Logo EQUITA.PL
× Strona główna Oferta Kontakt Zaloguj
Logo EQUITA.PL

NOWOŚCI

18.01.2018 Weryfikacja danych zawodnika i konia w bazie PZJ wraz z wydrukiem braków.

22.02.2018 Wyniki na żywo - śledź informacje o aktualnym przejeździe z dowolnego urządzenia.

06.03.2018 Ranking z dowolnie konfigurowanego pucharu, ligi czy też rundy. Przydzielaj punkty za miejsce, czy bezbłędność przejazdu.

26.02.2018 Automatyczne wyliczenie wyników pucharów, ligi Twojej stajni. Już nigdy więcej nie będziesz musiał wyliczać rankingu cyklu zawodów!

13-06-2017 - Wirtualny portfel zawodnika - wpłacaj na początku zawodów i automatycznie rozliczaj należności za udział w zawodach.

10-07-2017 - Komunikaty organizatora - wprowadzaj komunikaty, aby informować uczestników o wszelkich zmianach.

07-08-2017 - Propozycje zawodów - łatwe i wygodne odczytywanie propozycji bez konieczności ich wyszukiwania na innych stronach.

Otwarte Zimowe Mistrzostwa Śląska Kucy gr 1, kucy gr 2, Amatorów i kat. OPEN w Skokach przez Przeszkody Pełen ekran
2017-11-10 - 2017-11-12
Komunikaty organizatora
1. Na stronie Ośrodka Jeździeckiego dostępna lista braków w dokumentach. Prosimy o zgłoszenie się zawodników z brakami najpóźniej na godzinę przed startem do loży sędziowskiej.
Nr Zawodnik Przynależność Koń (nr startowy) Status Konkurs
1 Aleksandra Adamska BPK Malibu (18) Przyjete 3 - 80 cm, I półfinał ZMŚl Amatorów , Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
7 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
7 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
33B - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-12
2 Matylda Badura Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit Stougjeshoeve Benita (80) Przyjete 1 - 55 cm, Grupa I – Kuce I-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
7 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
14 - 60 cm, Grupa I – Kuce II-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
28 - 60/65 cm, Finał ZMŚl Grupa I – Kuce , Dwunawrotowy, 2017-11-12
3 Otylia Barczyk Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit Joly's Houston (95) Przyjete 2 - 80 cm, Grupa II – Kuce I-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
15 - 80 cm, Grupa II – Kuce II-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
33B - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-12
4 Otylia Barczyk Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit Szarotka (94) Przyjete 2 - 80 cm, Grupa II – Kuce I-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
15 - 80 cm, Grupa II – Kuce II-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
29 - 85 cm, Finał ZMŚl Grupa II – Kuce , Dwunawrotowy, 2017-11-12
5 Aleksandra Barszczak BPK Emma (34) Przyjete 3 - 80 cm, I półfinał ZMŚl Amatorów , Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
16 - 85 cm, II półfinał ZMŚl Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
30 - LL, Finał ZMŚl Amatorów, Dwunawrotowy, 2017-11-12
6 Natalia Bartosik Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice Sawant (31) Przyjete 3 - 80 cm, I półfinał ZMŚl Amatorów , Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
16 - 85 cm, II półfinał ZMŚl Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
30 - LL, Finał ZMŚl Amatorów, Dwunawrotowy, 2017-11-12
7 Barbara Bober PLKJ Plessówka Greta (178) Przyjete 19 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
8 Barbara Bober PLKJ PLESSÓWKA Rumianek (85) Przyjete 19 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
9 Katarzyna Borowczak Vanto Jumping Team Gingerino L (148) Przyjete 21 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-11
22 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
22 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
10 Karolina Brysz Sportowy Klub Jeździecki OMEGA Myron (158) Przyjete 6 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
6 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
19 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
11 Zofia Bugla Bez Przynależności Klubowej S L A Every Time (48) Przyjete 3 - 80 cm, I półfinał ZMŚl Amatorów , Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
9 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
16 - 85 cm, II półfinał ZMŚl Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
22 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
30 - LL, Finał ZMŚl Amatorów, Dwunawrotowy, 2017-11-12
12 Elżbieta Bujna Klub Jeździecki Zbrosławice Lupimaxi (124) Przyjete 4 - 100 cm, I półfinał ZMŚl Rundy OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
17 - 100 cm, II półfinał ZMŚl Rundy OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
31 - L1, Finał ZMŚl Rundy OPEN, Dwunawrotowy, 2017-11-12
13 Oliwer Bule Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice Werter (167) Przyjete 3 - 80 cm, I półfinał ZMŚl Amatorów , Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
9 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
16 - 85 cm, II półfinał ZMŚl Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
30 - LL, Finał ZMŚl Amatorów, Dwunawrotowy, 2017-11-12
14 Agata Ciaciura Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice Teza (191) Przyjete 38 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (238.2.1), 2017-11-12
15 Katarzyna Cieślińska SKJ OMEGA Sabra (162) Przyjete 33B - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-12
33B - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-12
16 Kaja Cot BPK Polo Boy (35) Przyjete 3 - 80 cm, I półfinał ZMŚl Amatorów , Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
19 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
33B - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-12
17 Magdalena Cymbryłowicz Bez Przynależności Klubowej S L A Milord (135) Przyjete 3 - 80 cm, I półfinał ZMŚl Amatorów , Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
8 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-10
18 Marek Czaja BPK Zargo (59) Przyjete 19 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
19 Monika Duda Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach Embassy Bassy (117) Przyjete 24 - P, Zawody Regionalne,Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
25 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
20 Wiktoria Dymer Maniana P (189) Przyjete 33A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-12
33A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-12
21 Magdalena Ferdyn Klub Jeździecki Zbrosławice Cantanis (130) Przyjete 11 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
12 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-11-10
25 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
26 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
37 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (238.2.1), 2017-11-12
22 Iwona Ficek PLKJ Plessówka Don Hetman (181) Przyjete 20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
23 Roxana Gajdzik Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój Gadia (144) Przyjete 24 - P, Zawody Regionalne,Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
25 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
36 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-12
24 Paulina Garczorz Nider (185) Przyjete 33B - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-12
33B - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-12
25 Julia Gaweł Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice Luna (68) Przyjete 9 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
9 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
22 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
22 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
35 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-12
26 Hanna Gocyk Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit Klara (21) Przyjete 1 - 55 cm, Grupa I – Kuce I-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
14 - 60 cm, Grupa I – Kuce II-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
28 - 60/65 cm, Finał ZMŚl Grupa I – Kuce , Dwunawrotowy, 2017-11-12
27 Zuzanna Grabowska Stajnia Pasat Malta (47) Przyjete 22 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
23 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2017-11-11
28 Marta Grela Bez Przynależności Klubowej S L A Werdi (102) Przyjete 3 - 80 cm, I półfinał ZMŚl Amatorów , Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
7 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
33B - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-12
29 Lena Gruca Klub Jeździecki Na Górce W Marklowicach Miecio (38) Przyjete 1 - 55 cm, Grupa I – Kuce I-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
7 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
14 - 60 cm, Grupa I – Kuce II-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
33A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-12
30 Larysa Haberstroh Klub Jeździecki Zbrosławice Claire Lg (75) Przyjete 3 - 80 cm, I półfinał ZMŚl Amatorów , Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
16 - 85 cm, II półfinał ZMŚl Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
21 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-11
30 - LL, Finał ZMŚl Amatorów, Dwunawrotowy, 2017-11-12
31 Nicol Hercog BPK Drako (50) Przyjete 3 - 80 cm, I półfinał ZMŚl Amatorów , Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
16 - 85 cm, II półfinał ZMŚl Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
30 - LL, Finał ZMŚl Amatorów, Dwunawrotowy, 2017-11-12
32 Julia Hess SKJ OMEGA Myron (158) Przyjete 19 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
33A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-12
33 Dawid Janota Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach Quinda-Quando (22) Przyjete 11 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
12 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-11-10
25 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
26 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
37 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (238.2.1), 2017-11-12
34 Natalia Janota LKJ przy stadninie koni w Ochabach Cisco 241 (23) Przyjete 11 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
12 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-11-10
25 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
26 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
37 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (238.2.1), 2017-11-12
35 Aniela Jeżyna SKJ OMEGA Polly victory (160) Przyjete 3 - 80 cm, I półfinał ZMŚl Amatorów , Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
16 - 85 cm, II półfinał ZMŚl Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
30 - LL, Finał ZMŚl Amatorów, Dwunawrotowy, 2017-11-12
36 Katarzyna Jędrysiak BPK SLA Isubr (179) Przyjete 19 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
37 Zuzanna Kaczmarzyk Jeździecki Klub Sportowy "Cwał" Truskolasy Dafne (168) Przyjete 9 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
10 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
22 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
24 - P, Zawody Regionalne,Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
36 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-12
38 Weronika Klabisz Stajnia Don Camillo Notis (164) Przyjete 24 - P, Zawody Regionalne,Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
25 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
39 Natalia Kluska Bez Przynależności Klubowej S L A Junisza (98) Przyjete 3 - 80 cm, I półfinał ZMŚl Amatorów , Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
8 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-10
16 - 85 cm, II półfinał ZMŚl Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
21 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-11
30 - LL, Finał ZMŚl Amatorów, Dwunawrotowy, 2017-11-12
40 Julia Kokoszka KJ Profit Orzesze Łezka (154) Przyjete 19 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
19 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
33A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-12
33A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-12
41 Emilia Kolaniak Klub Jeździecki Na Górce W Marklowicach Hakuna Ma Tata (40) Przyjete 3 - 80 cm, I półfinał ZMŚl Amatorów , Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
7 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
16 - 85 cm, II półfinał ZMŚl Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
21 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-11
34 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-12
42 Amanda Kolińska Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice Brando (5) Przyjete 4 - 100 cm, I półfinał ZMŚl Rundy OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
10 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
17 - 100 cm, II półfinał ZMŚl Rundy OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
24 - P, Zawody Regionalne,Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
31 - L1, Finał ZMŚl Rundy OPEN, Dwunawrotowy, 2017-11-12
43 Oliwia Kołodziejczyk Klub Jazdy Konnej Romico Platinus (27) Przyjete 11 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
12 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-11-10
25 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
26 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
37 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (238.2.1), 2017-11-12
44 Natalia Kot Bez Przynależności Klubowej S L A Awantaż (184) Przyjete 24 - P, Zawody Regionalne,Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
25 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
36 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-12
37 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (238.2.1), 2017-11-12
45 Karolina Kozik KJ Zbrosławice Mercury (190) Przyjete 33B - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-12
33B - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-12
46 Grażyna Kozioł Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice Portos (101) Przyjete 8 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-10
8 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-10
21 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-11
21 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-11
22 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
34 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-12
47 Piotr Kozioł Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice Cytra (100) Przyjete 8 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-10
8 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-10
21 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-11
21 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-11
34 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-12
48 Julia Kramarz Klub Jeździecki Zbrosławice Madeira (180) Przyjete 9 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
9 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
22 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
24 - P, Zawody Regionalne,Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
49 Beata Krawczyk Vanto Jumping Team Implay (61) Przyjete 11 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
12 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-11-10
25 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
26 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
50 Liwia Król Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda Cytat (103) Przyjete 22 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
24 - P, Zawody Regionalne,Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
51 Patrycja Ksiądz Bez Przynależności Klubowej S L A Antares (97) Przyjete 4 - 100 cm, I półfinał ZMŚl Rundy OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
9 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
17 - 100 cm, II półfinał ZMŚl Rundy OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
24 - P, Zawody Regionalne,Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
36 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-12
52 Patrycja Ksiądz Bez Przynależności Klubowej S L A Centessa (96) Przyjete 4 - 100 cm, I półfinał ZMŚl Rundy OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
10 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
17 - 100 cm, II półfinał ZMŚl Rundy OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
31 - L1, Finał ZMŚl Rundy OPEN, Dwunawrotowy, 2017-11-12
53 Karolina Kułaga Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit Soly Jeans (187) Przyjete 22 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
24 - P, Zawody Regionalne,Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
36 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-12
37 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (238.2.1), 2017-11-12
54 Dominika Kunicka SKJ OMEGA Polly victory (160) Przyjete 7 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
55 Natalia Kurzok KJ PROFIT Orzesze Flamenco (186) Przyjete 19 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
19 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
33A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-12
33A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-12
56 Marta Kwiecińska Klub Jeździecki Zbrosławice La Belle (151) Przyjete 4 - 100 cm, I półfinał ZMŚl Rundy OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
10 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
17 - 100 cm, II półfinał ZMŚl Rundy OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
22 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
31 - L1, Finał ZMŚl Rundy OPEN, Dwunawrotowy, 2017-11-12
57 Wiktor Larkowski Klub Jeździecki Zbrosławice Chicharito (137) Przyjete 9 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
10 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
58 Wiktor Larkowski Klub Jeździecki Zbrosławice Silvana (138) Przyjete 9 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
10 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
59 Karolina Leda Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno DOMARE G (7) Przyjete 3 - 80 cm, I półfinał ZMŚl Amatorów , Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
8 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-10
16 - 85 cm, II półfinał ZMŚl Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
21 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-11
30 - LL, Finał ZMŚl Amatorów, Dwunawrotowy, 2017-11-12
60 Magdalena Lesisz Bez Przynależności Klubowej S L A Roller Coaster Ex Jard (113) Przyjete 7 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
8 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-10
8 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-10
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
21 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-11
21 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-11
61 Danuta Małasiewicz KJ Rancho Zrębice Bakszysz (146) Przyjete 3 - 80 cm, I półfinał ZMŚl Amatorów , Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
16 - 85 cm, II półfinał ZMŚl Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
62 Vanessa Martinez Klub Jeździecki Zbrosławice Lider (140) Przyjete 21 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-11
22 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
22 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
63 Monika Materlik Katowicki Klub Jeździecki S-Rubin (13) Przyjete 34 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-12
35 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-12
64 Zuzanna Matysiak Stajnia Pasat Heyda (156) Przyjete 19 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
65 Angelika Michalik Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit Cicha Toń I (20) Przyjete 3 - 80 cm, I półfinał ZMŚl Amatorów , Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
16 - 85 cm, II półfinał ZMŚl Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
30 - LL, Finał ZMŚl Amatorów, Dwunawrotowy, 2017-11-12
66 Angelika Michalik Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit Kasztan (19) Przyjete 1 - 55 cm, Grupa I – Kuce I-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
14 - 60 cm, Grupa I – Kuce II-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
28 - 60/65 cm, Finał ZMŚl Grupa I – Kuce , Dwunawrotowy, 2017-11-12
67 Wiktoria Molenda Amigo klub jeździecki Kandika (92) Przyjete 7 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
7 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
33B - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-12
68 Emilia Mura Towarzystwo Sportowe Kuźnia Hardy (182) Przyjete 19 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
69 Martyna Mura TS Kuźnia Rybnik Oliwia (134) Przyjete 19 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
19 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
70 Iwona Nagrodzka Klub Jeździecki Na Górce W Marklowicach Maciejka (43) Przyjete 1 - 55 cm, Grupa I – Kuce I-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
6 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
14 - 60 cm, Grupa I – Kuce II-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
19 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
28 - 60/65 cm, Finał ZMŚl Grupa I – Kuce , Dwunawrotowy, 2017-11-12
71 Katarzyna Nagrodzka Klub Jeździecki Na Górce W Marklowicach Ikra (42) Przyjete 7 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
7 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
33B - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-12
72 Sylwia Nowak PLKJ PLESSÓWKA Dekada (81) Przyjete 20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
73 Martyna Osior Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit Mr. Hopsing (152) Przyjete 1 - 55 cm, Grupa I – Kuce I-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
6 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
6 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
14 - 60 cm, Grupa I – Kuce II-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
33A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-12
74 Agata Paczyna Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice K-Figa (33) Przyjete 1 - 55 cm, Grupa I – Kuce I-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
14 - 60 cm, Grupa I – Kuce II-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
28 - 60/65 cm, Finał ZMŚl Grupa I – Kuce , Dwunawrotowy, 2017-11-12
75 Adrianna Pala Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit Monsun (122) Przyjete 4 - 100 cm, I półfinał ZMŚl Rundy OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
17 - 100 cm, II półfinał ZMŚl Rundy OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
31 - L1, Finał ZMŚl Rundy OPEN, Dwunawrotowy, 2017-11-12
76 Aleksandra Panek KJ Amigo Kosmiczny Przypadek (88) Przyjete 20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
33B - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-12
33B - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-12
77 Nadia Pasieka Bez Przynależności Klubowej S L A Koekoekshof Rosalyn (29) Przyjete 1 - 55 cm, Grupa I – Kuce I-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
14 - 60 cm, Grupa I – Kuce II-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
28 - 60/65 cm, Finał ZMŚl Grupa I – Kuce , Dwunawrotowy, 2017-11-12
78 Mariam Pervez Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno Haker (9) Przyjete 3 - 80 cm, I półfinał ZMŚl Amatorów , Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
8 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-10
16 - 85 cm, II półfinał ZMŚl Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
21 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-11
30 - LL, Finał ZMŚl Amatorów, Dwunawrotowy, 2017-11-12
79 Patrycja Pieńkos Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój S-Rubin (14) Przyjete 21 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-11
23 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2017-11-11
23 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2017-11-11
35 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-12
80 Aleksandra Pietryszyn Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit Amanita (11) Przyjete 10 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
11 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
24 - P, Zawody Regionalne,Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
36 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-12
81 Anna Pilarska Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit Planeta (107) Przyjete 4 - 100 cm, I półfinał ZMŚl Rundy OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
10 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
22 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
24 - P, Zawody Regionalne,Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
35 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-12
82 Kamila Pilarska brak Ajris (123) Przyjete 19 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
19 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
83 Wiktoria Pinkawa SKJ OMEGA Quasi una fantasia (157) Przyjete 3 - 80 cm, I półfinał ZMŚl Amatorów , Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
7 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
16 - 85 cm, II półfinał ZMŚl Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
30 - LL, Finał ZMŚl Amatorów, Dwunawrotowy, 2017-11-12
84 Milena Płaza Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe Cilena (69) Przyjete 1 - 55 cm, Grupa I – Kuce I-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
14 - 60 cm, Grupa I – Kuce II-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
28 - 60/65 cm, Finał ZMŚl Grupa I – Kuce , Dwunawrotowy, 2017-11-12
85 Milena Płaza Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe Mistic Moonshadow (70) Przyjete 2 - 80 cm, Grupa II – Kuce I-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
15 - 80 cm, Grupa II – Kuce II-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
29 - 85 cm, Finał ZMŚl Grupa II – Kuce , Dwunawrotowy, 2017-11-12
86 Dominika Poliwoda Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice Kasafi (72) Przyjete 10 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
11 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
24 - P, Zawody Regionalne,Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
25 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
37 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (238.2.1), 2017-11-12
87 Weronika Poliwoda Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice Akbar Angel (73) Przyjete 10 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
11 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
24 - P, Zawody Regionalne,Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
25 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
37 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (238.2.1), 2017-11-12
88 Barbara Połap Vanto Jumping Team Olgin (62) Przyjete 11 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
12 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-11-10
25 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
26 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
89 Zofia Poradomska Bez Przynależności Klubowej S L A Expertus (139) Przyjete 9 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
9 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
23 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2017-11-11
23 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2017-11-11
35 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-12
90 Dorota Potrzebka BPK Pablo (57) Przyjete 3 - 80 cm, I półfinał ZMŚl Amatorów , Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
16 - 85 cm, II półfinał ZMŚl Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
30 - LL, Finał ZMŚl Amatorów, Dwunawrotowy, 2017-11-12
91 Anna Prażuch BPK Labant (108) Przyjete 6 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
7 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
7 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
19 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
33B - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-12
92 Natalia Pschionko Vanto Jumping Team Dorado (63) Przyjete 8 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-10
8 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-10
21 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-11
21 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-11
93 Emilia Puch Bez Przynależności Klubowej S L A W-corina (58) Przyjete 8 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-10
9 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
23 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2017-11-11
23 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2017-11-11
94 Olga Puch BPK Radość (67) Przyjete 6 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
7 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
19 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
95 Monika Respondek Klub Jeździecki Zbrosławice Drago (74) Przyjete 3 - 80 cm, I półfinał ZMŚl Amatorów , Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
16 - 85 cm, II półfinał ZMŚl Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
23 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2017-11-11
30 - LL, Finał ZMŚl Amatorów, Dwunawrotowy, 2017-11-12
96 Zuzanna Rogacz Klub Jeździecki Amigo K-Rewita (4) Przyjete 2 - 80 cm, Grupa II – Kuce I-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
15 - 80 cm, Grupa II – Kuce II-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
29 - 85 cm, Finał ZMŚl Grupa II – Kuce , Dwunawrotowy, 2017-11-12
97 Zuzanna Rogacz Klub Jeździecki Amigo Simon (86) Przyjete 6 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
98 Konrad Rusinek Klub Jeździecki Vena Rogoźnik Normandia (3) Przyjete 9 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
10 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
24 - P, Zawody Regionalne,Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
36 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-12
99 Agata Russin Brak Wamar (136) Przyjete 33B - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-12
33B - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-12
100 Karolina Rutkowska Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice Maniana - P (28) Przyjete 22 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
24 - P, Zawody Regionalne,Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
101 Eliza Sas Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno Zefir (8) Przyjete 2 - 80 cm, Grupa II – Kuce I-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
7 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
15 - 80 cm, Grupa II – Kuce II-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
29 - 85 cm, Finał ZMŚl Grupa II – Kuce , Dwunawrotowy, 2017-11-12
102 Paulina Skalik Stajnia Pasat Jaremiasz (60) Przyjete 20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
103 Emilia Skorek Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit Endo (65) Przyjete 1 - 55 cm, Grupa I – Kuce I-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
14 - 60 cm, Grupa I – Kuce II-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
28 - 60/65 cm, Finał ZMŚl Grupa I – Kuce , Dwunawrotowy, 2017-11-12
104 Wiktoria Skorupa Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój Ciułala (141) Przyjete 3 - 80 cm, I półfinał ZMŚl Amatorów , Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
16 - 85 cm, II półfinał ZMŚl Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
30 - LL, Finał ZMŚl Amatorów, Dwunawrotowy, 2017-11-12
105 Dominik Słodczyk Klub Jeździecki Zbrosławice Ambasador (175) Przyjete 25 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
106 Dominik Słodczyk Klub Jeździecki Zbrosławice Atlanto (173) Przyjete 11 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
13 - C, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-11-10
25 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
37 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (238.2.1), 2017-11-12
107 Dominik Słodczyk Klub Jeździecki Zbrosławice Cyrus (118) Przyjete 9 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
10 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
22 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
24 - P, Zawody Regionalne,Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
36 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-12
108 Dominik Słodczyk Klub Jeździecki Zbrosławice Demeter (170) Przyjete 10 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
11 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
109 Dominik Słodczyk Klub Jeździecki Zbrosławice Lucky M (171) Przyjete 9 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
9 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
22 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
22 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
110 Dominik Słodczyk Klub Jeździecki Zbrosławice Mercury (172) Przyjete 22 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
22 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
111 Dominik Słodczyk Klub Jeździecki Zbrosławice Rowitto (129) Przyjete 9 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
10 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
22 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
24 - P, Zawody Regionalne,Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
112 Dominik Słodczyk Klub Jeździecki Zbrosławice Seaquest (174) Przyjete 13 - C, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-11-10
38 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (238.2.1), 2017-11-12
113 Ewelina Słupik SKJ OMEGA Ataman (159) Przyjete 33B - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-12
33B - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-12
114 Julia Sobiecka Klub Jeździecki Na Górce W Marklowicach Bonus Cannabis (41) Przyjete 3 - 80 cm, I półfinał ZMŚl Amatorów , Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
8 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-10
16 - 85 cm, II półfinał ZMŚl Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
21 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-11
34 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-12
115 Nina Sokalska Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit Cuppers Monty (78) Przyjete 1 - 55 cm, Grupa I – Kuce I-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
14 - 60 cm, Grupa I – Kuce II-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
33A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-12
116 Nina Sokalska Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit Wirus (77) Przyjete 1 - 55 cm, Grupa I – Kuce I-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
14 - 60 cm, Grupa I – Kuce II-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
28 - 60/65 cm, Finał ZMŚl Grupa I – Kuce , Dwunawrotowy, 2017-11-12
117 Anna Standura PLKJ PLESSÓWKA Rumianek (83) Przyjete 18 - Śląski Brzdąc, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
18 - Śląski Brzdąc, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
118 Zofia Standura PLKJ PLESSÓWKA Korsyka (82) Przyjete 20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
119 Oliwia Stolarska Katowicki Klub Jeździecki Vista Ponysport (12) Przyjete 2 - 80 cm, Grupa II – Kuce I-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
15 - 80 cm, Grupa II – Kuce II-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
29 - 85 cm, Finał ZMŚl Grupa II – Kuce , Dwunawrotowy, 2017-11-12
120 Natalia Strzelczyk Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice Surinam (163) Przyjete 7 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
7 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
33B - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-12
121 Dalia Syrokosz Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus Julissi (99) Przyjete 3 - 80 cm, I półfinał ZMŚl Amatorów , Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
16 - 85 cm, II półfinał ZMŚl Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
30 - LL, Finał ZMŚl Amatorów, Dwunawrotowy, 2017-11-12
122 Martyna Szczypa Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice Mario (169) Przyjete 10 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
11 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
25 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
26 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
38 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (238.2.1), 2017-11-12
123 Emilia Szojda Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit Campino Burme (115) Przyjete 8 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-10
8 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-10
9 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
21 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-11
21 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-11
22 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
34 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-12
34 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-12
124 Emilia Szojda Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit Cuppers Monty (78) Przyjete 19 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
125 Emilia Szojda Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit Mr. Hopsing (152) Przyjete 19 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
126 Emilia Szojda Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit Stefanie (114) Przyjete 2 - 80 cm, Grupa II – Kuce I-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
15 - 80 cm, Grupa II – Kuce II-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
29 - 85 cm, Finał ZMŚl Grupa II – Kuce , Dwunawrotowy, 2017-11-12
127 Julia Sztaba KJ Amigo Miodunka (87) Przyjete 19 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
33A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-12
128 Julia Sztaba KJ Amigo Simon (86) Przyjete 19 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
19 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
129 Wiktoria Szynkiewicz Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice Hattrick (155) Przyjete 22 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
24 - P, Zawody Regionalne,Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
130 Karolina Ślązak Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice Nika Ewita (110) Przyjete 2 - 80 cm, Grupa II – Kuce I-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
8 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-10
15 - 80 cm, Grupa II – Kuce II-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
22 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
29 - 85 cm, Finał ZMŚl Grupa II – Kuce , Dwunawrotowy, 2017-11-12
131 Karolina Ślązak Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice Tores-P (177) Przyjete 9 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
10 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
24 - P, Zawody Regionalne,Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
25 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
132 Kinga Śliż Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit Cichy (147) Przyjete 22 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
22 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
35 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-12
35 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-12
133 Weronika Tokarska Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice Euforia (30) Przyjete 3 - 80 cm, I półfinał ZMŚl Amatorów , Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
16 - 85 cm, II półfinał ZMŚl Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
30 - LL, Finał ZMŚl Amatorów, Dwunawrotowy, 2017-11-12
134 Martyna Tomalik Sportowy Klub Jeździecki OMEGA Athena (161) Przyjete 3 - 80 cm, I półfinał ZMŚl Amatorów , Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
7 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
16 - 85 cm, II półfinał ZMŚl Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
30 - LL, Finał ZMŚl Amatorów, Dwunawrotowy, 2017-11-12
135 Olga Tomanek Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice Winnie (125) Przyjete 23 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2017-11-11
23 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2017-11-11
35 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-12
35 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-12
136 Przemysław Trawiński Klub Sportowy "Stadnina Koni Krzywopłoty" Alberjim (109) Przyjete 4 - 100 cm, I półfinał ZMŚl Rundy OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
17 - 100 cm, II półfinał ZMŚl Rundy OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
31 - L1, Finał ZMŚl Rundy OPEN, Dwunawrotowy, 2017-11-12
137 Agata Trudzińska AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna Inez-Pro (165) Przyjete 8 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-10
9 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
9 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
22 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
23 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2017-11-11
23 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2017-11-11
138 Zofia Ulczok KJ Profit Orzesze Flawia Gold (153) Przyjete 1 - 55 cm, Grupa I – Kuce I-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
14 - 60 cm, Grupa I – Kuce II-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
28 - 60/65 cm, Finał ZMŚl Grupa I – Kuce , Dwunawrotowy, 2017-11-12
139 Aleksandra Walaszczyk Róża Team Róża (39) Przyjete 22 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
23 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2017-11-11
140 Agrypina Walaszek Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks Polonia (1) Przyjete 4 - 100 cm, I półfinał ZMŚl Rundy OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
17 - 100 cm, II półfinał ZMŚl Rundy OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
31 - L1, Finał ZMŚl Rundy OPEN, Dwunawrotowy, 2017-11-12
141 Vanessa Waleryszek BPK Niespodzianka (36) Przyjete 6 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
7 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
7 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
33B - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-12
142 Natalia Wełna Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój Selima (142) Przyjete 4 - 100 cm, I półfinał ZMŚl Rundy OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
10 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
17 - 100 cm, II półfinał ZMŚl Rundy OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
25 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
31 - L1, Finał ZMŚl Rundy OPEN, Dwunawrotowy, 2017-11-12
143 Wiktoria Wełna Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój Don S (143) Przyjete 9 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
10 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
24 - P, Zawody Regionalne,Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
25 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
36 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-12
144 Agnieszka Wiórek Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry Hancor (127) Przyjete 4 - 100 cm, I półfinał ZMŚl Rundy OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
9 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
17 - 100 cm, II półfinał ZMŚl Rundy OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
24 - P, Zawody Regionalne,Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
31 - L1, Finał ZMŚl Rundy OPEN, Dwunawrotowy, 2017-11-12
145 Emilia Wiśniewska Bez Przynależności Klubowej S L A Emet (120) Przyjete 34 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-12
36 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-12
146 Magdalena Wojda Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach Milagross (26) Przyjete 2 - 80 cm, Grupa II – Kuce I-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
15 - 80 cm, Grupa II – Kuce II-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
29 - 85 cm, Finał ZMŚl Grupa II – Kuce , Dwunawrotowy, 2017-11-12
147 Magdalena Wojda Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach Ringo (25) Przyjete 1 - 55 cm, Grupa I – Kuce I-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
14 - 60 cm, Grupa I – Kuce II-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
28 - 60/65 cm, Finał ZMŚl Grupa I – Kuce , Dwunawrotowy, 2017-11-12
148 Małgorzata Wojs KJ NA GÓRCE W MARKLOWICACH Cortina (90) Przyjete 3 - 80 cm, I półfinał ZMŚl Amatorów , Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
7 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
16 - 85 cm, II półfinał ZMŚl Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
33A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-12
149 Wioletta Wołek - Reszka Katowicki Klub Jeździecki Mizar (93) Przyjete 4 - 100 cm, I półfinał ZMŚl Rundy OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
17 - 100 cm, II półfinał ZMŚl Rundy OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
31 - L1, Finał ZMŚl Rundy OPEN, Dwunawrotowy, 2017-11-12
150 Monika Zalega Klub Jeździecki Amigo Kosmiczny przypadek (188) Przyjete 7 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
7 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
151 Monika Zalega Klub Jeździecki Amigo Miodunka (87) Przyjete 6 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
6 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
19 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
152 Monika Zalega Klub Jeździecki Amigo Test (91) Przyjete 9 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
9 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
22 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
22 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
35 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-12
153 Jagna Żuchowicz KJ AMIGO Simon (86) Przyjete 6 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
33A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-12
1. Aleksandra Adamska
BPK
Malibu (18)
3 - 80 cm, I półfinał ZMŚl Amatorów , Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
7 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
7 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
33B - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-12
2. Matylda Badura
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Stougjeshoeve Benita (80)
1 - 55 cm, Grupa I – Kuce I-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
7 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
14 - 60 cm, Grupa I – Kuce II-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
28 - 60/65 cm, Finał ZMŚl Grupa I – Kuce , Dwunawrotowy, 2017-11-12
3. Otylia Barczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Joly's Houston (95)
2 - 80 cm, Grupa II – Kuce I-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
15 - 80 cm, Grupa II – Kuce II-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
33B - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-12
4. Otylia Barczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Szarotka (94)
2 - 80 cm, Grupa II – Kuce I-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
15 - 80 cm, Grupa II – Kuce II-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
29 - 85 cm, Finał ZMŚl Grupa II – Kuce , Dwunawrotowy, 2017-11-12
5. Aleksandra Barszczak
BPK
Emma (34)
3 - 80 cm, I półfinał ZMŚl Amatorów , Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
16 - 85 cm, II półfinał ZMŚl Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
30 - LL, Finał ZMŚl Amatorów, Dwunawrotowy, 2017-11-12
6. Natalia Bartosik
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Sawant (31)
3 - 80 cm, I półfinał ZMŚl Amatorów , Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
16 - 85 cm, II półfinał ZMŚl Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
30 - LL, Finał ZMŚl Amatorów, Dwunawrotowy, 2017-11-12
7. Barbara Bober
PLKJ Plessówka
Greta (178)
19 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
8. Barbara Bober
PLKJ PLESSÓWKA
Rumianek (85)
19 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
9. Katarzyna Borowczak
Vanto Jumping Team
Gingerino L (148)
21 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-11
22 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
22 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
10. Karolina Brysz
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Myron (158)
6 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
6 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
19 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
11. Zofia Bugla
Bez Przynależności Klubowej S L A
Every Time (48)
3 - 80 cm, I półfinał ZMŚl Amatorów , Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
9 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
16 - 85 cm, II półfinał ZMŚl Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
22 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
30 - LL, Finał ZMŚl Amatorów, Dwunawrotowy, 2017-11-12
12. Elżbieta Bujna
Klub Jeździecki Zbrosławice
Lupimaxi (124)
4 - 100 cm, I półfinał ZMŚl Rundy OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
17 - 100 cm, II półfinał ZMŚl Rundy OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
31 - L1, Finał ZMŚl Rundy OPEN, Dwunawrotowy, 2017-11-12
13. Oliwer Bule
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Werter (167)
3 - 80 cm, I półfinał ZMŚl Amatorów , Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
9 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
16 - 85 cm, II półfinał ZMŚl Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
30 - LL, Finał ZMŚl Amatorów, Dwunawrotowy, 2017-11-12
14. Agata Ciaciura
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Teza (191)
38 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (238.2.1), 2017-11-12
15. Katarzyna Cieślińska
SKJ OMEGA
Sabra (162)
33B - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-12
33B - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-12
16. Kaja Cot
BPK
Polo Boy (35)
3 - 80 cm, I półfinał ZMŚl Amatorów , Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
19 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
33B - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-12
17. Magdalena Cymbryłowicz
Bez Przynależności Klubowej S L A
Milord (135)
3 - 80 cm, I półfinał ZMŚl Amatorów , Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
8 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-10
18. Marek Czaja
BPK
Zargo (59)
19 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
19. Monika Duda
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Embassy Bassy (117)
24 - P, Zawody Regionalne,Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
25 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
20. Wiktoria Dymer
Maniana P (189)
33A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-12
33A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-12
21. Magdalena Ferdyn
Klub Jeździecki Zbrosławice
Cantanis (130)
11 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
12 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-11-10
25 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
26 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
37 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (238.2.1), 2017-11-12
22. Iwona Ficek
PLKJ Plessówka
Don Hetman (181)
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
23. Roxana Gajdzik
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Gadia (144)
24 - P, Zawody Regionalne,Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
25 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
36 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-12
24. Paulina Garczorz
Nider (185)
33B - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-12
33B - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-12
25. Julia Gaweł
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Luna (68)
9 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
9 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
22 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
22 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
35 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-12
26. Hanna Gocyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Klara (21)
1 - 55 cm, Grupa I – Kuce I-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
14 - 60 cm, Grupa I – Kuce II-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
28 - 60/65 cm, Finał ZMŚl Grupa I – Kuce , Dwunawrotowy, 2017-11-12
27. Zuzanna Grabowska
Stajnia Pasat
Malta (47)
22 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
23 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2017-11-11
28. Marta Grela
Bez Przynależności Klubowej S L A
Werdi (102)
3 - 80 cm, I półfinał ZMŚl Amatorów , Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
7 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
33B - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-12
29. Lena Gruca
Klub Jeździecki Na Górce W Marklowicach
Miecio (38)
1 - 55 cm, Grupa I – Kuce I-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
7 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
14 - 60 cm, Grupa I – Kuce II-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
33A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-12
30. Larysa Haberstroh
Klub Jeździecki Zbrosławice
Claire Lg (75)
3 - 80 cm, I półfinał ZMŚl Amatorów , Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
16 - 85 cm, II półfinał ZMŚl Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
21 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-11
30 - LL, Finał ZMŚl Amatorów, Dwunawrotowy, 2017-11-12
31. Nicol Hercog
BPK
Drako (50)
3 - 80 cm, I półfinał ZMŚl Amatorów , Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
16 - 85 cm, II półfinał ZMŚl Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
30 - LL, Finał ZMŚl Amatorów, Dwunawrotowy, 2017-11-12
32. Julia Hess
SKJ OMEGA
Myron (158)
19 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
33A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-12
33. Dawid Janota
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Quinda-Quando (22)
11 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
12 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-11-10
25 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
26 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
37 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (238.2.1), 2017-11-12
34. Natalia Janota
LKJ przy stadninie koni w Ochabach
Cisco 241 (23)
11 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
12 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-11-10
25 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
26 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
37 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (238.2.1), 2017-11-12
35. Aniela Jeżyna
SKJ OMEGA
Polly victory (160)
3 - 80 cm, I półfinał ZMŚl Amatorów , Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
16 - 85 cm, II półfinał ZMŚl Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
30 - LL, Finał ZMŚl Amatorów, Dwunawrotowy, 2017-11-12
36. Katarzyna Jędrysiak
BPK SLA
Isubr (179)
19 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
37. Zuzanna Kaczmarzyk
Jeździecki Klub Sportowy "Cwał" Truskolasy
Dafne (168)
9 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
10 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
22 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
24 - P, Zawody Regionalne,Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
36 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-12
38. Weronika Klabisz
Stajnia Don Camillo
Notis (164)
24 - P, Zawody Regionalne,Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
25 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
39. Natalia Kluska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Junisza (98)
3 - 80 cm, I półfinał ZMŚl Amatorów , Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
8 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-10
16 - 85 cm, II półfinał ZMŚl Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
21 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-11
30 - LL, Finał ZMŚl Amatorów, Dwunawrotowy, 2017-11-12
40. Julia Kokoszka
KJ Profit Orzesze
Łezka (154)
19 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
19 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
33A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-12
33A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-12
41. Emilia Kolaniak
Klub Jeździecki Na Górce W Marklowicach
Hakuna Ma Tata (40)
3 - 80 cm, I półfinał ZMŚl Amatorów , Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
7 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
16 - 85 cm, II półfinał ZMŚl Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
21 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-11
34 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-12
42. Amanda Kolińska
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
Brando (5)
4 - 100 cm, I półfinał ZMŚl Rundy OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
10 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
17 - 100 cm, II półfinał ZMŚl Rundy OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
24 - P, Zawody Regionalne,Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
31 - L1, Finał ZMŚl Rundy OPEN, Dwunawrotowy, 2017-11-12
43. Oliwia Kołodziejczyk
Klub Jazdy Konnej Romico
Platinus (27)
11 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
12 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-11-10
25 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
26 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
37 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (238.2.1), 2017-11-12
44. Natalia Kot
Bez Przynależności Klubowej S L A
Awantaż (184)
24 - P, Zawody Regionalne,Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
25 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
36 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-12
37 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (238.2.1), 2017-11-12
45. Karolina Kozik
KJ Zbrosławice
Mercury (190)
33B - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-12
33B - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-12
46. Grażyna Kozioł
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Portos (101)
8 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-10
8 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-10
21 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-11
21 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-11
22 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
34 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-12
47. Piotr Kozioł
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Cytra (100)
8 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-10
8 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-10
21 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-11
21 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-11
34 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-12
48. Julia Kramarz
Klub Jeździecki Zbrosławice
Madeira (180)
9 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
9 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
22 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
24 - P, Zawody Regionalne,Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
49. Beata Krawczyk
Vanto Jumping Team
Implay (61)
11 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
12 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-11-10
25 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
26 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
50. Liwia Król
Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
Cytat (103)
22 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
24 - P, Zawody Regionalne,Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
51. Patrycja Ksiądz
Bez Przynależności Klubowej S L A
Antares (97)
4 - 100 cm, I półfinał ZMŚl Rundy OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
9 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
17 - 100 cm, II półfinał ZMŚl Rundy OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
24 - P, Zawody Regionalne,Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
36 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-12
52. Patrycja Ksiądz
Bez Przynależności Klubowej S L A
Centessa (96)
4 - 100 cm, I półfinał ZMŚl Rundy OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
10 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
17 - 100 cm, II półfinał ZMŚl Rundy OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
31 - L1, Finał ZMŚl Rundy OPEN, Dwunawrotowy, 2017-11-12
53. Karolina Kułaga
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Soly Jeans (187)
22 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
24 - P, Zawody Regionalne,Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
36 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-12
37 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (238.2.1), 2017-11-12
54. Dominika Kunicka
SKJ OMEGA
Polly victory (160)
7 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
55. Natalia Kurzok
KJ PROFIT Orzesze
Flamenco (186)
19 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
19 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
33A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-12
33A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-12
56. Marta Kwiecińska
Klub Jeździecki Zbrosławice
La Belle (151)
4 - 100 cm, I półfinał ZMŚl Rundy OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
10 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
17 - 100 cm, II półfinał ZMŚl Rundy OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
22 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
31 - L1, Finał ZMŚl Rundy OPEN, Dwunawrotowy, 2017-11-12
57. Wiktor Larkowski
Klub Jeździecki Zbrosławice
Chicharito (137)
9 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
10 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
58. Wiktor Larkowski
Klub Jeździecki Zbrosławice
Silvana (138)
9 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
10 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
59. Karolina Leda
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
DOMARE G (7)
3 - 80 cm, I półfinał ZMŚl Amatorów , Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
8 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-10
16 - 85 cm, II półfinał ZMŚl Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
21 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-11
30 - LL, Finał ZMŚl Amatorów, Dwunawrotowy, 2017-11-12
60. Magdalena Lesisz
Bez Przynależności Klubowej S L A
Roller Coaster Ex Jard (113)
7 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
8 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-10
8 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-10
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
21 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-11
21 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-11
61. Danuta Małasiewicz
KJ Rancho Zrębice
Bakszysz (146)
3 - 80 cm, I półfinał ZMŚl Amatorów , Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
16 - 85 cm, II półfinał ZMŚl Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
62. Vanessa Martinez
Klub Jeździecki Zbrosławice
Lider (140)
21 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-11
22 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
22 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
63. Monika Materlik
Katowicki Klub Jeździecki
S-Rubin (13)
34 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-12
35 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-12
64. Zuzanna Matysiak
Stajnia Pasat
Heyda (156)
19 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
65. Angelika Michalik
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Cicha Toń I (20)
3 - 80 cm, I półfinał ZMŚl Amatorów , Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
16 - 85 cm, II półfinał ZMŚl Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
30 - LL, Finał ZMŚl Amatorów, Dwunawrotowy, 2017-11-12
66. Angelika Michalik
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Kasztan (19)
1 - 55 cm, Grupa I – Kuce I-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
14 - 60 cm, Grupa I – Kuce II-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
28 - 60/65 cm, Finał ZMŚl Grupa I – Kuce , Dwunawrotowy, 2017-11-12
67. Wiktoria Molenda
Amigo klub jeździecki
Kandika (92)
7 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
7 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
33B - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-12
68. Emilia Mura
Towarzystwo Sportowe Kuźnia
Hardy (182)
19 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
69. Martyna Mura
TS Kuźnia Rybnik
Oliwia (134)
19 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
19 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
70. Iwona Nagrodzka
Klub Jeździecki Na Górce W Marklowicach
Maciejka (43)
1 - 55 cm, Grupa I – Kuce I-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
6 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
14 - 60 cm, Grupa I – Kuce II-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
19 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
28 - 60/65 cm, Finał ZMŚl Grupa I – Kuce , Dwunawrotowy, 2017-11-12
71. Katarzyna Nagrodzka
Klub Jeździecki Na Górce W Marklowicach
Ikra (42)
7 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
7 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
33B - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-12
72. Sylwia Nowak
PLKJ PLESSÓWKA
Dekada (81)
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
73. Martyna Osior
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Mr. Hopsing (152)
1 - 55 cm, Grupa I – Kuce I-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
6 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
6 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
14 - 60 cm, Grupa I – Kuce II-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
33A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-12
74. Agata Paczyna
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
K-Figa (33)
1 - 55 cm, Grupa I – Kuce I-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
14 - 60 cm, Grupa I – Kuce II-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
28 - 60/65 cm, Finał ZMŚl Grupa I – Kuce , Dwunawrotowy, 2017-11-12
75. Adrianna Pala
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Monsun (122)
4 - 100 cm, I półfinał ZMŚl Rundy OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
17 - 100 cm, II półfinał ZMŚl Rundy OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
31 - L1, Finał ZMŚl Rundy OPEN, Dwunawrotowy, 2017-11-12
76. Aleksandra Panek
KJ Amigo
Kosmiczny Przypadek (88)
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
33B - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-12
33B - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-12
77. Nadia Pasieka
Bez Przynależności Klubowej S L A
Koekoekshof Rosalyn (29)
1 - 55 cm, Grupa I – Kuce I-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
14 - 60 cm, Grupa I – Kuce II-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
28 - 60/65 cm, Finał ZMŚl Grupa I – Kuce , Dwunawrotowy, 2017-11-12
78. Mariam Pervez
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Haker (9)
3 - 80 cm, I półfinał ZMŚl Amatorów , Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
8 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-10
16 - 85 cm, II półfinał ZMŚl Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
21 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-11
30 - LL, Finał ZMŚl Amatorów, Dwunawrotowy, 2017-11-12
79. Patrycja Pieńkos
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S-Rubin (14)
21 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-11
23 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2017-11-11
23 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2017-11-11
35 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-12
80. Aleksandra Pietryszyn
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Amanita (11)
10 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
11 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
24 - P, Zawody Regionalne,Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
36 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-12
81. Anna Pilarska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Planeta (107)
4 - 100 cm, I półfinał ZMŚl Rundy OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
10 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
22 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
24 - P, Zawody Regionalne,Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
35 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-12
82. Kamila Pilarska
brak
Ajris (123)
19 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
19 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
83. Wiktoria Pinkawa
SKJ OMEGA
Quasi una fantasia (157)
3 - 80 cm, I półfinał ZMŚl Amatorów , Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
7 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
16 - 85 cm, II półfinał ZMŚl Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
30 - LL, Finał ZMŚl Amatorów, Dwunawrotowy, 2017-11-12
84. Milena Płaza
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
Cilena (69)
1 - 55 cm, Grupa I – Kuce I-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
14 - 60 cm, Grupa I – Kuce II-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
28 - 60/65 cm, Finał ZMŚl Grupa I – Kuce , Dwunawrotowy, 2017-11-12
85. Milena Płaza
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
Mistic Moonshadow (70)
2 - 80 cm, Grupa II – Kuce I-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
15 - 80 cm, Grupa II – Kuce II-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
29 - 85 cm, Finał ZMŚl Grupa II – Kuce , Dwunawrotowy, 2017-11-12
86. Dominika Poliwoda
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Kasafi (72)
10 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
11 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
24 - P, Zawody Regionalne,Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
25 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
37 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (238.2.1), 2017-11-12
87. Weronika Poliwoda
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Akbar Angel (73)
10 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
11 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
24 - P, Zawody Regionalne,Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
25 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
37 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (238.2.1), 2017-11-12
88. Barbara Połap
Vanto Jumping Team
Olgin (62)
11 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
12 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-11-10
25 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
26 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
89. Zofia Poradomska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Expertus (139)
9 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
9 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
23 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2017-11-11
23 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2017-11-11
35 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-12
90. Dorota Potrzebka
BPK
Pablo (57)
3 - 80 cm, I półfinał ZMŚl Amatorów , Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
16 - 85 cm, II półfinał ZMŚl Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
30 - LL, Finał ZMŚl Amatorów, Dwunawrotowy, 2017-11-12
91. Anna Prażuch
BPK
Labant (108)
6 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
7 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
7 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
19 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
33B - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-12
92. Natalia Pschionko
Vanto Jumping Team
Dorado (63)
8 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-10
8 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-10
21 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-11
21 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-11
93. Emilia Puch
Bez Przynależności Klubowej S L A
W-corina (58)
8 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-10
9 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
23 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2017-11-11
23 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2017-11-11
94. Olga Puch
BPK
Radość (67)
6 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
7 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
19 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
95. Monika Respondek
Klub Jeździecki Zbrosławice
Drago (74)
3 - 80 cm, I półfinał ZMŚl Amatorów , Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
16 - 85 cm, II półfinał ZMŚl Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
23 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2017-11-11
30 - LL, Finał ZMŚl Amatorów, Dwunawrotowy, 2017-11-12
96. Zuzanna Rogacz
Klub Jeździecki Amigo
K-Rewita (4)
2 - 80 cm, Grupa II – Kuce I-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
15 - 80 cm, Grupa II – Kuce II-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
29 - 85 cm, Finał ZMŚl Grupa II – Kuce , Dwunawrotowy, 2017-11-12
97. Zuzanna Rogacz
Klub Jeździecki Amigo
Simon (86)
6 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
98. Konrad Rusinek
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
Normandia (3)
9 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
10 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
24 - P, Zawody Regionalne,Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
36 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-12
99. Agata Russin
Brak
Wamar (136)
33B - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-12
33B - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-12
100. Karolina Rutkowska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Maniana - P (28)
22 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
24 - P, Zawody Regionalne,Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
101. Eliza Sas
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Mustang Jaworzno
Zefir (8)
2 - 80 cm, Grupa II – Kuce I-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
7 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
15 - 80 cm, Grupa II – Kuce II-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
29 - 85 cm, Finał ZMŚl Grupa II – Kuce , Dwunawrotowy, 2017-11-12
102. Paulina Skalik
Stajnia Pasat
Jaremiasz (60)
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
103. Emilia Skorek
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Endo (65)
1 - 55 cm, Grupa I – Kuce I-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
14 - 60 cm, Grupa I – Kuce II-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
28 - 60/65 cm, Finał ZMŚl Grupa I – Kuce , Dwunawrotowy, 2017-11-12
104. Wiktoria Skorupa
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Ciułala (141)
3 - 80 cm, I półfinał ZMŚl Amatorów , Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
16 - 85 cm, II półfinał ZMŚl Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
30 - LL, Finał ZMŚl Amatorów, Dwunawrotowy, 2017-11-12
105. Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Ambasador (175)
25 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
106. Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Atlanto (173)
11 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
13 - C, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-11-10
25 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
37 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (238.2.1), 2017-11-12
107. Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Cyrus (118)
9 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
10 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
22 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
24 - P, Zawody Regionalne,Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
36 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-12
108. Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Demeter (170)
10 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
11 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
109. Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Lucky M (171)
9 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
9 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
22 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
22 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
110. Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Mercury (172)
22 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
22 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
111. Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Rowitto (129)
9 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
10 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
22 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
24 - P, Zawody Regionalne,Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
112. Dominik Słodczyk
Klub Jeździecki Zbrosławice
Seaquest (174)
13 - C, Zawody Regionalne, Dwufazowy (274.5.3), 2017-11-10
38 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (238.2.1), 2017-11-12
113. Ewelina Słupik
SKJ OMEGA
Ataman (159)
33B - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-12
33B - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-12
114. Julia Sobiecka
Klub Jeździecki Na Górce W Marklowicach
Bonus Cannabis (41)
3 - 80 cm, I półfinał ZMŚl Amatorów , Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
8 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-10
16 - 85 cm, II półfinał ZMŚl Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
21 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-11
34 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-12
115. Nina Sokalska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Cuppers Monty (78)
1 - 55 cm, Grupa I – Kuce I-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
14 - 60 cm, Grupa I – Kuce II-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
33A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-12
116. Nina Sokalska
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Wirus (77)
1 - 55 cm, Grupa I – Kuce I-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
14 - 60 cm, Grupa I – Kuce II-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
28 - 60/65 cm, Finał ZMŚl Grupa I – Kuce , Dwunawrotowy, 2017-11-12
117. Anna Standura
PLKJ PLESSÓWKA
Rumianek (83)
18 - Śląski Brzdąc, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
18 - Śląski Brzdąc, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
118. Zofia Standura
PLKJ PLESSÓWKA
Korsyka (82)
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
119. Oliwia Stolarska
Katowicki Klub Jeździecki
Vista Ponysport (12)
2 - 80 cm, Grupa II – Kuce I-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
15 - 80 cm, Grupa II – Kuce II-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
29 - 85 cm, Finał ZMŚl Grupa II – Kuce , Dwunawrotowy, 2017-11-12
120. Natalia Strzelczyk
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Surinam (163)
7 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
7 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
33B - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-12
121. Dalia Syrokosz
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
Julissi (99)
3 - 80 cm, I półfinał ZMŚl Amatorów , Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
16 - 85 cm, II półfinał ZMŚl Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
30 - LL, Finał ZMŚl Amatorów, Dwunawrotowy, 2017-11-12
122. Martyna Szczypa
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Mario (169)
10 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
11 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
25 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
26 - N, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
38 - C, Zawody Regionalne, Zwykły (238.2.1), 2017-11-12
123. Emilia Szojda
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Campino Burme (115)
8 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-10
8 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-10
9 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
21 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-11
21 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-11
22 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
34 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-12
34 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-12
124. Emilia Szojda
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Cuppers Monty (78)
19 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
125. Emilia Szojda
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Mr. Hopsing (152)
19 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
126. Emilia Szojda
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Stefanie (114)
2 - 80 cm, Grupa II – Kuce I-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
15 - 80 cm, Grupa II – Kuce II-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
29 - 85 cm, Finał ZMŚl Grupa II – Kuce , Dwunawrotowy, 2017-11-12
127. Julia Sztaba
KJ Amigo
Miodunka (87)
19 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
33A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-12
128. Julia Sztaba
KJ Amigo
Simon (86)
19 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
19 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
129. Wiktoria Szynkiewicz
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Hattrick (155)
22 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
24 - P, Zawody Regionalne,Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
130. Karolina Ślązak
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Nika Ewita (110)
2 - 80 cm, Grupa II – Kuce I-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
8 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-10
15 - 80 cm, Grupa II – Kuce II-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
22 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
29 - 85 cm, Finał ZMŚl Grupa II – Kuce , Dwunawrotowy, 2017-11-12
131. Karolina Ślązak
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Tores-P (177)
9 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
10 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
24 - P, Zawody Regionalne,Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
25 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
132. Kinga Śliż
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
Cichy (147)
22 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
22 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
35 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-12
35 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-12
133. Weronika Tokarska
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
Euforia (30)
3 - 80 cm, I półfinał ZMŚl Amatorów , Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
16 - 85 cm, II półfinał ZMŚl Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
30 - LL, Finał ZMŚl Amatorów, Dwunawrotowy, 2017-11-12
134. Martyna Tomalik
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
Athena (161)
3 - 80 cm, I półfinał ZMŚl Amatorów , Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
7 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
16 - 85 cm, II półfinał ZMŚl Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
30 - LL, Finał ZMŚl Amatorów, Dwunawrotowy, 2017-11-12
135. Olga Tomanek
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
Winnie (125)
23 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2017-11-11
23 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2017-11-11
35 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-12
35 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-12
136. Przemysław Trawiński
Klub Sportowy "Stadnina Koni Krzywopłoty"
Alberjim (109)
4 - 100 cm, I półfinał ZMŚl Rundy OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
17 - 100 cm, II półfinał ZMŚl Rundy OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
31 - L1, Finał ZMŚl Rundy OPEN, Dwunawrotowy, 2017-11-12
137. Agata Trudzińska
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
Inez-Pro (165)
8 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-10
9 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
9 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
22 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
23 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2017-11-11
23 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2017-11-11
138. Zofia Ulczok
KJ Profit Orzesze
Flawia Gold (153)
1 - 55 cm, Grupa I – Kuce I-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
14 - 60 cm, Grupa I – Kuce II-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
28 - 60/65 cm, Finał ZMŚl Grupa I – Kuce , Dwunawrotowy, 2017-11-12
139. Aleksandra Walaszczyk
Róża Team
Róża (39)
22 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
23 - L, Zawody Regionalne, Egzaminacyjny (Art. 6, Reg.), 2017-11-11
140. Agrypina Walaszek
Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks
Polonia (1)
4 - 100 cm, I półfinał ZMŚl Rundy OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
17 - 100 cm, II półfinał ZMŚl Rundy OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
31 - L1, Finał ZMŚl Rundy OPEN, Dwunawrotowy, 2017-11-12
141. Vanessa Waleryszek
BPK
Niespodzianka (36)
6 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
7 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
7 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
33B - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-12
142. Natalia Wełna
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Selima (142)
4 - 100 cm, I półfinał ZMŚl Rundy OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
10 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
17 - 100 cm, II półfinał ZMŚl Rundy OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
25 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
31 - L1, Finał ZMŚl Rundy OPEN, Dwunawrotowy, 2017-11-12
143. Wiktoria Wełna
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
Don S (143)
9 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
10 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
24 - P, Zawody Regionalne,Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
25 - N, Zawody Regionalne, Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
36 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-12
144. Agnieszka Wiórek
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
Hancor (127)
4 - 100 cm, I półfinał ZMŚl Rundy OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
9 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
17 - 100 cm, II półfinał ZMŚl Rundy OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
24 - P, Zawody Regionalne,Dwufazowy (Art. 238.2.1), 2017-11-11
31 - L1, Finał ZMŚl Rundy OPEN, Dwunawrotowy, 2017-11-12
145. Emilia Wiśniewska
Bez Przynależności Klubowej S L A
Emet (120)
34 - LL, Zawody Regionalne, Dokładności bez rozgrywki (Art. 238.1.1), 2017-11-12
36 - P, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-12
146. Magdalena Wojda
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Milagross (26)
2 - 80 cm, Grupa II – Kuce I-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
15 - 80 cm, Grupa II – Kuce II-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
29 - 85 cm, Finał ZMŚl Grupa II – Kuce , Dwunawrotowy, 2017-11-12
147. Magdalena Wojda
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
Ringo (25)
1 - 55 cm, Grupa I – Kuce I-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
14 - 60 cm, Grupa I – Kuce II-półfinał ZMŚl, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
28 - 60/65 cm, Finał ZMŚl Grupa I – Kuce , Dwunawrotowy, 2017-11-12
148. Małgorzata Wojs
KJ NA GÓRCE W MARKLOWICACH
Cortina (90)
3 - 80 cm, I półfinał ZMŚl Amatorów , Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
7 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
16 - 85 cm, II półfinał ZMŚl Amatorów, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
20 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
33A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-12
149. Wioletta Wołek - Reszka
Katowicki Klub Jeździecki
Mizar (93)
4 - 100 cm, I półfinał ZMŚl Rundy OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
17 - 100 cm, II półfinał ZMŚl Rundy OPEN, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
31 - L1, Finał ZMŚl Rundy OPEN, Dwunawrotowy, 2017-11-12
150. Monika Zalega
Klub Jeździecki Amigo
Kosmiczny przypadek (188)
7 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
7 - 70, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
151. Monika Zalega
Klub Jeździecki Amigo
Miodunka (87)
6 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
6 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
19 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-11
152. Monika Zalega
Klub Jeździecki Amigo
Test (91)
9 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
9 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-10
22 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
22 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-11
35 - L, Zawody Regionalne, Zwykły (Art. 238.2.1), 2017-11-12
153. Jagna Żuchowicz
KJ AMIGO
Simon (86)
6 - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-10
33A - 50 cm, Zawody Towarzyskie, Na styl jedźca (Art. 6 reg.), 2017-11-12

01

Zawody jeździeckie

fotokomórki, obsługa, organizacja

fotokomórki

Niezawodne fotokomórki na każdy rodzaj zawodów.

zapytaj o ofertę

Obsługa komputerowa

Dostęp do najważniejszych informacji z każdego urządzenia.

zapytaj o ofertę

Organizacja

Funkcje, o których jeszcze nie zdążyłeś pomyśleć. Dzięki nim organizacja wydarzeń jest prostsza od obsługi kalkulatora.

zapytaj o ofertę

02

Aplikacja dla jeździectwa

fotokomórki, obsługa, organizacja

Wizualizacja systemu dostarczanego przez equita.pl
po co
aplikacja?

Ogólne

System EQUITA kompleksowo obsługuje organizowane przez stajnie zawody w skokach przez przeszkody lub w ujeżdżeniu. Moduł składa się z dwóch podstawowych części – części dla zawodnika, bądź osoby zgłaszającej oraz dla organizatora. Osoba zgłaszająca chęć udziału w zawodach po utworzeniu konta, posiada możliwość wysłania zgłoszenia, przeglądania historycznych zgłoszeń oraz utworzenia stałej bazy zgłaszanych zawodników i koni. Ponadto od pierwszego kwartału 2017 dostępny jest są listy startowe, zgłoszenia oraz wyniki on-line.

Rozliczenie

Organizator w swojej części posiada możliwość tworzenia zawodów w systemie, dodawania zawodników wraz z końmi do list uczestników, generowania wydruków list startowych i z wynikami oraz, co najważniejsze dla organizatora kontroli wpływów. System automatycznie nalicza opłaty za udział w zawodach, dodatkowo dla każdego zawodnika/płatnika istnieje możliwość wygenerowania wydruku zawierającego wszystkie opłaty za uczestnictwo w zawodach.

Wyniki

Organizator przez dany moduł posiada również możliwość opracowania wyników z konkursów poprzez wprowadzanie wyników na płachtę po przejeździe danego zawodnika w konkursie. Po zakończonym konkursie system automatycznie ustawia listę wynikową.

03

Skontaktuj się z nami

IT Modern Applications Sp. z o.o.

44-153 Kozłów, ul. Ułańska 66
REGON: 24367877

Konsulting
e-mail: kliknij i wyślij wiadomość
tel: +48 506 134 185
Copyright 2015-2018 Equita.pl
Polityka prywatości
System przygotowany przez Itmaweb.pl