selima (142) Przyjete 4 - 100 cm, I półfinał ZMŚl Rundy OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
10 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
17 - 100 cm, II półfinał ZMŚl Rundy OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
25 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
31 - L1, Finał ZMŚl Rundy OPEN, Dwunawrotowy, 2017-11-12
143 Wiktoria Wełna
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Don S (143) Przyjete 9 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
10 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
24 - P, Zawody Regionalne,Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
25 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
36 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-12
144 Agnieszka Wiórek
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
Hancor (127) Przyjete 4 - 100 cm, I półfinał ZMŚl Rundy OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
9 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
17 - 100 cm, II półfinał ZMŚl Rundy OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
24 - P, Zawody Regionalne,Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
31 - L1, Finał ZMŚl Rundy OPEN, Dwunawrotowy, 2017-11-12
145 Emilia Wiśniewska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Emet (120) Przyjete 34 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-12
36 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-12
146 Magdalena Wojda
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Milagross (26) Przyjete 2 - 80 cm, Grupa II – Kuce I-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
15 - 80 cm, Grupa II – Kuce II-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
29 - 85 cm, Finał ZMŚl Grupa II – Kuce , Dwunawrotowy, 2017-11-12
147 Magdalena Wojda
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
Ringo (25) Przyjete 1 - 55 cm, Grupa I – Kuce I-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
14 - 60 cm, Grupa I – Kuce II-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
28 - 60/65 cm, Finał ZMŚl Grupa I – Kuce , Dwunawrotowy, 2017-11-12
148 Małgorzata Wojs
Jeździecki Klub Sportowy Saltando Sp. z o.o.
Cortina (90) Przyjete 3 - 80 cm, I półfinał ZMŚl Amatorów , Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
7 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
16 - 85 cm, II półfinał ZMŚl Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
33A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-12
149 Wioletta Wołek - Sarek
Katowicki Klub Jeździecki
Mizar (93) Przyjete 4 - 100 cm, I półfinał ZMŚl Rundy OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
17 - 100 cm, II półfinał ZMŚl Rundy OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
31 - L1, Finał ZMŚl Rundy OPEN, Dwunawrotowy, 2017-11-12
150 Monika Zalega
Klub Jeździecki Amigo
Kosmiczny przypadek (188) Przyjete 7 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
7 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
151 Monika Zalega
Klub Jeździecki Amigo
Miodunka (87) Przyjete 6 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
6 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
19 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
152 Monika Zalega
Klub Jeździecki Amigo
Test (91) Przyjete 9 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
9 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
22 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
22 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
35 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-12
153 Jagna Żuchowicz
KJ AMIGO
Simon (86) Przyjete 6 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
33A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-12
2
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
3
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
4
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
6
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
10
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
11
Bez Przynależności Klubowej S L A
12
Klub Jeździecki Zbrosławice
13
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
14
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
15
Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
17
Bez Przynależności Klubowej S L A
19
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
21
Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
23
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
25
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
26
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
28
Klub Jeździecki Zbrosławice
29
Klub Jeździecki Na Górce W Marklowicach
30
Klub Jeździecki Zbrosławice
32
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
33
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
34
LKJ przy stadninie koni w Ochabach
37
Jeździecki Klub Sportowy "Cwał" Truskolasy
38
Ludowy Klub Sportowy Don Camillo
39
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
41
Jeździecki Klub Sportowy Saltando Sp. z o.o.
42
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
44
Bez Przynależności Klubowej S L A
45
Klub Jeździecki Zbrosławice
46
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
47
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
48
Klub Jeździecki Zbrosławice
50
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
51
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
52
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
53
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
54
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
56
Klub Jeździecki Zbrosławice
57
Klub Jeździecki Zbrosławice
58
Klub Jeździecki Zbrosławice
59
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
60
Bez Przynależności Klubowej S L A
62
Klub Jeździecki Zbrosławice
63
Katowicki Klub Jeździecki
65
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
66
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
68
Towarzystwo Sportowe Kuźnia
70
Klub Jeździecki Na Górce W Marklowicach
71
Klub Jeździecki Na Górce W Marklowicach
73
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
74
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
75
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
77
Bez Przynależności Klubowej S L A
78
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
79
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
80
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
81
Stowarzyszenie klub jeździecki Profit Orzesze
84
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
85
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
86
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
87
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
89
Bez Przynależności Klubowej S L A
90
Bez Przynależności Klubowej S L A
91
Klub Jeździecki Zbrosławice
93
Klub Jeździecki Zbrosławice
95
Klub Jeździecki Zbrosławice
97
Klub Jeździecki Amigo
98
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
100
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
101
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
103
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
104
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
105
Klub Jeździecki Zbrosławice
106
Klub Jeździecki Zbrosławice
107
Klub Jeździecki Zbrosławice
108
Klub Jeździecki Zbrosławice
109
Klub Jeździecki Zbrosławice
110
Klub Jeździecki Zbrosławice
111
Klub Jeździecki Zbrosławice
112
Klub Jeździecki Zbrosławice
113
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
114
Klub Jeździecki Na Górce W Marklowicach
120
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
121
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
122
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
123
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
124
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
125
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
126
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
127
Klub Jeździecki Amigo
128
Klub Jeździecki Amigo
129
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
130
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
131
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
132
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
133
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
134
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
135
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
136
Klub Sportowy "Stadnina Koni Krzywopłoty"
137
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
140
Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks
141
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
142
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
143
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
144
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
145
Bez Przynależności Klubowej S L A
146
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
147
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
148
Jeździecki Klub Sportowy Saltando Sp. z o.o.
151
Klub Jeździecki Amigo
152
Klub Jeździecki Amigo

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2019 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl